מאמר זה יעסוק בהדרכה חדשה כיצד להכין תבניות סיליקון לבית, ידון בכמה מהיישומים שלהם לייצור מקצועי וייתן טיפים לייצור אותם בבית. נכין רשימה של הפריטים הנחוצים לכם וניתן לכם כמה רעיונות כיצד לשלב אותם בכל סוגי הפרויקטים. אנו נותנים לך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל, כמו גם כמה טיפים וטריקים לתבניות סיליקון משלך.

יש כל כך הרבה שימושים בתבניות הסיליקון שעומדות לרשותך כעת, והנה מבט כיצד הם יכולים להפוך את מטלותיך היומיומיות לעבודות שיעשו את עצמן.

בשלב זה

אני מניח שאתה רוצה להכין תבניות סיליקון בעצמך, אבל יש כבר תבניות אפיית סיליקון בשוק. תוכלו למצוא מבחר עצום של תבניות מוכנות באמזון, אך באופן תיאורטי תוכלו להשתמש גם בתבניות אפייה מסיליקון ליציקת שרף. אם אתם באמת רוצים להיות יצירתיים, תוכלו לבחור בתבנית סיליקון העשויה ממגוון חומרים שונים כמו פוליאוריטן, פוליאתילן או אפילו פוליפרופילן.

MDF מצופה אידיאלי לבניית קופסת בידוד לתבניות סיליקון, אך גם מיכל פלסטיק טרומי פשוט מספיק. את בית התבנית ניתן לבנות בדרכים שונות, כגון קופסת פלסטיק או מיכל פוליאוריטן.

זה מבטיח שתבניות הסיליקון בהן אתה משתמש למטעמים שלך יישארו בטוחים במזון

וקל מאוד ללכת בדרך זו. בפעם הבאה שתכין מתכון, קח איתך את תבנית הסיליקון שלך כך שכל המרכיבים הדרושים יהיו מסודרים כהלכה. להכנת תבניות סיליקון, הניחו את הסיליקון בו תרצו להשתמש בקערה או במיכל דומה, שם הוסיפו בעבר תערובת של מים וחומר ניקוי.

החיים יעילים הרבה יותר ותבניות הסיליקון של Eeze נועדו לשמור על יציבות העסק שלך תוך סיוע ללקוחותיך בתקופות כלכליות קשות.

במאמר זה תלמד כיצד להכין תבניות סיליקון משלך במאמץ מועט יחסית

הערה: באותה שיטה משתמשים בייצור תבניות סיליקון דו חלקיות המשמשות ליציקת שרף. זה חל על ייצור של שני חלקי סיליקון המשמשים ביציקות שרף. אותן שיטות משמשות גם לייצור תבנית סיליקון דו-חלקית המשמשת ביציקות שרף.

הכינו את מארז התבנית לפי אותן הוראות כמו קודם ושפכו פנימה את הסיליקון ליצירת התבנית השנייה

לאחר שהתבנית הראשונה נרפאה, עליך להסיר את החימר מהמעטפת המעוצבת ולהסיר הכל. יהיה עליך להמתין עד שהסיליקון יתרפא לחלוטין לפני שתוכל להסיר אותו מהמסגרת שלו בתבנית הסיליקון המוגמרת. לאחר ההחלמה המלאה, עליכם להסיר את תבנית הסיליקון מהמיכל שלכם ולהניח אותה במיכל למשך מספר ימים לפחות. לאחר שהתבנית נרפאה והסיליקון נרפא, הסר את כל תבניות הסיליקון מקליפות החימר שלהם במעטפות התבנית שלהן.

גם כאן

כדאי לרסס את תבנית הסיליקון עם הסרת עובש ולתת לה להתייבש במשך 10 דקות. חומר שחרור זה ישפיל את פני השרף איתו אתה עובד ויעזור לתבניות הסיליקון שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר. לאחר שנמזג החלק, הניחו את החלק היצוק במיכל למשך מספר ימים לפחות.

אם קשה ליצור צורות מורכבות או שכבר שמת לב לאיכות תבנית הסיליקון שלך מתדרדרת, תוכל להשתמש בחומר שחרור זה. לא משנה איך הילדים שלך נראים, אני בטוח שאתה בטוח שהם יתלהבו מתבניות סיליקון.

הברק מדהים ומהיר בהרבה מתבנית סיליקון

אך שימוש בתבנית אקרילית מכיל עוד כמה צעדים. אם אין לך תבניות סיליקון להכנת תכשיטים קטנים, לא אעז להכין אותן. הייתי שוקל להכין גומי סיליקון מהשעווה של המקור ואז לעשות רושם של גבס ולהכין ממנו דגמי גבס. תסתכל על שתי פיסות הסיליקון שהשתמשתי לפסלי השעווה שלי; הברק היה מדהים.

אם ברצונכם לייצר תבניות סיליקון, לא רק קשיות גומי הסיליקון היא המכריעה לבחירת גומי הסיליקון. כדי להימנע מבעיות וצורך בתמיכה יקרה, עליכם לבחור סיליקון קשה מספיק לסוג תבנית הסיליקון שרוצים לייצר.

סיליקון משמש לעתים קרובות כחומר איטום להכנת משהו עמיד למים, ותבניות סיליקון יכולות לספק את אותו השירות אם יש לך אותו. אם אתה משתמש בסיליקון אמבטיה, יש סיכוי טוב שתוכל להשתמש בו רק לייצור תבניות סיליקון פשוטות.

אם ברצונך להכין תבנית סיליקון משלך, תוכל לבחור ממגוון תבניות סיליקון שתוכל לקנות באינטרנט או אפילו בחנות החומרה המקומית שלך. אתה יכול לקנות תבנית או להכין תבנית משלך מחומרי תבנית רב פעמיים כמו טיח סיליקון.