תמיכה

שתף את הפוסט

התמיכה של לופלר ופרדו עשויה להפעיל לחץ על מקונל לחדש אותם בהמשך השבוע, על פי הוושינגטון פוסט.

המוקד של משרד המשפטים האמריקני

המנוהל על ידי משרד קורבנות הפשע, מאויש על ידי אנשי מקצוע מנוסים המספקים סיוע אישי למתקשרים על ידי זיהוי צרכי הקורבן וזיהוי הצעדים הבאים הרלוונטיים. מנהל התיקים יספק מידע למתקשר שיסייע לו בדיווח, יזהה ויצור קשר ישירות עם רשות הדיווחים המתאימה ויספק משאבים והמלצות על בסיס כל מקרה לגופו. אם אתה או מישהו שאתה מכיר הוא קורבן להונאה כלכלית או בן 60 ומעלה, אתה יכול לעזור.

אז אנו מקבלים משפט ומתחילים לזהות את הוריו של הילד, ואז עורך הדין שלנו למשאבי אנוש מבטיח מסמך מחייב מבחינה משפטית בבית המשפט המקומי המפרט כמה ההורה שאינו מטפל צריך לשלם להורה מדי חודש מהכנסתו החזרי מס.

טכנולוגיה חדשה אפשרה ל- YoungWilliams לרכז את ניהול התיקים

ובסופו של דבר היא נסגרה. בצו הסכמה וצו קבוע שהוציא היום בית המשפט המחוזי בארצות הברית למחוז דרום מיסיסיפי בג'קסון, הסכימו הנאשמים לאסור לצמיתות, בין היתר, שירותי תמיכה טכנית ותוכנות המוצעות למכירה באתר טלמרקטינג. המחלקה לשירותי אנוש במיסיסיפי ביקשה להתקשר עם הפרטה מלאה של מתקני טיפול בילדים, אם כי מחקרים קודמים מצביעים על כך שלחוזים אלו היו תוצאות מעורבות.

אחרי הכל

עובדי המוקד הטלפוני היו מאבחנים כוזב בעיות שאינן קיימות ומבקשים מהקורבנות לשלם מאות דולרים עבור שירותים ותוכנות מיותרים. אמהות רבות התלוננו גם כי אבות ילדיהן קיבלו שכר בזמן עבור התוכנית, אך כאשר הם קיבלו כסף, הם יכלו לעקוב אחר הסכום שקיבלו וכמה הם חייבים.

סכום מזונות הילדים ששולם עד היום המשיך לעלות והגיע ל -1.6 מיליארד דולר בשנת 2019

על פי המרכז הלאומי לילדים ומשפחות של משרד המשפטים האמריקני. מבין המדינות שהיו להן יותר מ -2.5 מיליארד דולר בחשבונות לקצבאות ילדים שלא שולמו עד סוף 2019, רק 12 אחוזים היו מבוגרים משנה.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן