אמריקן איירליינס הייתה חלוצה בתחום מועדוני הלקוחות כשהקימה את מועדון הלקוחות הראשון שלה במאי 1981. הגישה לאמריקן אקספרס פלטינה הייתה כמו שימוש בטרקלין הדלתא, גם אם לא טסתם עם דלתא, אך לא היו יתרונות של אמיתית חברות במועדון. במאי 1981 נקטה אמריקן איירליינס צעד שעשה הבדל גדול, והקימה את הראשון מ"מועדוני הלקוחות "שאפשר לנוסעים להרוויח קילומטרים ולהחליף אותם בכרטיסי טיסה והטבות אחרות.

חברות בגולד סטאר עלתה 60 דולר לשנה והציעה גישה לכל היתרונות של חברות אמריקן אקספרס פלטינום וכוכב הזהב

אך זה היה 60 שנה. ואז הייתה רמת חברות גבוהה יותר של 100 דולר לשנה, שהיו לה כל היתרונות של מועדון, כולל כרטיסי טיסה ללא הגבלה, מיילים ללא הגבלה ושימוש בכרטיס אשראי ללא הגבלה. רמות המועדון כללו לא רק גישה ברמת פלטינום, אלא גם גישה לכרטיסים אחרים כגון אמריקן איירליינס זהב, אמריקן סטאר, פלטינה, גולד פלוס ופלטינום פלוס.

בדלפק הקופות אנשים מתבקשים להירשם לחברות כדי שיהיה להם הזדמנות לקבל תמריצים ישירות לשם. מועדון קוסטקו וסם מציעים חברות שבילים אם אתה רוצה לנסות זאת, אך עליך לסמן חבר ולשאול בעת ההרשמה.

יוצע ללקוחות מועדון משותף שיאפשר להם להשתמש בנקודות אחידות ולהפיק תועלת מהחברות האחרות. מועדון לקוחות יעודד לקוחות להמשיך לקנות משתי החברות, בין אם מדובר בחברות פיזיות או באתרי מסחר אלקטרוני.

מועדון לקוחות שלא מעניק ללקוחות ערך אמיתי לא יגרום להם להמשיך לחזור ולקנות. במקרים כאלה, החברה לא הצליחה לגרום ללקוחותיה לחזור מספיק פעמים ואז לספק לעסק שלה הטבה שכדאי ללקוח.

השתמש בכלים שיש לך בחברה שלך

כדי להזכיר ללקוחות שלך שמועדון הלקוחות שלך קיים ורלוונטי להם. שתף אותו באתרי המדיה החברתית שלך כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט או איך שלא תרצה לקרוא לזה. זו דרך נהדרת להילחם בסטטיסטיקה ולהחזיר לקוחות. כאשר לקוח כותב על ההצעות החינמיות שלו, אתה יכול גם לשתף אותן אם אתה רוצה להתפאר בהצעה שלך.

לפעמים אימייל לקידום מכירות קצר ממועדון היין שלך או משהו חדש בו יכול לעודד אנשים רבים יותר להצטרף לשירותך

לדוגמא, כאשר לקוח קונה בקבוק מרלו, הוא יכול לשלוח אימייל על הצטרפות למועדון רד – רק מועדון שמציע מרלו ובקבוקים אחרים. ישנם מועדוני יין המציעים גם הנחות במשלוח, לעיתים במשלוח, תלוי ברמת השירות. בצעו הזמנה מראש ליין בחנות שלכם עם אינדיקציה כי חברי מועדון היין יכולים לשלוח אליהם את היין.

אם אנשים שרוכשים חברות לכלות מועדון יונייטד לכל החיים באותו יום

הם יכולים להמשיך להשתמש במועדונים המאוחדים כל עוד הם עם בן / בת זוג ספציפיים. אם יונייטד תוכל לקחת את כספו של לקוח לכל החיים ולשנות את התנאים (אצבעות), היא תחזיק בזכויות עליו במשך 30 השנים הבאות.

קופאיות רשת סופרמרקטים שאלו את הקונים אם הם חברים במועדון ואם לא

הקופאית ניסתה לשכנע אותם להצטרף למועדון הלקוחות על ידי הסברת היתרונות של המועדון. הצוות בכניסה היה עוקב אחר אותו תהליך עם חברים, ומזכיר להם בנימוס את חובתם ללבוש פנים – ולכסות אותם בקניות.

במועדוני סם, הצוות מזכיר לחברים את חובתם ללבוש פנים – ולכסות אותם בעת הקניות – ולספק להם שמיכה או מסכה בחינם. מי שמשתמש בשירותי גילוח חודשיים יכול להתרגל להשתמש באתר עסקי חודשי המופיע בבלוג של מועדון הגילוח היומי.

באמצעות עלון ללקוחות, אנו יכולים לספק מידע על הזנים אליהם יש גישה והמחירים עבור כל זן. לאחר מכן תוכלו לשלוח מייל לכל זן שיקבל בקרוב את המשלוח הראשון מזן זה. בקר במיקום המשתתף הרם את המקל כדי לקבל כרטיס מועדון קניאק בלעדי.

בכרטיס מועדון הקניאק שלכם ישולבו תגמולים שתוכלו לממש כשתהפכו את הכרטיס שלכם במסעדת הרם את הקנה. המשך לקבל את כל ההטבות שאתה יכול ליהנות בהן כחבר במועדון הקניאק ואז הירשם לכרטיס חדש.

היתרון הנובע מכך הוא שהלקוח מקבל את אותו מוצר ללא תשלום לאחר מספר מסוים של רכישות של מוצר. לאחר שלקוח אסף מספר מסוים של נקודות, הוא מקבל את היתרון המוגדר להלן.

חברות מסוימות מציעות כרטיסי נאמנות בצורה של אפליקציות נאמנות, כלומר משתמשים נוטים פחות לאבד את הכרטיסים שלהם. חלק מהשווקים מצטרפים לשוק גם עם כרטיסי אשראי מבוססי תמריצים, כגון ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס.