על פי חברת ההשקעות הטכנולוגית ניו יורק, ARK, כמה ממניות הטכנולוגיה הטובות ביותר לקנות מכוונות למגמות חדשניות משבשות, כולל בינה מלאכותית, מחשוב ענן, מדיה זורמת ואינטרנט הדברים. יעד המחירים הממוצע עבור אינטל הוא הגדול ביותר שנראה עבור קבוצת מניות טק. במצגת זו מוצגות 15 חברות טכנולוגיה עם יחסי המחיר לרווח הממוצעים הגבוהים ביותר של כל חברת טכנולוגיה בארה"ב. להלן 10 מניות הטכנולוגיה הטובות ביותר לרכישה ללא סדר מסוים כרגע. אתה יכול לדלג על הניתוח המלא של כל מניה ולעבור ישר לרשימת 5 מניות הטכנולוגיה הטובות ביותר שלנו לרכישה. מניה זו נמצאת במקום השמיני ברשימת 5 מניות הטכנולוגיה המובילות בארה"ב, מה שהופך אותה לעשרת מניות הטכנולוגיה הטובות ביותר לשנת 2017, ואנחנו במקום ה -10 ברשימת 5 המניות הטובות ביותר לרכישת מניות טק לשנת 2017.
למידע נוסף אודות מניות טכנולוגיה מומלצות יש לבקר באתר bigshotnews.net

תעודת סל זו שואף להתאים למדד הטכנולוגיה של נאסד"ק 100

הכולל את 100 מניות הטכנולוגיה הגדולות בארה"ב. זה משקיע בחברות שמסוגלות לנצל את ה- WiFi, 5-G וסיבים אופטיים. אין שום סיבה להתרגש יותר מכל אחת מחמש מניות הטכנולוגיה האלה לקנות עכשיו, במיוחד בעקבות הביצועים החזקים של המניה.

בהתבסס על הקריטריונים לעיל, ניתן להניח כי Power Elite יומלצו על ידי מספר משקיעים בעלי אינטרס עז בתחום הטכנולוגיה, כגון משקיעים בתחום הטכנולוגיה.

אם ברצונך להשקיע בהמון מניות צמיחה ולהגביל את הסיכון שלך

אפשרות אחת תהיה לקנות חברת טכנולוגיה גדולה. אם אינך מוצא מניה שאתה באמת אוהב ומתאים לפרופיל שלך, כדאי לשקול להכניס כסף לקרן רק כדי לקבל חשיפה להשקעות טכנולוגיות. אז עדיין יש לך צמיחה מהירה בטכנולוגיה ותוכל להשקיע במניות במגזרים אחרים, עליהם אנו מדברים בסדרה זו. עם זאת, אם אתם משקיעים במניות טכנולוגיות, כפי שאדגיש כעת, עליכם לשקול להשקיע קצת כסף בקרן זו.

כדאי להשקיע גם במניות פרוטה טק

כדי לגוון את תיק המניות העולמי שלך במחירים מדהימים. כדי לבחור את חמש המניות הטכנולוגיות שקניתי, עברתי על הרבה יסודות שדיברתי עליהם בערוץ זה. כשאתה בוחר במלאי טכנולוגי, עליך לחפש יתרון תחרותי וזרזים לצמיחה של החברה. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים הללו, הנה שלוש מניות טכנולוגיות שנמצאות כעת במוקד.

מניית טכנולוגיה זו נהנתה משנה מצוינת בשנת 2020 והיא ממוקמת היטב לרווחים גדולים במרץ 2021

נואנס היא אחת ממניות הטכנולוגיה הטובות ביותר שאתה יכול לקנות, ואני ממליץ לך להסתכל על NVIDIA. שתי המניות יכולות ליהנות מהעלייה המתמשכת של טכנולוגיית הבינה המלאכותית (AI) ומהעלייה המתמשכת במחירי המוליכים למחצה.

נבדוק כיצד אנו קונים כל מניה, ונחשוף את חמש המניות המועדפות עלינו ונציע המלצות מומחים קבועות. בהתבסס על המידע העדכני ביותר הזמין, אנו מפרסמים רשימה שבועית של המניות הטובות ביותר שתוכלו להשקיע בהן כעת.

Keysight Technologies (KEYS

$ 130.95) אינו ידוע, אך זו אחת ממניות הטכנולוגיה הטובות ביותר שהצבנו ברשימת 10 מניות הטכנולוגיה הטובות ביותר שאנו יכולים לרכוש כרגע. החברה הוקמה בשנת 2000 ובעלת מודל עסקי זהה ל- IBM (IBM), חברת התוכנה השנייה בגודלה בעולם, שנוסדה בשנת 2016. זה מציב אותה בראש עשרת מניות הטכנולוגיה הטובות ביותר שניתן לרכוש כיום, יחד עם גוגל (GOOG), אפל (AAPL), מיקרוסופט (MSFT) ואמזון (AMZN).

היא מדורגת במקום התשיעי ברשימת 10 המניות הטכנולוגיות הטובות ביותר שאתה יכול לקנות כרגע, יחד עם Apple (AAPL), Google (Google), Microsoft (MSFT), Amazon (Amazon) ו- Facebook (FB) ו- המיליארדר לפונט (LAFD).

לדברי Scheffler

Spotify (NASDAQ: Spotify) היא הטכנולוגיה הטובה ביותר שמשקיעים יכולים לקנות כדי ליהנות מההזדמנויות שמציעות מדיה זורמת. ספוטיפיי היא אחת ממניות הטכנולוגיה המובילות בארה"ב, המחייבת גם פיתוח בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML), אומר קרלסון, שמוסיף כי משקיעים בתחום זה צריכים לשקול לקנות מניות טכנולוגיות טובות. קרלסון הוסיף: "המניות המובילות בתחום מחשוב ענן, אך נדרשת AI גם עבור הדור הבא של יישומים, כגון AI בתחום הבריאות, הבריאות ובתחומים אחרים. אינטל (Nasdaq: INTC) מניבה 2.11 אחוזים, ששווה השקעה פוטנציאלית.

אז האתגר של המשקיעים בשנת 2021

הוא לנפות את הרעש כדי למצוא את המספרים המרשימים התומכים בנרטיב מתמשך שאינו מונע על ידי אופנה. מניות הטכנולוגיה הן האמצעי הטוב ביותר לצמיחה ולטווח הארוך. חוזר, ואנחנו יודעים איך זה עובד. בסרטון הזה אני אראה לך איך למצוא את מניות הטכנולוגיה הטובות לקנות ואז אראה לך את חמש המניות המובילות בתיק שלך.