Alienware כבר זמן רב שם ביתי בכל הנוגע לשולחן העבודה המשחק החולק, למשל, אסתטיקה ייחודית.

בימים אלה לא קשה למצוא שולחן עבודה למשחקים

אך למצוא שולחן מהימן יותר מהקופסה הוא הרבה יותר נדיר. אנשים רבים בוחרים מחשבים שולחניים וניידים לדרישות ביצועים קיצוניות, ולכן כללנו כמה מהבחירות המובילות שלנו לקבלת האפשרויות הטובות ביותר למחשבים שולחניים ומיני. עם זאת, רוכשי מחשבים שולחניים רבים יתעניינו במעבדי ביצועים נמוכים יותר הנמצאים במחשבים ניידים, וזה רחוק מלהיות נדיר למצוא שולחן עבודה עם מעבד Intel Core i5 או i7, במיוחד אחד עם מעבד מגניב ופועל כמו אלה שנמצאים במשחקים שולחנות. לעומת זאת, מחשבי AIO מיני רבים משתמשים באותם סוגי מעבדים מגניבים שאתה מוצא במחשב נייד. כאשר אתה מתחיל את החיפוש בשולחן העבודה, אנו מציעים שתי אפשרויות: אנו נדריך אותך באפשרויות הזמינות ונמליץ על שולחנות העבודה המדורגים הכי טוב שלנו בהתבסס על האופן שבו ברצונך להשתמש בהם. בדוק את הרשימה המלאה שלנו עם אפשרויות הטובות ביותר למחשבים שולחניים ומיני למחשבים לדרישות ביצועים קיצוניות, ואנחנו נמליץ עליהם בעתיד.

התחל לעצב את שולחן העבודה שלך למשחק עוד היום על ידי בחירת הבחירה שלנו

כדי למצוא את מחשב חלומותיך. אם אתם מחפשים שולחן עבודה המותאם למחשב המשחקים שלכם או למחשב שולחני המציע ביצועים גבוהים ומשאיר את שולחנות העבודה והבעיות האחרים מאחור, בחרו ב- MAINGEAR. ניתן להתאים את שולחנות המשחק כך שתוכל להתאים אישית את המחשב האישי שלך עם צבע, אריזה, תחריט לייזר וכו '. שולחן העבודה המותאם אישית של MAingEAR כולל את סוג המחשב שתמצא ברשת הקופסאות הגדולות.

רבים מהם הם מגדלים שולחניים

וההתקנות האלה יכולות להיות משתלמות יותר ממה שאתה חושב. מחשבים מלוטשים לרוב אינם זולים באופן מפתיע ($ 150-250 נפוץ) וניתן לשדרג אותם בקלות כאשר הרכיבים הולכים דרומה או כאשר אתה רואה SSD או אחד מהכוננים הקשיחים שלנו. בנוסף לזיכרון, עליך לבדוק גם כמה זיכרון אתה זקוק לשולחן העבודה שלך. אם אתה רוצה יותר מקום על השולחן שלך, שולחן עבודה של מגדל הוא בחירה טובה. בין אם אתם מחפשים שולחן עבודה מסוג All-in-One או שולחן עבודה של מגדל, בהחלט תהיה לכם אפשרות אחת לפחות שתתאים לצרכים שלכם. מחשב, ורובם נשלחים עם SSD או כונן קשיח, אך אם אתם מעדיפים יותר אחסון מזה, כנראה שיש לכם שולחן עבודה למכירה שיענה על הצורך הזה. אם אתה צריך לבצע משימות רבות הקשורות לאינטרנט, כגון גלישה באינטרנט, דוא"ל וגלישה אחרת, יתכן ומצאת בדיוק את שולחן העבודה המתאים לך.

דרך נוספת להשתמש במחשבים שולחניים מרובים

היא להעלות את כל תוכניות הפרודוקטיביות, הבידור, המשחקים והפריטים על שולחן עבודה אחד, ותוכל לאחסן את הדוא"ל והגלישה שלך באינטרנט על שולחן עבודה אחר. שולחן עבודה מרובה אינו מתאים לכולם, אך אם אתה מתקשה לשמור את כל התוכניות שלך בסביבת עבודה אחת, נסה ליצור שניים, שלושה או ארבעה ב- Windows 10.

אם אתה קופץ בין שולחנות עבודה מרובים בכל סדר שהוא

זה עדיף להשתמש בתצוגת המשימות, שבה כל שולחנות העבודה הפתוחים שלך מאוחדים במקום אחד. כאשר אתה פותח את תצוגת המשימות, אתה יכול להזיז חלונות פתוחים על ידי פתיחתם ואז גרירתם משולחן עבודה אחד לשני בעזרת העכבר. מכיוון ששולחן העבודה מצויד במגוון ציוד היקפי, כולל מקלדת, עכבר, מקלדת ומשטח עכבר, משטח מגע ומשטח עכבר, זה יכול להיות מועיל להקליד כמה שורות ולהעביר את העכבר ברחבי החנות.

יתרון זה מאפשר לנו להציע את התצורה הטובה ביותר למחשב השולחני שלך אם תזדקק לעזרה בהזמנת היצירה האישית שלך

אנו מציעים מגוון רחב של רכיבים מהשורה הראשונה עבור מחשבים שולחניים מותאמים אישית אשר לא רק עונים על צרכיך, אלא גם עולים על הציפיות שלך.

עם כל האפשרויות שלנו לספק מוצרים באיכות גבוהה

CyberPowerPC בולטת כאפשרות הטובה ביותר עבור מחשבים שולחניים בהתאמה אישית באיכות גבוהה ומכונות מזל. למרות ששווק כמו מכשיר משחק לא יקר, שולחן העבודה של Dell G5 מספק את כרטיסי המסך האיכותיים ביותר בכיתתו. תשכחו לצבוט כרטיס גרפי ייעודי כשאתם קונים מחשב שולחני עם מעבד Intel Core i5 או i7, או אפילו AMD Radeon R9 290X. I140 עם צג בגודל 2.5 אינץ 'ברזולוציה של 2,560 x 1,440 פיקסלים הוא אחד המעבדים הגרפיים החזקים ביותר הקיימים כיום, והיחיד בעולם.

שולחן עבודה

הוא דק מאוד, אבל אתה יכול לשכוח את הצורה הקטנה יותר של מגדלי מיקרו שולחניים. מגדלי שולחן עבודה אידיאליים עבור אלה שנהנים מהמפרט החדיש והטוב ביותר, עם מארזים מרווחים שהופכים את הוספת הרכיבים לרוח. אתה יכול גם למצוא צגים ורכיבי מחשב בהתקן יחיד, החל מ- $ 400.

AVADirecthave מאפשר לך לבנות את המחשב השולחני החדש שלך עם החלקים המדויקים שאתה רוצה ואת העיצוב המדויק שרצית לבנות איתו

בין אם אתם מחפשים שולחן עבודה עם כרטיס גרפי יוקרתי ובין אם אתם רוצים ליצור שולחן עבודה מותאם אישית למשרד הביתי, למשרד או למשרד, שולחנות העבודה של MAINGEAR הם הפיתרון עבורכם.