מתל אביב ללונדון מניו יורק להודו, אנשים בכל רחבי העולם עוברים מכרטיסי ביקור מנייר לכרטיסי הביקור הדיגיטליים של fixcard.

אם יש לך גישה לטלפון או למחשב

אתה תמיד יכול לשאת את כרטיסי הביקור הדיגיטליים של fixcard איתך ולא לדאוג שייגמרו לך הכרטיסים. וניתן להשתמש בכרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך לטובתך על ידי ניצול הקישוריות שהם מציעים לעמודי המדיה החברתית שלך – וכך לוודא שהלקוחות שלך עוקבים אחריך בכל הפלטפורמות דיגיטליות.

אם אתם מחפשים דרך חדשנית ליצור רושם ראשוני מתמשך

כרטיסי הביקור הדיגיטליים של fixcard הם הפיתרון המושלם. אם יש לך עסק קטן ואתה רוצה לשפר את המיתוג שלך, הגיע הזמן ליצור את כרטיסי הביקור הדיגיטליים הראשונים שלך.

כרטיסי ביקור דיגיטליים לא דורשים אפליקציה מיוחדת כדי להחזיקם – וניתן לשתף אותם בקלות רבה יותר מאשר כרטיסי נייר שתמיד הולכים לאיבוד ברגע האמת.

fixcard זו אפליקציית כרטיסי ביקור דיגיטלית המאפשרת ליצור כרטיסי ביקור עשירים ודינאמיים

בדיוק כמו כרטיסי ביקור מנייר, האפליקציה של fixacard לכרטיסי ביקור היא קובץ וירטואלי בו תוכלו לאחסן את כל המידע עליכם ועל  העסק שלכם. זהו פתרון מבוסס ענן ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים בקלות ובמהירות – לעיצוב איכותי ונוח לשימוש.

fixcard מאפשרת לך גם ליצור כרטיסי ביקור דיגיטליים בקלות

היא האפליקציה שמספקת את התוצאות המועילות ביותר בבניית כרטיסי ביקור המסייעים לך להתחבר לעובדים ולקוחות פוטנציאליים. ולגרום להם להיחשף לכל הפרטים המשמעותיים על העסק.

תוכלו גם להתאים אישית את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלכם, לערוך שדות ספציפיים שרלוונטיים לעסק – ולהחליף את התמונות לתמונות מתאימות.

חשוב לוודא שעיצוב כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך כולל תמונות ותמונות בהן הלקוחות יכולים לראות את עבודתך.

ישנן אפשרויות רבות נוספות לפיתרון עיצוב כרטיסי הביקור הדיגיטלי שלך, שאינן מתאימות רק לכרטיסי ביקור, אלא גם לשימוש אישי. – שלא כמו כרטיסי ביקור מסורתיים, כרטיסים דיגיטליים משמשים רק לחלוקת פרטי קשר עם השותפים והלקוחות שלך. כרטיסי ביקור דיגיטליים מכילים גם מידע עדכני על כל החשבונות שלך ברשתות החברתיות בצורה שתשקף את כל השינויים שתבצע. אם מתבצע שינוי כלשהו, אין צורך להדפיס כרטיס מחדש שלך בגלל השינויים שבוצעו.
עבור מידע בנושא של כרטיס ביקור דיגיטלי ומה זה כרטיס ביקור דיגיטלי ואיך הוא עוזר לעסק שלך מומלץ לבדוק ב- fixcard.net