הפעלת צג מחשב כמסך טלוויזיה אינה מאתגרת מדי, אך היא מצריכה מעט עבודה. מדריך מועיל זה מספק את כל מה שאתה צריך לדעת עליו, כמו גם כמה אביזרים נוספים שאתה יכול לקנות למסך המחשב שלך, כגון כבל HDMI, ספק כוח ומסך.

אם לא נוח לך לתקן את המסך הנייד שלך

אתה יכול להביא אותו למחשב החלקים החכמים. אם צג המחשב שלך מציג מסך שחור רק כאשר אתה מפעיל את המחשב, השלבים הבאים יכולים לעזור לך לפתור את הבעיה. אם יש לך מחשב נייד, בדוק אם הוא שחור בדף זה, ואם כן, תקן אותו.

ברוב המקרים

מסך מחשב שבור או צג שולחן עבודה אינם שווים את עלות התיקון. ברוב המסכים יש כפתור הפעלה שנדלק כשהם דולקים, אז וודא שאתה מקבל חשמל. אם הצג שלך מפסיק להדליק לאחר שניסה להשתמש בשקע חשמל או בכבל, עליו להישבר או להחליפו.

ישנם צגים חכמים ופונקציונליים יותר – עשירים (ראה להלן), אך צג ה- P2720DC של Dell הוא האפשרות שאנו ממליצים לרוב האנשים. אם זה נשמע כאילו נוצר בשבילך, ה- UltraSharp UP3218K של Dell מיועד לאנשי מקצוע והוא אחד המסכים הטובים ביותר שתמצא אי פעם.

צג מחשב זה בעל צבעים יפים

ברזולוציית מסך ברורה וניתן להתאים אותו גם למקום העבודה שלכם. זהו גם מחשב משחק, כך שיהיה קרוב ככל האפשר ל"מוניטור משחקים "ולאחד המסכים הטובים ביותר שתוכלו לקנות. צג זה מאפשר לכם לעשות את העבודה הטובה ביותר בבית, בשולחן העבודה, במחשב הנייד או על הספה.

צג יחיד רחב במיוחד מעניק לך נדל"ן נוסף על המסך כשאין לך מקום לצג כפול. אני משתמש בשני צגים זה 15 שנה ואני לא יכול לוותר עליהם, אבל הם נהדרים כאשר לצג אין מספיק מקום לעבוד.

שימוש בצג מחשב כמסך טלוויזיה יכול לחסוך לכם כמה דולרים וגם לחסוך לכם מקום, וזה יתרון גדול.

השילוב של צג ה- LCD הרחב של EIZO עם מחשב נייד הופך את הצפייה בסרטונים ותמונות להרבה יותר קלה ומהנה. חיבור המחשב הנייד לצג איכותי מבטל את הצורך להתמודד עם צבע בעבודה, והוא גם מסייע להבליט את הפוטנציאל של המחשב הנייד.

אם יש לך מקום על שולחן העבודה שלך

תצוגה בגודל 27 אינץ 'תספק תמונה בפורמט גדול במחיר סביר. עם צג מחשב אינך צריך למתוח את עיניך כדי לקבל עבודה ותוכל לצפות בסרטים ולשחק במשחקים על גבי מסך גדול יותר. כמובן, צגים גדולים יקלו על העבודה שלך, אך צגים קטנים יותר משתלבים טוב יותר במרחבים סגורים. תצוגת LCD לצפייה בסרטים או במשחקים שוב ושוב, בין אם אתה צופה בסרט או משחק במשחק.

לא קשה למצוא צג UHD בגודל 27 אינץ 'בפחות מ -1,000 דולר

אך יש לקחת בחשבון כמה גבולות נמוכים יותר. אם אתה מעדיף מסך קטן יותר, כגון מסך בגודל 24 אינץ 'או 26 אינץ', עליך לקנות צג FreeSync הנתמך בדרך כלל. מסך גדול יותר עם רזולוציה גבוהה יותר ומעבד חזק יותר פירושו 27 אינץ 'ומעלה, אם כי ראיתי פחות מ -24 אינץ' בחלק מדגמי ה- U-HD.

אם גודל המסך של המחשב שלך משתנה

בדוק אם הצג קרוב מדי או רחוק מדי. אם יש לך אחד, זה יכול להיות שהצג הקודם שלך עלה בבטן. חבר צג אחר למחשב שלך וחפש צג עם סולם רחב יותר משטח הצבעים של סולם. התצוגה הנכונה אפשרית אם שני המסכים מכוילים, אך רק אם בודקים את התמונה.

במקרים כאלה

עדיף להשתמש בצג המספק תצוגה נקודה לנקודה המציגה את רזולוציית הקלט כפי שהיא, או בתצוגה מוגדלת השומרת עליו כאשר מגדילים את יחס הממדים של המסך . לוחות IPS, המשתמשים בפאנל IPS, מומלצים ונחשבים למשימות מחשוב בסיסיות. כשזה חשוב, ניתן להמליץ על מסכי ה- LCD הרחבים של EIZO למגוון רחב של משתמשי מחשב נייד. אם המכשיר הראשי שלך הוא מחשב שולחני, ייתכן שיש לך גם מכשיר LCD עליו, אך רוב המסכים נוטים שלא לנצל את היכולת הזו באופן מלא, ותצוגות כפולות טובות גם למחשבים שולחניים. אם ה- LCD כבר מחובר למחשב שולחני או משמש לכל דבר שאינו מחשב נייד, ייתכן שיהיו בו שתי כניסות וידיאו. בשלב זה דיברנו כיצד לחבר LCD חיצוני למחשב הנייד שלך.

אם כרטיס המסך שלך אינו יכול להפיק אות 10 או 12 סיביות, צג בעל צבע נמוך יעשה לך טוב. אם אתה מחפש משהו לצפות בו בטלוויזיה, תצטרך להשיג צג מחשב התומך ב 720p לפחות.