אחד האתגרים הגדולים ביותר בעסקים הוא לדעת מה לעשות, וזו לא משימה קלה כאשר אתה מקבל תקשורת מקוונת נכונה בפעם הראשונה. חובה לבחור את הפיתרון הטוב ביותר לתקשורת עסקית, שכן יישום פיתרון חדש ייקח הרבה זמן, אך קשה לבחור בפיתרון טוב לראשונה, ולכן נבחן את חמשת הפתרונות הטובים ביותר לתקשורת עסקית. ובחר אחד מהם היום.

פוטנציאל הצמיחה של הענן מתאפשר על ידי שוק שורי

אך ישנם אזהרות. השורה התחתונה היא שמיזוגים ורכישות מציעים מסלול מהיר לצמיחת חברות כל עוד עובדי C-Suite ובעלי העניין נמצאים. אם עובדים אינם יכולים להגיב במהירות לשאלות הלקוחות, אז פוטנציאל הצמיחה של הענן אינו מהווה התחלה. אפשר לגדל ארגון ולהרחיב את הארגון שלך על ידי השקעת עבודה בפיתוח האורגני של המותג שלך מפה לאוזן והגברת נאמנות הלקוחות. כיצד מצליחות חברות לשלוט באתגרים הארגוניים והתהליכים הנלווים לצמיחה חדשה?

כיצד ניתן לדעת איזה פתרון מתאים ביותר לעסק שלך ואילו פתרונות מתאימים ביותר לצרכים הספציפיים של החברה שלך? בין אם אתה מתחבר דרך תוכנה

אפליקציות סלולריות או מדיה חברתית, הנה 14A כלים לשיתוף פעולה שמתאימים לעסקים קטנים. השקיע בשירות תקשורת מאוחד ושכח מהפרטים העונים על צרכיך המתעוררים.

בארבעת הבחירות המובילות שלנו השתמשנו בגישה מבוססת נתונים לביצוע חיפושי סטארט-אפ

כדי לזהות את הפתרונות הרלוונטיים ביותר בעולם. כפי שאתה יכול לראות, פתרונות תקשורת עסקיים הם חזקים מאוד ולכל אחד יתרונות משלו. היתרון של פתרון זה הוא שניתן לשלב אותו במגוון כלי תקשורת שונים. פלטפורמת מפתחים זו אידיאלית לשילוב תכונות זום כגון מסכים משותפים, מדיה חברתית, וידאו צ'אט ועוד עם אפליקציות A שהעסק שלך כבר משתמש בהן.

חינם של Citrix GoToMeetingA מתחיל להתחיל כשאתה צריך להעביר רשת. זה מאפשר לך להתחיל בקלות צ'אט קולי מזדמן עם כל מי שבחברה שלך ללא תוכנה.

אתה יכול להתקשר ישירות מהמחשב שלך ואפילו פגישות ואירועים בשידור חי

עם זאת, עם תוכנות C-Suite כמו Skype, Skype for Business או Google Hangouts, אתה יכול רק להגיע רחוק ולהשאיר את צוות C-Suite באי סדר מה בדיוק קרה לי. שיחות לארה"ב ולקנדה הן בחינם, אך יש חיוב חודשי עבור שיחות בינלאומיות ($ 1.99 לשעה) ותשלום שנתי של 5.00 $ לחודש.

יש חברות שלא יכולות להיפגש באופן אישי ומתקשות להשיג את שיתוף הפעולה המקוון היעיל הדרוש להם באמצעות כנסים מקוונים

הדרך הטובה ביותר למצוא פיתרון לשיתוף פעולה בענן המציע ערך מוסף ושירות לפגישה עם המשתמשים שלך בזמן אמת, ללא קשר למיקומם. בעוד שעמותות מכירות כיום בשימוש ב- Skype for Business וב- Google Hangouts לפגישות C-Suite, דוא"ל נותר שיטת התקשורת העיקרית עבור העובדים.

לכן כדאי לשקול מערכת טלפון מבוססת פרוטוקול Voice over Internet כגון Skype for Business או Google Hangouts. אם אתה מוכן לשפר את תקשורת הרופאים שלך בבית החולים, התקשר ל- mdsyncnet בטלפון 888-506.

עם תמיכה משולבת בניידות

ועידות וידאו HD ועוד, פתרונות תקשורת ארגוניים יכולים להעלות את האינטראקציות העסקיות שלך לשלב הבא. לקוחות אינטראדו מבצעים אוטומציה של תקשורת המונים על ידי שליחת כתובות אתרים מותאמות אישית באמצעות טקסט, קודי QR או דואר אלקטרוני. ארגוני בריאות יכולים גם לשלב את תזמון Stericycle Intelligent עם פתרונות שימור חולים אחרים, כולל האפליקציה הסלולרית שלנו, כדי לחדש את חווית המטופל ולמקסם את תוצאות המטופלים.

עם הכנסת כלי תקשורת אחידים

יהיה הרבה יותר קל לבסס היררכיות יעילות ולהעביר את המידע הדרוש לעובדים ולבעלי העניין בכלל. פתרונות אלה מחברים בין אנשים בארגון שלך, מה שמקל עליך לעסוק בקשרים חיוניים למשימה על ידי הפיכת מידע לתובנה. אם ברצונך שהחברה שלך תצליח, חיוני שיהיה לך את הכלים הנכונים כדי להבטיח תקשורת יעילה, לא רק עבור העובדים שלך, אלא גם עבור החברה כולה.

אתה צריך לבצע שיחות קוליות או וידאו או פשוט לשלוח הודעות מולטימדיה

אך MeetA הופכת שיתוף פעולה קבוצתי מסוג זה לקל ביותר, ללא קשר למיקומם והתקני חברי הצוות. Fuze Meeting מאפשר למשתתפים להטמיע את עצמם באותו חדר או בחדר ישיבות בכל מקום בארץ ומציע ועידות שמע ווידאו HDA. המשתתפים יכולים להשתתף בפגישות Fuzing עם הנייד, הטאבלט או המחשב שלהם, בין אם בסמארטפון או בטאבלט. שירות מנוי בתשלום זה מאפשר לך להגדיל את מספר האנשים שאיתם תוכל לתקשר בכל עת ואת הזמן הדרוש לך.

ניתן להגיע ל- WebEx מכל מכשיר נייד

בין אם אתה משתמש במחשב שולחני, טלפון נייד, טאבלט או אפילו טאבלט. Google Hangouts מספק אפשרויות צ'אט וטקסט בסיסיות, כמו גם ועידות אודיו ווידאו HDA. שירות ה- Hangout הבסיסי הוא בחינם ומאפשר לך לשוחח עם עד 150 אנשים באמצעות טקסט או ועידה באמצעות Google Video.