אנו שואפים לספק שירות מחשבים מעולה בלואיסוויל, KY במחיר סביר ולספק מגוון רחב של שירותי מחשוב ורשתות לעסקים הממוקמים באזורים הסובבים בהם אנו פועלים. אנו מציעים את שירותי המחשבים האיכותיים ביותר במחיר שרוב חברות טכנולוגיות המידע האחרות יגבו. בגלל התשוקה שלנו, אנו נוטים להצטיין בכל הנוגע להציע שירותים עטורי פרסים לתמיכה במחשבים עסקיים קטנים.

אם העסק הקטן שלך זקוק לחברת שירותי תמיכה ב- IT שבאמת דואגת לעזור לבעליו להצליח

אתה צריך עוזר מחשבים. בין אם זה תמיכה במחשבים, שירותי רשת או שירותי IT אחרים שגורמים לעסק שלך להתנהל בצורה חלקה, להפוך את העובדים לפרודוקטיביים יותר ולהפוך את העסק שלך לרווחי יותר, אנחנו כאן בשבילך. IT ומחשבים הם הכרחיים, אך אין דבר חשוב יותר מלהיות מומחה IT מנוסה ומוסמך באתרך. אפשרויות התמיכה הטכנולוגיות המרוחקות שלנו מאפשרות לנו להביא עזרה בתחום ה- IT בהישג ידכם, והמשאבים המקוונים שלנו יכולים להוביל אתכם לשירותי התמיכה הטובים ביותר ב- IT הזמינים לעסקים קטנים באזורכם.

אם אין לך מחלקת IT פנימית

רפואי מחשבים ניידים שם כדי להבטיח שהעסק שלך יקבל את הפתרונות הדיגיטליים וההגנה הדרושים לו כדי לשגשג. הצוות שלנו מספק תמיכת IT חירום ומתמשך ומציע לצוות שלנו להקל על החברות מהצורך או ההוצאות של צוות IT חיצוני. לא משנה איזה סוג של תיקון מחשבים או פתרון IT החברה שלכם זקוקה, אנו מביאים גישה בשירות מלא. אם מערכות המחשוב של החברה שלך מתקלקלות בדרך, הצוותים שלנו יפעלו אותם במהירות האפשרית.

בכל הנוגע לעסקים

הדרך הטובה ביותר לתקן היא להשאיר את אלה המעסיקים טכנאי מחשבים לבצע את העבודה כראוי בפעם הראשונה. אנו יכולים להחזיר את המחשב השולחני והמחשב הנייד שלך לחיים, ואנו מוסמכים על ידי מיקרוסופט ואפל לשירותי התמיכה הטכניים הטובים ביותר שלנו אם אתה מתכנן שהם יעבדו על מוצר כלשהו בעסק שלך. אם העסק שלך פועל והמחשב שלך זקוק לתיקון, אנו נעבוד איתך בהקדם האפשרי להחזרתו לחיים.

אם לעסק שלך אין גישה לשירותי אבטחת האינטרנט הטובים ביותר בארצות הברית, זה הזמן להתקשר אלינו כדי לקבל אבטחה טובה באינטרנט.

כחברה מקומית

חברינו ב- Computer Helper יכולים לראות מה דרוש בכדי להפוך את העסק הקטן שלך למעולה. אתה יכול לקבל שירותי תמיכה במחשבים עבור הרשת הארגונית שלך בשבריר מהעלות של עובד במשרה מלאה. קבל ייעוץ, התקשר אלינו בטלפון 201 – 493 – 1414 ותקבל את הגישה הדרושה לעסקים קטנים – ממש לראות מומחה – אם תבחר בנו. עסקים קטנים זקוקים לתמיכה במחשבים עסקיים, אז אנא התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ חינם עד פעמיים עם מומחה מחשבים. אנו יכולים לתת לך טיפים ועדכונים, להציע תוכנה יעילה יותר לניהול העסק שלך, ונוכל גם לומר לך אם יש לנו עדכוני תוכנה שיעזרו לך לנהל עסק קטן בצורה יעילה יותר. אם אתה רק רוצה לפתור את בעיות המחשב שלך במהירות ובמיומנות, ייתכן שתוכל לשכור מישהו שאינו מחובר לחברה שלך. ייתכן שלא תשלמו כל כך הרבה, אך Mobile PC Medics מציעה אמצעי ניקוי ובקרה עקביים.

אם אתה עסק קטן ורוצה לשדרג או להוסיף מספר מחשבים בו זמנית

יש לנו את הידע ואת כוח האדם לעשות זאת בשבילך. אנו משרתים לקוחות בפארק מידלנד ויש לנו אנשי מקצוע בתחום התמיכה במחשבים ובשירותי ה- IT שמנהלים התקנות תוכנה ושדרוגים ומבצעים תיקונים במחשבים הקטנים שלכם במידת הצורך. שירותי רשת המחשבים שלנו כוללים ייעוץ במחשבים עסקיים קטנים מקומיים ושירות לקוחות ברחבי מידלנדס פארק.

חפש את ארבע הדרכים הקלות לשיפור חוזה שירותי המחשוב שלך עם כל חלק בעסק שלך, כמו גם רשימה של שירותי המחשוב הטובים ביותר שלנו.

שירותי התמיכה הטכנית שלנו מספקים כלים בעלי ערך לעזרה עצמית שיכולים לעזור לך להתמודד עם בעיות קטנות

השירות שלנו מציע מגוון כלי עזרה עצמית יקרים שיכולים לעזור לך להשתלט על בעיות המחשב שלך ושלל נושאים אחרים. אנו מציעים מגוון שירותים יקרי ערך תמורת כסף, כמו תוכנה חופשית, סמינרים ברשת בחינם ומגוון כלים שימושיים.

אם אתה צריך לדבר עם חברת טכנולוגיה מקצועית על התקנת ציוד לעסק החדש שלך

התקשר אלינו לקבלת ייעוץ שאתה יכול לסמוך עליו. אנו שמחים לעזור לבעלי עסקים קטנים ומפעילים בדרישות התמיכה ב- IT שלהם. בין אם אתה בעל עסק קטן ובין אם עסק גדול עם יותר מ -10 עובדים, אנו מספקים שירותי תמיכה ב- IT מקצועיים ללקוחותינו.