אתה יכול לשלוח הודעת שידור לרשימת אנשי הקשר שלך כדי שזה ייראה כאילו ביקשת זאת בנפרד. בחר את איש הקשר או אנשי הקשר שאליהם ברצונך לשלוח את ההודעה. כדי לשלוח הודעה למספר אנשים, הקש על קבוצה חדשה בחלק העליון של מסך הצ'אט והזן את הנמענים הרצויים.

בצ'אט אישי או קבוצתי

לחץ והחזק את ההודעה שברצונך להעביר. לאחר מכן, בצ'אט זה, לחץ והחזק את המעגל עם ההודעה שלך ובחר באפשרות "העבר". לחץ על כפתור "הודעה" ותופנה לאפליקציית WhatsApp עם צ'אט פתוח לאיש הקשר הנ"ל. אתה יכול גם להוסיף הודעת ברירת מחדל כדי להתחיל צ'אט עם אותו מספר.

משתמשים צריכים לזכור שלמספר שאליו אתה רוצה לשלוח הודעות בוואטסאפ חייב להיות אותו חשבון

אם אתה רוצה להתחיל שיחה עם לקוח באמצעות תבנית הודעה, הלקוח שלך צריך לספק לחברה שלך את מספר הטלפון הנייד שלו ולאפשר קבלת הודעות. האפליקציה מאפשרת למשתמשים להזין את מספר הטלפון שהם רוצים כדי להתחיל את השיחה והודעת הצ'אט.

WhatsApp מאפשרת ליצור קישור שיאפשר למשתמש להתחיל איתו צ'אט

אם אתה יודע את מספר הטלפון של האנשים האלה ויש להם חשבון WhatsApp פעיל, תוכל ליצור קישור שיאפשר לך לשוחח איתם בצ'אט. אתה יכול להציג במהירות את אנשי הקשר שלך ב-WhatsApp ולהתחיל לשלוח הודעות טקסט. שליחת הודעה לאדם דרך וואטסאפ זה נהדר כי זה צ'אט פרטי ואתה יכול לעשות כמה בדיחות פנימיות שאתה רוצה ואף אחד לא ירגיש בחוץ.

עם זאת

חשוב לדעת את המספר של האדם איתו אתה רוצה לדבר. לוואטסאפ יש תכונת צ'אט אוטומטית המאפשרת לשתף הודעות חשובות, קישורים וכו'. וואטסאפ מאפשרת לשלוח הודעות קוליות לאנשי הקשר שלך, וזה מצוין אם אתה הולך לאנשהו, למשל, מה שהופך את ההקלדה לקצת ארוכה מדי. כּוֹאֵב. וואטסאפ מיועדת לא רק להודעות מיידיות, אתה יכול להשתמש בה גם לשיחות וידאו ושיחות קוליות.

WhatsApp מקל על שליחת והעברת הודעות טקסט לאנשי קשר בודדים ובצ'אטים קבוצתיים

WhatsApp יכולה לעשות יותר מסתם לשלוח הודעות – אתה יכול לשלוח סמלי הבעה, תמונות, סרטונים ועוד למשפחה ולחברים, בכל מקום שהם נמצאים, דרך תוכנית הנתונים של הטלפון או חיבור ה-Wi-Fi שלך. תוכל למצוא מדריך שלב אחר שלב בנושא זה בשליחת הודעות WhatsApp באמצעות מדריך ה-API של הודעות.

סקירה כללית של תבניות הודעות WhatsApp תבנית הודעות WhatsApp

היא פורמט הודעה שבו אתה יכול להשתמש שוב ושוב כדי לשלוח הודעות למשתמשים לאחר שהם נתנו הסכמה ונתנו לאפליקציה הרשאה לשלוח להם הודעות. לאחר מילוי תבנית ההודעה לחצו על "שלח תבנית הודעה" והתבנית תישלח לוואטסאפ לאישור. כל התבניות חייבות להיות מאושרות על ידי WhatsApp לפני שניתן יהיה להשתמש בהן להעברת הודעות.

שליחת הודעת WhatsApp באמצעות תבנית Twilio תומך בשליחת הודעות באמצעות תבניות הודעות WhatsApp מבלי שתצטרך לשנות את אופן השימוש ב-Twilio Programmable Messaging API

אתה יכול גם להעתיק ולהדביק הודעה או תוכן מדיה בצ'אט חדש. לאחר פתיחת או יצירת צ'אט WhatsApp חדש, הזן את ההודעה שלך בשדה ההודעה.

כדי לשלוח רגשון, הקש על סמל הרגש משמאל לשדה ההודעה. כדי לחזור למקלדת, פשוט הקש על סמל המקלדת המיני שהחליף את האימוג'י.

סוג זה של הודעה מספק לנמען עד שלושה כפתורים שניתן ללחוץ עליהם

אם לא צוינו פרמטרים של כפתור בהודעה של התבנית המגדירה את כפתור התגובה המהירה, נשלחת הודעה למשתמש, אולם כאשר המשתמש לוחץ על הכפתור, ההתקשרות חזרה שתתקבל תכיל שגיאה.

ניתן למצוא בהקדמה עיצוב זמין ושימוש בסמלי הבעה עבור תוכן הודעת טקסט

סוגי המדיה (תמונה, מסמך ווידאו) הם באותו פורמט כמו הודעות מולטימדיה רגילות. עיין בתיעוד המולטימדיה למידע נוסף. תוכן ההודעה ב-JSON שונה עבור כל סוג הודעה (טקסט, תמונה וכו'). כותרת תיאור כותרת נדרשת אם הפוסט מורכב ממספר חלקים.

יש הגבלה על מספר ההודעות שאתה יכול לשלוח

המגבלה היומית תלויה ברמה שלך. הפעל חלון של 24 שעות עם תבנית גנרית כמפתח, אתה יכול לשלוח סוגים שונים של התראות והודעות למשתמשים שלך. שליחת הודעות ללא תבנית בהפעלה של 24 שעות אם משתמש WhatsApp שלח הודעה לאפליקציה שלך, בין אם זו תשובה לאחת מההודעות היוצאות שלך או יזם שיחה, לאפליקציה שלך יש חלון של 24 שעות (לעיתים נקרא "הפעלה של 24 שעות") כדי לשלוח הודעות למשתמש זה שאין לו צורך להשתמש בתבנית. תבניות פוסט חייבות להיות מאושרות מראש על ידי פייסבוק לפני שניתן יהיה להשתמש בהן כדי למנוע מחברות לשלוח הודעות לא מאושרות ללקוחות שלהן.
בכדי לקרוא פרטים נוספים בנושא של שליחת הודעה בוואטסאפ וקבוצות טלגרם באפשרותך לבדוק ב- lookiapp.com

אם אתה רוצה לשמור את כל אנשי הקשר שאתה מצ'אט איתם ב-WhatsApp, אבל רוצה למחוק את כל ההודעות שלך, WhatsApp מציע לך דרך קלה לעשות זאת.

משתמשים יכולים להשתמש בצעדים אלה

כדי לשלוח הודעות למספרי WhatsApp רשומים במכשירי אנדרואיד ו-iOS ללא צורך לשמור אנשי קשר ברשימה. משתמשי WhatsApp יכולים לשלוח הודעות או הערות זה לזה, והם יכולים להשתמש בפונקציית הצ'אט העצמי כדי לגשת להודעות או הערות אלו מאוחר יותר. משתמשי אפל אינם צריכים לפתוח את אפליקציית WhatsApp כדי לראות אילו אנשי קשר הם קיבלו הודעות שלא נקראו על ידי הוספת הווידג'ט "צ'אט WhatsApp לאחרונה" למכשיר שלהם.

הקש על סמל הצ'אטים האחרונים כדי להעביר את ההודעה למישהו שדיברת איתו לאחרונה. אתה יכול לשתף הודעות סטטוס עם כל אנשי הקשר שלך או רק עם כמה נבחרים.

עם העדכון החדש הזה, משתמשים יוכלו גם למצוא במהירות הודעות שהוזכרו בצ'אט קבוצתי. משתמשי אפל יכולים לגרום לסירי לקרוא את כל הודעות WhatsApp שלא נקראו על ידי ביצוע השלבים הנדרשים כדי לגשת לעוזרת האישית שלהם.

אם ברצונך לשלוח הערה קולית בוואטסאפ במקום לכתוב הודעה, תוכל ללחוץ לחיצה ארוכה על המיקרופון בצד ימין של שדה קלט ההודעה. ללא קשר לסוג ההודעה, ההודעה נשלחת דרך צומת POST / הודעות.

נקודת הקצה של ההודעה משמשת כנקודת הקצה העיקרית של ה-API וכאן נשלחות כל ההודעות

כאשר הודעה מועברת מספר פעמים, ניתן להעביר אותה לצ'אט אחד בלבד בכל פעם. פעמים רבות, כאשר אתה שולח הודעה בוואטסאפ, אתה צריך לחזור עליה ולשלוח את אותו המידע בדיוק לאנשי קשר אחרים. כדי להאיץ את העניינים, אתה יכול להיכנס ל-WhatsApp Web משולחן העבודה שלך ולהעתיק ולהדביק במהירות את ההודעה בצ'אט אחרי צ'אט, הרבה יותר מהר מאשר בטלפון נייד.