מה זה וופורייזר

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתה מתחיל בכל מה שקשור לאידוי, עליך לדעת כמה דברים חשובים, כגון שימוש נכון במאיידים (וופורייזורים), כמות המים נכונה וניקוי נכון.

מה זה אידוי (vaping)?

vaping הוא מונח המשמש לדבר על צריכת טבק, קנאביס, או צמחי מרפא בצורה של אידוי.

יש מכשירי אדים גדולים קבועים אשר ניתן למקם בחדר, ולא צריך לתחזק אותם באופן קבוע, 

וופורייזור הוא גרסה זעירה של מאייד שניתן לשאת בכיס כמו עט, 

לעומת זאת מאייד נייד הוא משאף המופעל באמצעות סוללה או מקור כוח נייד. הוא מעט גדול יותר ממאייד (וופודייזור) עט וניתן לקחת אותו איתך לדרך. 

בעיקרו של דבר,

מאייד הוא מכשיר המשמש לחימום קנאביס או חומרים אחרים עד לנקודה בה מבשלים את התרכובות הפעילות ומשתחררים אדים. זה נעשה בדרך כלל על ידי  גופי החימום של המאייד אשר עשויים ממתכת או קרמיקה. עם זאת, מספר קטן של מכשירי אידוי משתמשים בחום שנוצר על ידי מצתים וזה משמש למגוון מטרות, כגון אידוי, חימום או אפילו כחלופה לסיגריה.

מה זה וופורייזור עט?

זה הוא בעצם מאדה נייד בצורת עט הדומה לסיגריה אלקטרונית. עטי האדים הפופולאריים ביותר כוללים את ה- E-Vape, את ה- Vaporizer Pro ואת ה- Vaper, כמו גם מכשירי אידוי אחרים. מגוון מאיידים כוללים מאיידים ניידים הניתנים להפעלה ידנית ומאיידים חשמליים הניתנים לחיבור לקיר. מאיידים ידניים פופולריים כוללים Powerpuff, Vapor, Vaporize, PowerVape 2.0 ו- PowerCup.

אם אתה רוצה להשתמש בתרכיז אדים, אתה צריך וופורייזור שמסוגל לעשות זאת, אם כי לא לכל המאיידים יש פונקציונליות זו.

 אם אתה רוצה ליהנות מאדים טעימים יותר טובים, ייתכן שתשלם קצת יותר עבור מאייד לצמחי מרפא. הקפידו לרכוש ספציפית וופורייזור שמותאם במיוחד לאידוי צמחים, בניגוד למאיידים אחרים המשתמשים בנוזלים, שמנים מרוכזים או תמציות לצורך אידוי.

לאופן שבו מאייד נייד בנוי יש השפעה עצומה על סוג האדים שאתה מקבל

ברגע שנוצר קיטור בתא החימום, הוא עובר דרך האוויר כלפי חוץ, שם הוא נשאף או נספג בפה. לכן חשוב מאוד לקנות וופורייזור ממקום אמין ומוסמך, ולא להתפשר על האיכות שלהם.

שיהיה אידוי נעים 🙂
למידע מורחב בתחום של מה זה וופורייזר ווופורייזר ניתן לגלוש לאתר avidan-shkolnik.co.il

פוסטים נוספים

חשיבות דפי צביעה בגיל הרך

הקדמה: מדוע דפי צביעה חשובים לילדים? דפי צביעה חשובים לילדים מכיוון שהם יכולים לעזור להם לפתח מיומנויות מוטוריות, לתרגל את היצירתיות שלהם וללמוד מילים חדשות.