האסיפה מתכנסת בצורה של איגוד מקצועי, מאשרת את תקנון האיגוד, בוחרת את נציגיה לגוף הפרוצדוראלי, מקיימת פרוטוקול בנושא הנוטריון, ובהעדר נוטריונים ציבוריים, לבית המשפט לשלום המקומי במקום שצוין. ותאריך, ומכיל רשימה של הנוכחים. האסיפה הכללית השנתית של ה- AG מחליטה על נושאי הניהול והגשת סעיפי סדר היום לוועד המנהל ולמועצה המפקחת, בכפוף לאישור המועצה המפקחת, והאסיפה הכללית השנתית רושמת את ציבור הנוטריונים מבלי שייווצרו עלויות נוספות.

חתימת המתרגם ותעודת האותנטיות חייבים להיות מאושרים על ידי ציבור נוטריונים של הפדרציה הרוסית

נדרש אישור לאישור כאשר מסמך מוגש לארגון או לסוכנות ממשלתית ברוסיה. הדרישות כוללות את מאפייני הנוטריון ואופיו, רישיונו של הציבור, תאריך המסמך, תיקון שגיאות כלשהן במסמך ומקום התיקון אם – הנוטריון – אינו קיים.

כאשר מסמך מתורגם מרוסית לרוסית, יש לאשר את אחת החתימות של המתרגם. אם אלמנט במסמך המקורי אינו קריא, יש לציין זאת במסמך התרגום. הפדרציה הרוסית מאמצת נוהל על בסיסו מתבצע התרגום והמתואר וחתימת המתרגם מאושרת על ידי נוטריון.

לכל תרגומי המסמכים יש לצרף אישור תרגום. אם אתה שולט בשפה האנגלית של המסמך, אתה יכול לתרגם אותו בעצמך, כולל האישור. עם זאת, אם אתה מבין בשפה אחרת, על המסמך להיות חתום בשפה הנדרשת לתרגום.

להלן דרישות משרד הפנים למסמכים שיש לתרגם מרוסית לשפות אחרות ולקבל אותם כתרגום אמיתי ומדויק למקור. דוגמה לתרגום מילים אחר מילים של מסמך מרוסית לאנגלית.

אם אתה שולח מסמך שאינו באנגלית 

שים לב כי יש לצרף אותו לתרגום מלא שאושר על ידי משרד הפנים האמריקני. המקור והתרגום המושבע לחלוטין מתרגם מקצועי או סוכנות תרגום חייבים להיות מעודכנים ולשאת בחתימתם המקורית של המתרגם ובכיר של חברת התרגום.

אם הנוטריון חסר ידע בתרגום לרוסית?

הוא אינו רשאי לאשר את התרגום. לאחר שהנוטריון קבע כי המסמך תורגם על ידי מומחה, יש לו את הזכות לאשר אותו. במקרה זה, על המתרגם שתרגם את המסמך לספק אישור לאישור התואר וההסמכה שלו כמתורגמן ונוטריון מקצועי.

ניתן להכשיר תרגומים רק אם הוסמכו על ידי עורך דין או נוטריון. לאחר שהתרגום הושלם ואושר, עורך הדין / הנוטריון ישלח אותו אליך או שתוכל להשיג אפוסטיל ממשרד הלגליזציה כדי להאיץ את התהליך ולחסוך בעלויות. לאחר מכן תקבל עותק של המסמך הרוסי, אשר בבריטניה אושר כנכון על ידי עורך הדין והנוטריון. אם אינך בטוח אם עליך לשלול את המסמכים המתורגמים שלך, תוכל לפנות לנמען המיועד לקבלת ייעוץ. לאחר שקיבלתם אפוסטיל למסמך המקור שלכם ותרגומכם הנוטריוני והמאושר, השלב האחרון הוא תרגום האפוסטיל לשפת היעד ואישור התרגום. זה תלוי בנמען, אז ברר עם הנמען שלך לגבי הדרישות כדי למנוע תרגומים מיותרים.

האפוסטיל המקורי של המדינה בה הונפק המסמך (במקרה שלך ארה"ב). לדוגמא, אם ברוסיה התרגום נעשה על גבי המסמך המקורי ולא על עותק, אנו ממליצים להזמין תרגום מסוכנות במדינה זו.

אנו אחת מחברות התרגום הבודדות בארצות הברית המציעות תרגומים נוטריוניים של מסמכים אמריקאים שנעשו בשטח הפדרציה הרוסית. עם ההגעה לרוסיה, עליכם לעבור דרך סוכנות תרגום ברוסיה.

אנו מוציאים מסמכים שאנו מתרגמים עם מספר סוגים של לגליזציה

כולל לגליזציה של מתרגמים לרוסית, תרגומים מורשים לרוסית, עותקים מקוריים של המקור לרוסית ותרגומים מורשים לרוסית המשמשים במדינות בהן הרוסית אינה שפה רשמית. אנו עובדים גם ברוסית, אוקראינית ובלארוסית, המתורגמים לאנגלית.

Patenty russkom angliiskom iazyke s notarialnym zavereniem prilozheny zde. מצורפים פטנטים של נוטריונים רוסיים ואנגלים. אנו יכולים לאמת את התרגום לרוסית שהבאת באמצעות שירותי הלגליזציה שלנו.

היא ספקית התרגום הנוטריוני הגדולה ביותר בארצות הברית. APOLE Solutions גאה להציע לכם את המומחיות של הנוטריונים המוסמכים שלנו, סוכני APOLE והמתרגמים המוסמכים בכל הנוגע לאפוסטיל ברוסיה. אנו נשאיר את כל השאלות שתרצו לבקש מאיתנו להתקשר אלינו לשיחה עם נוטריון או סוכן אפוסטיל.
למידע נוסף בנושא של נוטריון בתרגום לרוסית מומלץ לבדוק כאן: law-center.co.il

התרגומים שלנו מתבצעים על גבי נייר המכתבים הרשמי של החברה

המציג את השם, הכתובת ומספר הטלפון של RushTranslate. מסמכי הלגליזציה המושחתים מהפדרציה הרוסית מונפקים על ידי שר החוץ בדבלין ומאשרים תרגומים רוסיים למסמכים עם חתימת האישור להכשירם ברוסיה. מסמך זה, המכונה תצהיר של דיוק התרגום, מצורף לכל תרגום על מנת לאשר את שליטת המתרגם בשפה ולהבטיח שהתרגום יהיה גרסה אמיתית, מדויקת ומלאה של המסמך המקורי.

אישור זה מזהה את המידע בהתאם לחקיקה הרוסית

מסמכים שהופקו ברפובליקות הסובייטיות לשעבר אינם דורשים לגליזציה כזו. ישנם כללים מיוחדים לתרגום מורשה של מסמכים רשמיים לארגונים ממשלתיים וארגונים לא ממשלתיים בבריטניה וברוסיה.