מסך מחשב 27

שתף את הפוסט

הנה מבט על מבצעי הצג הטובים ביותר שתוכלו להשיג כיום עבור Acer SB220Q, אחד המסכים הפופולאריים ביותר בשוק כרגע. SB 220Q של Acer אולי לא חזק כמו המתחרים שלו, אבל הוא טוב בדיוק כמו כל צג אחר, וזה לא הכל.

יש מעט צגים שמארזים כמה שיותר תכונות כמו מסך Asus הזה, וזה אחד מהם. זהו צג המשחק הטוב ביותר שתוכלו לקבל במחיר צג טוב שתקנו בשנת 2020.

תוכלו לבחור בכך אם אתם מעוניינים בעיצוב גרפי או פעילויות אחרות הדורשות מסך גדול

כדי לראות את התוצאה היצירתית בבירור. למסכי מחשב יש מגבלה על מספר הפיקסלים שהם יכולים לייצג, כלומר, מבוטאים כגובה ורוחב, ומקסימום זרם של 3840×2160, המכונה גם 4k.

אם אתה חושב שמסך 25 אינץ 'טוב יותר עבורך

עיין ברשימת המסכים הטובים ביותר שם כדי לראות מה המחיר. אם אתה מעוניין במסך גדול יותר, תוכל למצוא התקנה כפולה טובה של 32 צגים בפחות מ -1,000 דולר. צג ViewSonic 24 אינץ 'ברזולוציה מקסימלית של 3840×2160 וקצב פריימים של 2,560×1,440.

אם אתה אוהב לראות סרטים ותוכניות עם חברים ובני משפחה על צג מחשב

אתה מעדיף צג עם זווית צפייה רחבה יותר. זה יעזור לך לראות בנוחות אנשים משני הצדדים, אבל אז הלוח רחוק מדי משדה הראייה שלך. אם אתה מעדיף מסך מעוקל, כדאי לך לשבת כדי לקבל את החוויה הטובה ביותר, ואז יש את המסך העגול ביותר 34 אינץ 'המעוגל בפחות מ -1,000 דולר. העובדה שמסכים מעוקלים יכולים לדרוש ממך לשבת מאחור יותר מדי לחוויה טובה לא שווה לשלם יותר עבור צגים בגודל 27 אינץ 'ומטה.

הגדרת משחקים עם שלושה צגים עשויה להיות שימושית יותר אם פשוט מרחיבים את המסך לשני הצדדים, אך הוא אינו אידיאלי עבור צג יחיד.

אם אתם מחפשים צג מסביב

צג מסך רחב במיוחד בגודל 34 אינץ 'הוא אולי הטוב ביותר לפרודוקטיביות, מכיוון שהוא מעוגל ושטוח. בהתאם להעדפתך, אתה יכול להיות גדול יותר או קטן יותר, אך 27 אינץ 'הוא הגודל הטוב ביותר שיש בו הרבה שטח מסך מבלי שצג שולט בשולחן העבודה.

צגים רחבים במיוחד מעניקים למשחקים רמת טבילה נוספת

אך למרבה הצער הם מותרות יקרות באופן לא מודע לעומת תצוגה טובה של 16: 9. אם אתה יכול להרשות לעצמך משהו יקר יותר, צגים של 27 אינץ ', 1440p כמו AOPEN 27ml1u מציעים שטח מסך משמעותי יותר, בעוד שדגמי 32 אינץ' מציעים מסך גדול יותר.

למי שרוצה תצוגה גדולה יותר יש אפשרויות טובות יותר

אבל צג U2719 UltraSharp של Dell עם מסך ענק בגודל 27 אינץ 'הוא מתחרה חזק, כמו גם צג AOC U2879VF-28. BenQ eW3270u דומה לצג של Dell לעיל, אלא שהוא לוח VA לעומת לוח IPS. בעוד שרשמנו את עוגן U2900U, המסך השני הכי יקר ברשימה שלנו, אל תשכח שהוא למעשה אותו התצוגה של Dell S2817Q שלנו, לפחות מבחינת ציוד.

כבונוס

יש לו תושבת VESA, המושלמת למחשבים מרובי צגים. אם יש לך שלושה צגים 1440p בגודל 27 אינץ ', כדאי לך לשקול בעל צג כדי להתאים את גובה המסך למצב הצפייה שלך, מכיוון שחלק מהצגים תואמים ל- V ESA אך רק עם ארגונומיה מוגבלת. לדוגמא, אם תקבלו שלושה מהם ותניחו אותם זה ליד זה, ייתכן שתזיזו את ראשכם שמאלה וימינה לעתים קרובות מדי, כך שהתקנה קטנה יותר של 24 צגים תהיה מתאימה יותר.

אם ברצונך לבנות מחשב מרובה צגים

המסכים שלך יצטרכו הרכבה של VESA כדי שתוכל להכניס אותם לדפוס רשת, כמו חלק ממפקחי השוק. צגים כפולים נהדרים כאשר צג אחד אין מספיק מקום לעבוד, אך שני צגים בגודל 27 אינץ 'יהיה קשה להתאים במקומות רבים, כך שתרצה לוודא שכולם מתאימים לשולחן העבודה שלך. התקנת צג כפול מספקת מקום רב למספר צגים והרבה מקום לצפייה. אני משתמש במסכים כפולים כבר למעלה מ -15 שנה ואני לא יכול לוותר עליהם, ואני בטוח שאתה צריך לעשות את זה, כי הם נהדרים עבור אלה מאיתנו שהשתמשנו בהם.

צגי LED הם אופציה טובה לאלו מאיתנו שמאסו במאמץ בעיניים ופוזלים בעבודה על מסכי מחשב נייד קטנים. צגי LED, אך הביאו אותם על צג 27 אינץ 'עם מספיק מקום להגשים את מטרתכם ולא גדול מדי.

צג שעליכם לקנות יתאים לשולחן עבודה המציע גם נדל"ן בעל מסך רחב

אם אתה יושב ליד השולחן שלך מספר שעות, אתה יכול לכוונן את גובה המסך באמצעות צג מחשב מתכוונן, כך שתוכל לעבוד בנוחות. אתה יכול לבנות אותו בעצמך, לשקף את מסך המחשב הנייד שלך או להאריך אותו ולשקף אותו. עם צגי מחשב כאלה, אתה לא צריך להתאמץ על העיניים כדי לבצע עבודה עליהם.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן