החיפוש אחר חדשות והוראות לצילום מסתכם ככל הנראה במעקב אחר מה שאמור להיות המצלמה הטובה ביותר, אם יש כזו ומה היא.

כשאני מצלם מצלמה "טובה"

אני נוטה להתמקד בדגמים מתקדמים כמו Canon 5D Mark III או Nikon D800. עבור צלמי תחביבים שרוצים משהו קטן שישתלב בארנק או בכיס שלהם, הצבעה והסרט היא האופציה הטובה ביותר. המתחיל – יוצר סרטים חובב מעריך את הנקודה ויורה במצלמה (המכונה לפעמים מצלמה קומפקטית). זו חבילת פאני שלא צורחת ציוד צילום יקר, אך עדיין מגנה על המצלמה מפני גניבות ונזקים סביבתיים קטנים.

מצלמה עם חיישן קטן אולי לא תוכל להתאים לאיכות התמונה של המצלמות האחרות ברשימה זו

אך היא עדיין יכולה לצלם הרבה יותר טוב מאשר מצלמה בפורמט גדול. השילוב של מגה-פיקסל רבים לחיישן קטן יותר לא מחמיר את איכות התמונה, גם אם הפיקסלים הבודדים קטנים מדי.

DSLR גוף גדול נוח יותר בשילוב עם זום ארוך שצומח קדימה מדי – מה שקשה במצלמות חסרות מראה. הסיבה לכך היא שהיא לא גדולה במיוחד, בעוד שהמצלמות האחרות ברשימה זו (שלא לדבר על פונקציות המצלמה) הן קומפקטיות בצורה מרשימה.

לוקח 300 מ"מ להפנות את האור חזרה לנקודה החדה ביותר של חיישן המצלמה, אז תסתכל על עדשה שמסוגלת לקרב עצמים רחוקים.

למצלמות זווית רחבה במיוחד של שיאומי וסמסונג יש את שדה הראייה הרחב ביותר

אך אף אחת מהצילומים 50x אינה חדה או מפורטת במיוחד. כשאתה שוקל כמה רחוק הזום זה מרשים שמצלמת סמארטפון מודרנית יכולה לעשות זאת. לרוב מצלמות הצילום החדשות יש שדה ראייה רחב, מה שמקל על התקרבות והתמונות של תמונות עד פי 50.

אם אתה רוצה את הטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם הצילום ולא אכפת לך לשלם עליה, אתה תהיה מרוצה מאוד מה- Canon EOS R5. אם כסף אינו נושא, אז כדאי לנסות את ה- Nikon D810, את ה- E-Mount של סוני או אפילו את Samsung Galaxy S6.

אם העלות של Sony A7S III אינה בהישג ידך

כדאי לך לשקול את Panasonic Lumix GH5. אם אתה לא מתרשם מהמצב המהיר במיוחד של EOS 1DX Mark II, אתה יכול לחסוך קצת כסף עם Sony RX100 VII הנהדר. ה- Eos 1dx MarkII יתעד הכל במצב מהיר במיוחד, אך אם אינכם זקוקים למעמד זה – המיקוד האוטומטי המוביל בסוני A6100 – כדאי לכם לנסות את ה- Fujifilm X – T200, שמצויד במכונות החזקות והמתקדמות ביותר. מצלמה מהירה במיוחד בעולם.

אם אתה משתמש באותן עדשות שברצונך לשדרג לדגם מסגרת מלאה מאוחר יותר, אתה יכול להשתמש באותה Sony e-Mounted A7. זה הופך את החלפת המצלמה לקלה, במיוחד אם אתה נמצא לעתים קרובות במצב של החלפת עדשה ייקח יותר מדי זמן, כאשר אתה מעדיף שלא.

אני חושד שבגלל זה יצרני מצלמות נוטים לתת לך רצועת מצלמה כשאתה קונה אחד מגופי המצלמה שלהם

כל המצלמות הדיגיטליות מכל הסוגים, כולל מצלמות SLR, נמכרות תחת שם המותג סוני, למעט ה- Nikon D810 ו- Canon 5D Mark III. כולם מציעים מגוון רחב של עדשות מתחלפות, כמו גם מגוון של תכונות אחרות ונמכרים במחיר סביר מאוד, בדרך כלל מתחת ל -1,000 דולר.

בעוד ש- A6100 חסר חלק מהתכונות של Sony A6600 היקרה יותר

הוא מקיף מספר תכונות נהדרות סביב מצלמה קומפקטית במחיר סביר. החיישן הקטן יותר פירושו חבילה כוללת קטנה יותר, ואת המצלמה ניתן לשאת בצורה קומפקטית יותר מאשר מצלמות ה- SLR של סוני הגדולות והיקרות יותר.

בעוד שקנון מיהרה לשבח את תכונות הווידיאו של ה- R5

היא עדיין מצלמת סטילס. נדרש כוח רב לצילום בזווית רחבה וברזולוציה גבוהה, אך עליכם להיות מודעים לכך שהדבר לא עובד בסולם החרקים. בתור המצלמה הראשונה שלא לוכדת הרבה אור, צילום אחד יכול להימשך עד שמונה שעות, ושימוש בסמארטפון עלול לגרום לבעיות חמורות.

אפילו מצלמות הווידיאו הטובות ביותר אינן דבר ללא צליל נהדר

ולמרבה המזל ה- A7S III מספק גם כאן. זה לא הכי הרבה פיקסלים שתוכלו להשיג במצלמה עם מסגרת מלאה, הפרס הזה זוכה ל- 61 מגה פיקסל Sony A 7R IV, אך הוא מכוון בצורה מושלמת להעביר קטעי וידאו מדוגמים. לכן אנו מאמינים כי המצלמה הדיגיטלית הטובה ביותר שלנו היא ה- Fujifilm X-T4, מכיוון שיש לה את הרזולוציה הגבוהה ביותר מכל מצלמה בכיתתה והעניקה לנו השראה יותר מכל מצלמה אחרת לקחת אותה ולצלם איתה.