מחשב נייד

שתף את הפוסט

המדריך לרכישת מחשבים ניידים מדריך אותך בין הדברים שאתה צריך לדעת בעת רכישת מחשב נייד. עיין במפרט וחשוב מה אתה יכול לקבל עבור הכסף שלך כשאתה מקבל את החלטת הרכישה שלך. בחר את המחשב הנייד שיביא לך הכי הרבה כסף, בדוק את כל המחשבים הניידים המוצעים כרגע, שקול אילו חשובים לך ולצרכים שלך ובדוק את הציוד. אם אתה רוצה מחשב נייד מתקדם עם מפרט מעולה, ביצועים מעולים ומחיר מעולה, אתה יכול לבחור בין הצרכים הללו תוך זמן קצר.

אם המאפיינים הספציפיים של מחשב נייד בכיתה שלך הם המתאימים ביותר עבורך תלוי בתקציב שלך ובאופן שבו אתה רוצה להשתמש במחשב הנייד שלך

כדי לקבוע איזה מחשב נייד מתאים לך, השתמש בטיפים המובילים שלנו ובדוק ביקורות של לקוחות. אתה יכול גם לבדוק את רשימת המחשבים הניידים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות כאשר הכסף צפוף.

אמנם מחשבים ניידים מומלצים של Windows ואפל דורשים חומרה ושירותים נרחבים

אך אתה יכול להשתמש באחד מהמחשבים הניידים שלנו לצרכים האקדמיים שלך, בכפוף לזמינות. לפני שאתם קונים מחשב, עליכם לחשוב על שאלות אלו היטב, מכיוון שבניגוד למחשב שולחני, מחשב נייד אינו יכול להחליף חומרה רבה, אך תגלו כי הבחירות שתעשו לגבי מערכת ההפעלה והחומרה מתאימות יותר לצרכים שלכם.

אם מערכת ההפעלה של Chrome מתאימה לחשבון עבור מה שאתה צריך במחשב נייד

אתה יכול לחסוך הרבה כסף באמצעות Chromebook. מחשב נייד Chromebook מבוסס אינטרנט למי שמחפש מערכת הפעלה זולה, חזקה ונוחה לשימוש. מחשבי Chromebook לתלמידים, מורים, אנשי מקצוע, תלמידים עם צרכים מיוחדים או כל מי שמחפש אלטרנטיבה למחשב נייד Windows או Apple או מחשב שולחני.

מחשבים ניידים אלה לרוב לא יקרים הם אופציה נהדרת עבור סטודנטים ואנשים שאינם זקוקים לכוח המחשוב העצום של מחשב נייד קונבנציונאלי

קונים הזקוקים למחשב נייד למטרות הפשוטות ביותר אך מעוניינים לחסוך כסף, יכולים למצוא מחשבים ניידים גדולים בעלותם של 600 דולר ומטה.

אם אתה רוצה מחשב נייד גיימינג גדול בטווח מחירים זה

ה- Gaming G3 של Dell הוא אופציה חזקה, בעוד ש- ZenBook 13 UX333 נותר אחד המחשבים הניידים הטובים ביותר מתחת ל -1,000 דולר. למרות ש- Razer Blade אינו מחשב נייד למשחקים, זו תהיה בחירה טובה עבור מי שמעוניין במחברת מתקדמת ובעלת ביצועים גבוהים.

אם אתה קצת יותר משתמש בחשמל

זה סוג המחשבים הניידים שאתה צריך לקחת בחשבון ביותר. כשאתם קונים מחשב נייד, בחרו בקטגוריה שתואמת את תחומי העניין שלכם והחליטו למה אתם רוצים להשתמש בו מלכתחילה. אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי לא לקנות תכונות או רכיבים שאינך צריך, ובסופו של דבר תמצא את המחשב הנייד המתאים ביותר עבורך. השווה את המאפיינים של כל מחשב נייד עם מה שאתה צריך לעשות זאת, כך שתוכל להרשות לעצמך כמה שיותר תכונות ורכיבים, כמו גם את המחיר.

באופן כללי

מחשבים ניידים תקציביים מיועדים לאנשים שאולי לא יודעים הרבה על מחשבים או סתם רוצים מכשיר שיכול לבצע משימות סטנדרטיות. אנשים אלה זקוקים רק לפונקציות בסיסיות ולכל מי שרוצה להשתמש במחשב נייד זול כמחשב שני. אם אתה קונה מחשב נייד, תיתקל בז'רגון רב שיכול להיות מכריע. אם אתה מתכנן להשתמש בלוח המגע, מסך המגע או המקלדת במחשב הנייד כאמצעי הבקרה העיקרי, עליך לחבר רק כבל חשמל. לאנשים שעובדים עם מחשבים ניידים, ויינר ממליץ על מעמד למחשב נייד המותאם למקלדת ועכבר חיצוניים. אם אתה פשוט יכול לכבות את ציוד היקפי ולקחת את המחשב הנייד לכל מקום, ניתן להפוך אותו למחשב שולחני.

לרוב המחשבים הניידים יש מספיק כוח כדי לחסוך מקום, אך בדרך כלל עליכם למצוא מחשב שולחני בבית, במשרד או במקום אחר שגדול לשימוש.

אם ברצונך לכתוב לתקופה ארוכה יותר

כדאי לך לשקול מחברת נטבוק או מחשב נייד גדולים יותר, במיוחד אם בכוונתך להקליד לפרק זמן ארוך יותר. באופן כללי, המחשבים הניידים של ימינו הם הרבה יותר יקרים מקודמיהם, אך מעולם לא היה זמן טוב יותר לשדרג – במיוחד לאחר שעשית זאת. בתנאי שאתה מוכן לבלות את היום שלך – עד היום עם המחשב ב- macOS, ה- MacBook של Apple הוא הדרך הנכונה. מחשבי מקבוק נחשבים לאחת האפשרויות ה"יקרות "יותר ויש להם גם חיים ארוכים מכל מחשב נייד.

רכישת המחשב הנייד המתאים ביותר לצרכים שלך הופכת לתהליך נורא זמן רב, אך ישנן מספר דרכים לארגן את המחשב הנייד שלך בקטגוריות כדי לפרק אותו למטרות אורח החיים שלך.

מחשבים ניידים וספרי Netbook כוללים מחשבים חזקים העונים על הצרכים הספציפיים של כל סוג משתמש

מחשב נייד או נטבוק כוללים מגוון מחשבים ניידים חזקים כמו גם היברידיות מחשב למחשב נייד, וישנם אפילו כאלה שהם קלים וניידים. למחשבים ניידים אלה לרוב יש מעבד חזק, כרטיס גרפי חזק וחיי סוללה טובים.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן