ברוכים הבאים למקרנים, המדריך שלנו למבצעי המקרנים הטובים ביותר שתוכלו לקנות בשנת 2020, מקרני סטריופ זמינים כעת. ריכזנו רשימה של עשרת הפרויקטים הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק כדי לעזור לכם להחליט מהו באמת מקרן טוב. אתה יכול לחסוך כסף באמצעות קודי הקופון הנוכחיים באתר שלנו או באמצעות הצעות המקרן בדף זה.

בנוסף לעסקאות המקרנים הפופולריות ביותר, מדובר בעסקאות המקרנים הטובות ביותר בשוק במחצית הראשונה של השנה, מסוף ינואר עד אמצע פברואר 2020.

אם אתה אתה מעוניין להתקין מקרן מעל אחת הטלוויזיות הטובות ביותר שלך

אם אתה רוצה את התמונה הטובה ביותר האפשרית, ה- Optoma HD146X הוא מקרן טוב, אבל אם אתה לא רוצה להוציא יותר מכמה מאות דולרים, זה לא המקרן בשבילך. מקרן זה אידיאלי עבור אלו שרוצים טלוויזיה בעלת מסך גדול ואינם מעוניינים לשלם תוספת עבור הקרנת 4K מקורית. זוהי גם דרך אמצע טובה, מכיוון שהיא מהווה עליית מדרגה לשימוש במסך גדול יותר, בעוד שאינך מעוניין במקרן ה- 4K "המקורי", הנוטה להיות יקר מדי.

הגדרת מקרן לעיתים רחוקות יותר מייגעת מלתלות אותו על הקיר

אך התמונה המסיבית, הבהירה והיפה באמת שהיא התמונה הראשית הופכת את זה לשווה את הזמן והמאמץ. עם התאורה הנכונה, שלא לדבר על הגדרות התאורה הנדרשות, מקרן זה יכול להכניס את חוויית הקולנוע ישר לטרקלין שלכם.

נורות הן היחידות המתכלות וחייהם תלויים ישירות בשימוש ובעלות של המקרן

בסופו של דבר הנורות יתפרקו, לכן דאגו לשאול על חיי הנורות ועלות ההחלפה כאשר אתם קונים אותן. כאשר אתה קונה מקרן, עליך לקנות אותו ממותג ידוע, אך בדרך כלל מותגי המקרנים השונים המשמשים אינם ניתנים להחלפה. תוכלו ליהנות ממכירה ושירות של סוחר וליהנות ממאורכים ארוכים של 20,000 שעות של מנורה עם נורות LED, או שתוכלו להישען על מנורה שהיא כמו נורה.

BenQ HT2050A

הוא בהחלט מקרן הווידאו הטוב ביותר שתוכלו לקבל עבור הכסף שלכם, אבל לא הייתי שם אותו בדלי המקרן הזול. עסקת המקרנים שהייתה לה ההתחייבות הגדולה ביותר מבחינתי הייתה הקולנוע הביתי של אפסון. הוא שופץ במחיר של 1499.99 $ וקל מאוד להתקנה, וזה מחיר נהדר עבור המקרן עצמו (2,499.00 $).

אם אתם מחפשים מקרן שמתאים בעיקר למצגות משרדיות

זו הבחירה הטובה ביותר שלכם. אבל כדי להפוך את הגינה שלך לקולנוע ביתי, אתה זקוק לאחד שעובד באותה מידה בחלקו החיצוני של המקרן כמו בפנים. אם אתה מסתכל על מקרן מיני כמו ה- P7, זה הימור טוב, אבל זה קצת יותר יקר מהערפילית II. לאלו מכם שרוצים לבנות מקרן וידאו משלכם עם רמקולים מובנים ועוד כמה תכונות, הייתי הולך עם ה- Fog II תמורת 2,499.00 דולר.

אם אתה צריך לתקן את מערכת ההפעלה שלך בטלוויזיה

Premiere של סמסונג היא בחירה טובה. הוא מציע מגוון רחב של פונקציות כדי להפוך את סרטי הפיצוץ ממסך ההקרנה לקיר לקלים ככל האפשר. עם שמע משופר, תצוגה איכותית ועיצוב נהדר, BenQ TK850 מספיק טוב כדי להתבלט משאר המקרנים.

אתה לא יכול לומר את זה על מקרן לעתים קרובות

אבל אופטיומה סינמה X P2 הוא ללא ספק מרכיב מגניב – מושך אופטית. מקרני הלייזר הנמוכים עולים מעל 2,000 דולר, בעוד שקטנים יותר זמינים עבור פחות. מקרן המיקרו M75 של מירואר זמין במחיר נמוך מ- $ 80 וזכה לביקורות מעולות, ולכן זו בחירה טובה עבור אנשים בתקציב קטן.

יש גם כמה אפשרויות נהדרות עבור אלה שנדהמים מחמש דמויות, כמו Optoma CinemaX P2 ומיקרו מקרן Miroir M75.

גם אם אתה משקיע בקולנוע ביתי אמיתי

מרבית מתקני הסלון יאפשרו לצופה הממוצע לראות מקרן 4K זול. ההבדל הגדול ביותר הוא שמקרני DLP בהירים בהרבה ממקבלי ה- LCD שלהם, אך בהירות של 3600 לומן לא הופכת 2150 לומן בהירים. מקרן ה- LCD כה בהיר עד שלא נע עליו קצה, ונראה שהוא מאוזן ברזולוציה גבוהה בהרבה וביחס ניגודיות טוב בהרבה.

מקרנים פולטים הרבה פחות אור

ולכן ערכי הבהירות שלהם מתבטאים בדרך כלל בלומנים. שים לב שמפרטי התאורה שמספק היצרן עשויים להטעות, אך חלק מיצרני המקרנים, בעיקר BenQ, יספקו דוחות צבע המציגים את הצבע מבחינת הבהירות, ולא את הבהירות בפועל של המקרן עצמו.