מטען למחשב נייד

שתף את הפוסט

כשאני כותב את זה, יותר ויותר ערכות חשמל סולאריות מגיעות לשוק כדי לטעון את המחשב הנייד שלך, ויש כמה אפשרויות נהדרות, אך הן רחוקות מהאופציות היחידות. היו משאבים גדולים במשך שנים על מיטב המטענים הניידים למחשבים ניידים ורבים מהם מציעים זרם חילופין. הם אופציה נהדרת והיו זה זמן רב, מכיוון שרוב האנשים פשוט מגלים שהם טוענים בעצמם את המחשבים הניידים שלהם. אבל מהו מטען נייד למחשב נייד ואיך הם?

אין שום דבר מיוחד מטבעו ב- Macbook שלך

כלומר תצטרך לקנות עבורו סוללה ניידת ניידת מיוחדת, אך תלוי בדגם שבבעלותך, כולם יעשו את העבודה. מה שאני צריך זה לשמור את כל המטענים האוניברסלים למחשבים ניידים במקום אחד ולהחליף טיפים כדי להתאים לצרכי הטעינה שלך.

בדוק את כוח המטען שסופק עם המחשב הנייד שלך; הטווח הבטוח עבור מתאמי קיר

הוא בין 45 וואט ל -96 וואט, כך שבהחלט תוכלו לטעון אותו במהלך שימוש רגיל. בדוק את המכשיר אם הוא זמין, ואם ה- MacBook Pro, ה- MacBook Air או המחשב הנייד שלך אחר עם מטען חשמל אינם זקוקים למטען 45W, עליך לטעון אותו במטען 45W ומעלה. אם אתה קונה מוצר חלופי לאספקת החשמל הנייד בחנות, קח את המכשיר לקיוסק כדי לבדוק שהמטען החדש מתאים כראוי. חבר את המחשבים הניידים שלך לקיוסקים עם מטענים ובדוק כל בעיה איתם.

אם אתה לא מתקרב למקסימום

מה שעושה לעתים רחוקות מחשבים ניידים, המטען יכול להיות קצת מגניב. ישנם כמה מטענים ניידים שיכולים להפיג יותר חשמל ממה שצריך המחשב הנייד שלך, אך אם יש לך פחות, תוכל לטעון אותו באמצעות בנק כוח. אם אתה טוען מחשב נייד עם צריכת חשמל גבוהה יותר, בנקי כוח נוטים לטעון את הסוללה של המחשב הנייד רק פעם או פעמיים. כדי לתת דוגמא, טעינה של 1: 1 במחשב נייד תעביר לכם סוללת V88 למחשב נייד למשך כ -1.5 שעות וטעינה של 3: 2 מבנק כוח למשך כשעתיים.

אם אתה תוהה מדוע המחשב הנייד שלך אינו טעון אפילו עם תקע

אתה בדרך כלל צריך להיות מודע לשקעי הטעינה, לכבלי הטעינה המשמשים ולכבל הטעינה המשמש. כמו רוב המטענים האוניברסלים למחשבים ניידים, זה יכול לייצר הספק כולל של 70 וואט. אם יש לך תוכנית כבדה הפועלת, מתאם קיר 30 וואט יכול לטעון את המחשב הנייד במהירות שתנקז אותו, אבל זה אתה. שני מתאמי הקיר והמטענים הניידים פולטים בערך אותה כמות כוח שהם נותנים למחשב נייד.

הדרך היחידה לדעת בוודאות אם זה יעבוד בשבילך

היא לנסות את זה במחשב הנייד שלך, ואם עדיין לא הצלחת למצוא מטען למחשב נייד שמתאים לצרכים שלך, בדוק את מטען המחשב הנייד אוניברסלי . יש לו יכולת לטעון מכשירים רבים בו זמנית, בהספק כולל של 70 וואט וזמן טעינה מרבי של כ -30 דקות.

אם אתה רוצה לטעון את המחשב הנייד, הטלוויזיה או מכשיר DC אחר שלך, אתה יכול להיות בטוח שלבלקר יש מטען בשבילך. בעוד שמטענים אחרים של מחשבים ניידים כביכול לא תמיד עובדים, זה מסוגל לטעון מחשב נייד בכל פעם.

אם אתה מסתכל על המגוון הרחב של מטענים למחשבים ניידים על נורות סוללות פלוס

אתה יכול לשמור על המחשב הנייד פועל מתי שאתה זקוק לו. אם אינך מוצא מתח תקע ברשימה, נסה את המטען האוניברסלי למחשב נייד מבית LVSun. הזן את פרטיך ב- Finder Charger Finder כדי לברר אודות דגמים ומותגים למחשבים ניידים ולראות מטענים ניידים והתקנים חלופיים תואמים.

אם יש לך מטען אוניברסלי בבית

אתה אמור להיות מסוגל להפעיל את המחשב הנייד שלך ולהפעיל אותו לאורך זמן. אם המטען המקורי שלך כבר לא עובד, תן לו שכירות חדשה עד שתקנה מטען ראוי למחשב נייד. לפני שאתה קונה כבל חשמל חדש למחשב נייד באופן מקוון, כדאי להשוות את התמונה של המטען החלופי למחשב הנייד עם הקיים. מטען USB-C למחשבים ניידים והצמדו אותו לבודק עומס של MakerHawk כדי לראות כיצד הוא עובד.

יש את העוגן Astro Pro2

שיש בו כל מה שתוכלו לקחת איתכם למטען חיצוני למחשב נייד, כמו כבל חשמל, ספק כוח וסוללה. אם אתה רוצה לקחת דגם ישן של Magsafe או לא רוצה לשאת איתך מטען מפעל, ה- Powerbank המחשב הנייד MAXOAK K3 הוא הבחירה הנכונה. בנק הכוח המיוחד הזה הוא הטוב ביותר מכיוון שיש לו 14 טיפים שונים לטעינה המכסים מגוון רחב של מתח שונה ורמות מתח שונות. אם המחשב הנייד שלך אינו נטען באמצעות USB-C, תוכל לחבר את מטעני המפעל הקיימים לשקע חשמל ולרכוש טיפ טעינה שעובד עם שקע ה- DC בדגמים רבים של מחשבים ניידים. ניתן גם לחבר אותו למטען נייד התומך ב- USB C או PD ולחבר אותו אליו כך שניתן יהיה לטעון את המחשב הנייד באמצעות USB – c ו- PD.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן