פער המורכבות הוא מציאות שעומדת בפני היצרנים כשהם מכינים את כוח האדם שלהם למהפכה התעשייתית הבאה. כדי להישאר תחרותיים, מעסיקים זקוקים לתוכניות הדרכה לעובדים זריזים המאפשרות הכנסת משרות ואחריות חדשות ומימוש מהיר יותר. משרד ורטיב המקומי, המשרת את אזור פנסילבניה – אוהיו, שיתף לאחרונה את מה שמנהלי מתקני ה- IT יכולים לעשות כדי לייעל את התשתית שלהם מבלי לוותר על הזמינות. מעסיקים עוברים מהכשרה למקצועות ומקצועות מסוימים להכשרה למקצועות, תפקידים או מקצועות מסוימים.

מכיוון שמומחים צריכים לאזן בין צרכי הממשק לדרישות המערכת כולה

זה גוזל זמן ויקר. זה מפחית את התפוקה לעסקים ומגדיל את עלויות העבודה, שבסופו של דבר מועברות לצרכנים. כצרכנים, עיכובים מוגזמים בצריכת הדלק מובילים למחירים גבוהים יותר עבור דלק, סולר ודלקים אחרים – כלי רכב יעילים.

כדי להחמיר את המצב, ספקי ענן כמו Amazon Web Services (AWS) ו- Microsoft Azure הם הסטנדרט החדש בתעשייה. ישנה קהילה הולכת וגדלה של משתמשי IT המחפשים מקום בטוח לאכלס את תשתית ה- IT שנותרה אחרי שעברו לקולקציה. בנוסף, משתמשים רבים מגלים כי יתכנו הטבות מס והם מוחקים פתרונות חכמים ברגע שהם הופכים לציוד IT.

בנוסף ליתרונות המעשיים

החלפת רמזור אוטומטית היא גם סוג הסביבה שראינו בעבר. מערכות מדידת ביצועים מאפשרות לצוות הרשות לבדוק רמזורים היסטוריים כדי לאשר תלונות של אזרחים ולפקח עליהן כדי לזהות ציוד פגום. מדוד ביצועי בעלי עניין וחשף ביצועים מקצה לקצה המספקים בהירות, שקיפות ואחידות בלמידה יישומית. העובדים יוצרים את הנתונים באופן ידני, ואז הם מנותחים על ידי מומחי תחבורה המנתחים את הנתונים ומפתחים תזמון אותות מעודכן על בסיס טכניקות תזמון אותות מסורתיות להפקת המלצות. לאחר מכן ניתן לבצע את התאמת זמני האות על סמך נתונים בזמן אמת כגון דפוסי תנועה, נפח תנועה וגורמים אחרים. התאמה מתמדת זו מסייעת להבטיח כי התנועה זורמת בצורה חלקה ומסתגלת לדפוסי תנועה השונים מהאותות הסטנדרטיים המיועדים להפעלה. גם אז לא לוקחים בחשבון דפוסי תחבורה משתנים ובלתי צפויים, אך התאמות מתמדות מתאימות להם.

ניהול בזמן אמת של מערכות תחבורה הוכיח את ערכו

אך מערכות אלו דורשות מומחים מומחים ומנוסים כדי לקבוע מהו הפיתרון הנכון למצב נתון. מומחי התחבורה ב- Snyder Associates בקיאים בכך שהם מסייעים לקהילה להעריך את הגורמים שיובילו לדרישות ולהטמעת מערכת ATSPM / ASCT.

פתרונות חכמים עוזרים לך בעלויות

מימוש וניהול יעיל של צפיפות גבוהה, זמינות ויעילות. הפתרונות שלנו מציעים למשתמשים גמישות מעולה על ידי מתן ביצועים שנבדקו במפעל ותשתית מרכז נתונים איכותית. יעדי IT ועוזרים לך להשיג אותם, ללא קשר לגודל ומורכבות מרכז הנתונים שלך.

תוכניות הכשרה סטנדרטיות קיימות חיות במסגרת נוקשה שאינה עולה בקנה אחד עם המציאות של "הפער" שמעסיקים ממשיכים להתמודד איתם

בעולם בו הטכנולוגיה מתפתחת והאדם הממוצע יכול לרכוש מיומנויות רבות ככל שיידרש לאורך הקריירה שלו, סטנדרטים חכמים מותאמים ומתוקננים מאוד מאפשרים הכשרת עובדים מתאימים. חלפו הימים של מידה אחת שמתאימה לכולם, תקני אימונים נוקשים ודרישות נוקשות. על הארגונים לפתח תוכנית הכשרה מיוחדת המותאמת לצרכיהם, המייצבת את איכות ההכשרה עם החזר השקעה ברור.

תשתית IT מעוצבת ומתאימה כראוי יכולה להוביל למערכות שאינן בשימוש

לרוב המשתמשים יש לנו רק אפשרויות אחסון קטנות שמשתלטות על העברה, אחסון וייצור של כל כמות נתונים. לרוב חדרים אלה עומס חשמלי חד פאזי קטן ומשמשים רק לשבריר מיכולתם ועליהם להיות מיועדים לעומסים חשמליים קטנים וחד-פאזיים.

מחקר יסודי יפרט גם חששות גיאומטריים שייתכן שיהיה צורך לטפל בהם בצמתים בודדים

בנוסף, יש לשנות את ארונות הבקרה והתקנים של בקרי האותות ולעדכן את רשת התקשורת באזורים אלה. שני פתרונות אפשריים הם מערכות הכוונה אוטומטית לתעבורה וטכנולוגיית בקרת אותות אדפטיבית, המסייעות בהחלקה ובבקרת זרימת התנועה. פתרונות אלה משתמשים בשיטות זיהוי מרובות כדי לאסוף מידע תעבורה בזמן אמת ולפקח על ביצועי מערכת האיתות בכל המסדרון.

כל התרחישים הנ"ל דורשים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת והתקנת תשתית חדשה. על הבניין להיות מוכן פיזית לפרויקט הבנייה, כמו חניון חדש, חניון רב קומות וסיפון חניה וכו '.

משרד ורטיב המקומי

צוות המומחים שלנו מסייע למרכזי נתונים בכל הגדלים והסוגים. כדי לייעל את מתקניהם בצורה חסכונית. הצוות שלנו עבד לאחרונה עם עיר הגבעה הנעימה כדי לענות על צרכים אלה והוביל פיתוח של חניון חדש וסיפון חניה במרכז העיר פלזנט היל. למידע נוסף על הערכת תשתית ה- IT שלך על מנת לענות על צרכי החשמל, הקירור והניהול, אנא פנה אלינו.