אנו מציעים פתרונות מקצועיים לסריקת תמונות בתפזורת שמאפשרים להמיר מאות מהם בקלות ובמחיר סביר. אנו יכולים להמיר את רוב סוגי התמונות, השקופיות, השליליות ואפילו אלפי תמונות תמורת 10C בלבד / לתמונה. אם יש לך אוסף גדול של תמונות, או אפילו כמה מאות, אנו מציעים סריקת תמונות בכמויות גדולות. בנוסף לסריקת תמונות, המעבדה שלנו מציעה מגוון שירותים נוספים, כמו הדפסת תמונות דיגיטליות ועיבוד תמונה דיגיטלית, הסורקים הכל וכולם במחיר קבוע.

בעזרת שירותי סריקת התמונות שלנו

אנו עוזרים לחברות לקחת את הזמן לסרוק את פורמטי האחסון החשובים שלהן. בממוצע אתה משקיע 7-10 ימי עסקים בתשלום עבור סריקת התמונות שלך. אם אתה משתמש בסורק שאינו מראה לך תצוגה מקדימה של התמונות, בדוק כל אחת מהסריקות כדי לוודא שהיא נסרקת ושמורה כהלכה. תוכל גם לזרז את סורק האצווה באמצעות הסורקים שלנו על ידי הגדרת שתי אפשרויות כדי שלא תצוגה מקדימה בעת הסריקה. אנו שולחים אותם מדי שבוע ותוכלו ליהנות מהנוחות של סריקת תמונות מקצועית מדי יום תמורת 10 צלזיוס בלבד / לצילום.

זה נראה כאילו הכנת התמונות שלך תיקח לך רק זמן מה

אבל אולי זה הגיוני לקחת את הזמן לסרוק אותן אם אינך יכול להשתמש בהן מאוחר יותר. אם יש לך תמונות שברצונך לסרוק באופן מיידי, תוכל לעשות זאת על ידי שליחת שאר האוסף שלך לשירות הסריקה המקצועי שלנו. אם תמונות נמצאות באלבומים או במסגרות, עליך להשתמש רק בשירות סריקת מסגרות או בסורק שולחן עבודה שאינו מעבד את התמונות.

זו דרך נהדרת לסרוק תמונות בגודל 8×10 מבלי לפגוע בבנק

אך תצרוב את ערך הזמן המתאים בעזרת סורק שיעשה זאת בקנה מידה מסיבי. כדי לסרוק הדפסים, רוב הסורקים השטוחים עובדים טוב, ו- Canon CanoScan LLiDE 400 עולה פחות מ- $ 100. אתה יכול גם לשלם מעל 1,000 $, אז כדאי לקנות סורק אחר שיעשה זאת בעצמך.

כשאתה מחפש אחר תמונות, GoPhoto היא הבחירה שלך, שירות סריקת תמונות המאפשר לך למיין את התמונות שלך באופן מקוון לפני הסריקה. אתה יכול לסרוק תמונות עד 8×10, ואפילו תמונות של בני משפחה וחברים.

הבעיה

היא שנשלח יותר מדי כסף לשירות הסריקה ושמבזבזים יותר מדי מזמנו הפנוי היקר לסריקה בסורק שטוח. זה כמו לקנות אחד מהסורקים האלה ולשלוח את התמונות שלך למישהו שסורק לך. הבעיה היא שזה עולה כל כך הרבה יותר משליחת תמונה לסריקה, זה פשוט לא שווה את זה.

כמובן

הדרך הקלה ביותר להתמודד עם פרויקט זה היא פשוט להזמין שירות דיגיטציה או סריקה של תמונות. אם אין לך סריקה, שירותי סריקת תמונות אינם האופציה הטובה ביותר עבורך. זיכרון מחודש נקרא "שירות סורקי התמונות הטוב ביותר" מכיוון שיש בארצות הברית כל כך הרבה סוגים שונים של סורקי תמונות.

אם יש לך אוסף תמונות ענק

תוכל לסרוק עד 2,000 תמונות ביום, כך שלא תצטרך לחכות לנצח כדי לנצל את התמונות שלך. אפסון שווה את הכסף שלך אם סרקת לפחות 1,500 תמונות, שכן זה עולה אותו כדי לשלוח את התמונות שלך לשירות המקוון. יש הרבה תמונות שניתן לסרוק עבור 500 סריקות במחיר של 29 סנט לתמונה.

המכונה האידיאלית לסריקת מוצרים בתפזורת היא עם מערכת הזנת עומסים עליונה המאפשרת לך לערום תמונות. ערימת תמונות בקבוצות של כ. זה מחייב שמירה על רמת העלות ובמקביל הקפדה על סריקה המונית איכותית וחסכונית.

באפשרותך להציב עותקים קשיחים או הדפסים בודדים על מיטת הסורק, ותוכנת פיצול התמונות ניגשת ישירות לסורקים. אם התמונות בסורק שלך לא עובדות, אתה יכול לסרוק אותן לכיוון אחר באמצעות תוכנת Image Splitting.

דיוק הצבעים אינו טוב כמו עם סורק פוטו-ריאליסטי

אך כדאי למצוא פשרה אם פשוט תצטרך לסרוק הרבה תמונות במהירות. אם אתה זקוק לדרך לסרוק תמונות ישנות במהירות דיגיטלית, אתה לא בהכרח צריך להשקיע את הכסף בסורק תמונות. צילום תמונות או מספר כלשהו של תמונות בודדות קל בהרבה מאשר עם סורק ויכול להיות האפשרות היחידה אם התמונות בזכוכית – עם מסגרת. סריקת תמונות להדפסת עותקים נוספים היא דרך נהדרת נוספת לשתף אותם, וברגע שתסרוק את התמונות שלך עם מינימום 600 DPI (כפי שמוצג להלן), יש לך את כל פרטי המקור.

אם יש לך שקופיות או הדפסים שליליים

המומחה המקצועי לסריקת תמונות יכול להיות דיגיטציה באוסף שלך בכל פורמט שאתה הכי אוהב. כמה משירותי סריקת התמונות הטובים ביותר מציעים לצלם תמונות ישנות, שקופיות וסרטים ולהמיר אותם לעותקים דיגיטליים. כשאתה סורק בפורמטים אחרים באיכות גבוהה יותר, הם עשויים להחיות ולהנות לאורך שנים בפורמט דיגיטלי. אם אתה סורק תמונות על שולחן ובודק כל אחת בנפרד, אתה מגיע לנקודה שנמצאת בסימן A.