מכיוון שיש לך את זה, יש לך קבוצה מצוינת של מחשבי Windows כאשר אתה מוכן לחזור לבית הספר ולהיות מוכן לשנת הלימודים החדשה עם מחשב נייד או טאבלט חדשים. אנו נעדכן אותם באופן קבוע עם שחרור מכשירים חדשים, לכן כדאי לטפל בהם בהקדם האפשרי. יש מגוון רחב של מחשבים ניידים של Microsoft Surface, החל מ- Surface Pro 3 ו- Surface Book ועד ל- MacBook Air ו- MacBook Pro 4 לכמה אחרים.

למידע נוסף על אופן שבו מחשבים ניידים וטאבלטים הגיעו לידיהם של כל כך הרבה סטודנטים והיכן ניתן לגלות.

טאבלטים של אנדרואיד הם אלטרנטיבה טובה למחשבים ניידים

בתנאי שלא תצטרכו לעשות הרבה עבודה מבוססת מחשב. מחשבים ניידים חזקים בהרבה מטאבלטים וטלפונים, וניתן לעשות דברים מהירים וקלים יותר בשילוב עם מסך גדול ומקלדת מסודרת. אם כבר יש לך מחשב נייד, טאבלט עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר באותם זמנים שבהם אתה רק רוצה לקרוא, לשחק משחק או לגלוש באינטרנט. גלה לאן לפנות לקבלת מידע נוסף אודות טאבלטים, מחשבים ניידים וטאבלטים באזור העניין שלך.

כמובן, יש כמה דברים שטאבלטים לא יכולים לעשות שמחשבים ניידים יכולים, וחלקם כן. בתור התחלה, מדובר במחשב נייד בגודל 17 אינץ 'עם 2 ב -1 שגודל זהה למחשב נייד רגיל, אך עם מסך גדול יותר ומקלדת גדולה יותר.

בכל מקרה

לא רק טאבלטים בדרך כלל זולים יותר, אלא שיש להם מפרט נמוך יותר מאשר מחשבים ניידים יקרים באותה מידה. אם אתה זקוק למכשיר נייד בכדי לשחק משחקים, מחשב נייד למשחק הוא בדרך כלל יקר יותר ומציע ביצועים גרועים יותר ממחשב עם מפרט דומה, זה לא שווה אם אתה בתקציב הדוק. טאבלט משוכלל בדרך כלל צריך להיות יקר יותר ממחשב נייד חזק לא פחות, כך שבדרך כלל עליכם לטבול את הבוהן בטווח של 700 דולר לפני שתמצאו טאבלט להפעלה. טאבלטים זולים בדרך כלל עובדים טוב יותר ממחשבים ניידים זולים, וכדאי לזכור זאת, אלא אם כן אתם מסתובבים הרבה או זקוקים למשהו חזק, מכיוון שטאבלט זול בדרך כלל עובד טוב יותר עבורכם מאשר מחשב נייד זול יותר.

באופן דומה

טאבלטים רבים, כולל היברידיות של מחשבים ניידים המריצים את Windows RT, מיועדים בעיקר לבידור וחסרים כוח לטפל בעבודה מעבר ליצירת ועריכת מסמכים בסיסיים, ולא ניתן להביא לאותה רמת ביצועים כמו מחשב נייד. מחשבים ניידים בהחלט יכולים ליצור הרבה ממה שטבלט יכול, כמו תוכן, אך הם אינם מכשירי כף יד ולא ניתן להשתמש בהם כמו טאבלטים. לכן, הגודל והניידות שלאחר מכן אינם הגורמים היחידים שיש לקחת בחשבון בעת ההחלטה בין מחשב נייד לטאבלט. אתה לא מגביל את עצמך לטאבלטים ולמחשבים ניידים, אתה מקבל את שניהם ונהנה מכל היתרונות של שניהם.

בבחירה בין מחשב נייד לטאבלט

זכרו שמחשב נייד מיועד ליצירת תוכן, בעוד שטאבלט עוסק יותר בצריכת תוכן. מחשב נייד 2-ב -1 טוב מאוד אומר שאתה יכול לעבור בין מצב מחשב נייד / טאבלט ולבחור את ההתקנה המתאימה ביותר למשימה היצירתית שלך. בדומה למחשבים ניידים, יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים לפני שבוחרים את הטאבלט הטוב ביותר עבורך ועבור ילדך. יש גם אפשרות להשתמש בשניהם כדי לקבל את "הטוב משני העולמות."

מקלדת ניתנת להסרה במצב טאבלט

היא השניים-באחד הטובים ביותר, שם גם המקלדת מסתובבת. אם הטאבלט שלך תומך במקלדת הניתנת לעגינה, תמצא גם מקלדות "נשלפות" קטנות. "2 ב 1." בהיברידית שאתה רואה כאן, סובב את המסך, הפוך אותו וחבר אליו לצמיתות מקלדת.

עד כה, אפל ציינה כי iOS – המצויד באייפד ובאייפד פרו – חייב להיות משויך למקלדת אופציונלית, אך בעתיד MacOS יכולה להיות נגן.

מחשבים ניידים וטאבלטים הם כבר מכשירים שונים מאוד מבחינת חומרה

אך יש גם לשקול תוכנה. עדיין יש מגבלות טכניות שעליהם לטאבלטים להתגבר לפני שהם מחליפים מחשבים ניידים, אך בכל מקרה, הם ניידים הרבה יותר אפילו מהמחשבים הניידים הקומפקטיים ביותר שיש כיום. טאבלטים מנצחים במחלקת הניידות, וייתכן שלא תצטרך לשלם שכירות כדי להחזיק מחשב נייד או טאבלט משלך, שכן תוכנה תעזור לך להפיק את המרב מהמכשיר שלך.

כוח המחשוב של הטאבלטים החדשים הללו דומה לזה של מחשבים ניידים בינוניים

כך שכנראה לא תצטרכו לבחור בין משימות במצב מחשב נייד למצב טאבלט. הטאבלט והמחשב הנייד ההיברידי הפכו לטובים משני העולמות, ומציעים את כל התכונות של מחשב נייד כשאתה קונה את הטובים מבלי שתצטרך לסחוב איתך מכשיר נפרד. אם תשלים כמה אלפי דולרים ותחסוך כמה מאות דולרים, תוכל לתת לעצמך כמה מכשירים אחד. אמנם אין מספיק כוח לשלוח את הראש מסתובב, אך ביצועי העיבוד של חלק מהטאבלטים החדשים הם