בימינו מדברים רבות על סוללות לטלפון סלולרי והטענה, אך סוללות למחשבים ניידים הן בכיתתן וראויות לתשומת לב מסוימת. בעוד שסוללות ניתנות להחלפה היו מקובלות לפני כמה שנים, יותר ויותר יצרני מחשבים ניידים מביאים לשוק מכשירי סוללה אטומים, מה שהופך אותם לחלופה קיימא למחשבים ניידים ומכשירים ניידים אחרים. סוללת המחשב הנייד ליתיום-יון מתוכננת כעת לחיי סוללה ארוכים בהרבה ממקביליה ליתיום-יון.

בהתאם לשימוש ולאיכות הסוללה

סוללה למחשב נייד יכולה להשיג חיים של 400 – 800% תוך מספר שעות בלבד. אוניברסיטת הסוללה אף ממליצה להריץ את המחשב הנייד לפחות 3-5 שעות ביום כדי להפיק את המרב מחיי הסוללה של המחשב הנייד. שמירת הטעינה על 40-80% נחשבת אופטימלית, מכיוון שבטעינה נכונה ניתן לשכוח את רוב חיי הסוללה תוך זמן קצר. תאים לסוללות למחשב נייד ב- eBay, שמצמצם אותו כדי לקבוע אם אתה זקוק ל -3 או 12 תאים.

המחירים עבור סוללות חלופיות למחשבים ניידים עשויים להשתנות באופן משמעותי בהתאם לאיכות שצוינה לעיל

זה נראה מגוחך לשלם פי שניים עד שלושה את מחיר סוללת המחשב הנייד המקורית שמכילה בדיוק את אותם רכיבים ואיכות, אך לא כדאי להסתפק בתהליכי סוללה נחותים או לא בטוחים. היצרנים כבר יודעים מה הכי מתאים למחשב הנייד שלך, ואתה לא צריך להיות מרוצה מהסטנדרט הנחות או מהסוללות הלא בטוחות. טוב ככל שהשוק יכול להיות, סוללות OEM מיוצרות עשויות שלא להיות הדרך הטובה ביותר להשתמש בטעות שאינן מחזיקות מעמד כל כך הרבה זמן.

אם אתה זקוק לעזרה בהתקנת סוללה חדשה למחשב נייד או אם יש לך בעיות מחשב אחרות

אנא פנה אלינו במידת האפשר. אם ניסית לשחזר את הסוללה של המחשב הנייד שלך, אנא ספר לנו את השיטה שלך בתגובות. אנו מעריכים את כל השאלות והדאגות שיש לך בנוגע לסוללת המחשב הנייד שלך או לבעיות מחשב אחרות. נשמח לענות על כל השאלות אודות הסוללה וגם על כל שאר השאלות הנוגעות למחשב שלך או לסוללת המחשב שלך. בואו נסתכל על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר אודות חיי סוללה למחשבים ניידים שיש לטכנאי מערכות ניווט טכניות ונראה מה יש להם לומר בעניין. חיי הסוללה הם השאלה השביעית הטובה ביותר לשאול את עצמך כשאתה שואל את השאלה הזו לפני שקונים מחשב נייד.

אסור לאפשר לסוללת המחשב הנייד להיגמר לחלוטין או אפילו להיות נמוכה במיוחד עד לשימוש

כאמור לעיל, כל מחשב נייד יהיה שונה, אך אסור לך לפגוע בסוללה בשום צורה שהיא, גם אם האופן שבו השתמשת בו אומר הרבה על חיי הסוללה שלו. מכיוון שלסוללות למחשבים ניידים יש מספר סופי של מחזורי טעינה / פריקה, הדבר יפגע בסוללה אם תמיד תחזיקו את המחשבים הניידים לתקע. ברגע שהסוללות טעונות ב 100%, הם ינותקו, ובשלב זה אין צורך לטעון אותן. אם מותר לפרוק את הסוללות לחלוטין, חיי השירות שלהם במקור יבטלו.

אם המחשב הנייד שלך טעון רק על ידי שקע

יהיה עליך להחליף את הסוללה של המחשב הנייד. אם הגנת החשמל מחוברת ל- UPS שלך ופגומה, זו לא בעיה, אך אם אתה טוען את ה- MacBook Pro או מחשב נייד מתקדם אחר עם הגנת נחשול בלבד, עליך לטעון אותו במקביל לשקע.

לפני שתתחיל לחפש סוללה חלופית, כדאי לך להתייעץ עם Finder Battery Finder עבור ה- MacBook Pro שלך או מחשבים ניידים מתקדמים אחרים עם הגנה מפני נחשולים.

כלי זה מבטיח בדרך כלל רק כי למחשב הנייד יש סוללה מלאה

אך הוא גם מאפשר לכם להיגמר הסוללה, כך שהמעגל הפנימי שלו יקבל מושג כמה זמן הוא נמשך. כמה מחשבים ניידים חדשים יותר שבהם פועלת Windows עשויים לגלות שהמערכת ממליצה למעשה על סוללה חדשה ותיידע אותך מתי הגיע הזמן להחליף אותה. בהתאם להודעה ב- MacBook Pro או במחשבים ניידים מתקדמים אחרים, תוכלו לקבוע בקלות האם הגיע הזמן להחליף את סוללת המחשב הנייד או לא. מכיוון שסוללות למחשבים ניידים מתות הרבה יותר מוקדם מבעבר, יש סיכוי טוב שהגיע הזמן להעריך אותן מחדש. – אמנם יש בדרך כלל אחריות שמגיעה עם קבלת סוללת מחשב נייד חדשה מהיצרן כדי להגן עליך מפני כל בעיה שיש בסוללה שלך, אך יש כאלה שאולי לא תקבל אם תרכוש סוללה מחליפה למחשב נייד. כזה שהיה לך פשוט במחשב הנייד החדש של HP. יש מחשב נייד סוללה אחד שמייצג "סוללה למחשב נייד עם אחריות מורחבת לשנתיים", אבל זה לא תמיד המקרה, אלא אם כן אתה קונה את הסוללה החלופית למחשב הנייד או שברשותך לזמן מה.

אנו עובדים עם יצרנים מובילים של מחשבים ניידים ומחשבים ניידים בכדי לספק לכם את הסוללות האיכותיות ביותר למחשבים ניידים בלבד

סוללה למחשב נייד One מבטיחה כי הסוללות ברמה העולמית שלנו יעבדו ויספקו לכם את הביצועים הטובים ביותר, האמינות והעמידות הטובים ביותר עבור סוללת המחשב הנייד שלכם. סמכו עלינו ונמשיך לשאוף להפוך את זה לטוב ככל האפשר עבורכם, לקוחותינו.