מהם עוגיות מזל ממותגות

שתף את הפוסט

אם אתה טבעוני חדש לגמרי ואתה תוהה אם אתה יכול לאכול עוגיית הון או לא, יש לי חדשות טובות בשבילך. כולם היו מעורבים או מושפעים מספורט בצורה כלשהי או דרך שמשנה את החיים ועוגיות המזל ממש טובות לכולם מכיוון שהן מעוררות רעיונות בראש. אחרי שפתחתי את עוגיית ההון הראשונה שלי, בדיוק פגעתי בחסימה עם חברת הסטארטאפ שלי ולאחרונה פניתי לרעיון קצת אחר. בדרך הביתה חשבתי איך עוגיות מזל יוצרות מחשבות בראש ומה הן יכולות ללמד אותי על שיווק.

אז הביסקוויט נקרא בסופו של דבר עוגיית הון והוא נודע כעוגת סטייק מזל כי עוגיות מזל היו מלווה פופולרי לתה וקפה באותה תקופה

המקסימום על העוגיות אומר משהו על הגורל האישי והעתיד שלך, וכאשר אתה פותח אותם הוא אומר שהשינויים האחרונים שביצעת יובילו להצלחה.

מסעדות סיניות, OpenFortune (לשעבר פרסום עוגיות פורצ'ן), לקחו את הרעיון להפיץ אותן למסעדות בניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו וערים אחרות.

העוגיות נותרו עלומות במידה רבה

אך חברת פורת, OpenFortune, מוכרת כ -1.5 מיליון מהן בחודש, על פי פורת, והון אחד קנה את הזכויות להפצת 10 מיליון עוגיות הון. ישנם יצרנים מקומיים קטנים אחרים, כולל Keefer Cookie Co. בניו יורק, כמו גם עסקים אחרים באזור. ייצור המוני מאפשר להם לשלוח עד 60 מיליון עוגיות בחודש למסעדות, מלונות, חנויות מכולת ושאר חנויות קמעונאיות בשיקגו ובניו ג'רזי.

וונטון

חברה פופולארית, ניסתה להביא עוגיות הון לשוק הסיני בשנת 1992, אך נאלצה להוציאן מחוסר שוק. לאחר מספר שנים הגיעו לקוחות וסוכנויות פוטנציאליים למסקנה כי המסר המותג שהוציאה OpenFortune היה מושג חמוד שנועד להישאר כנישה – התחלה כוזבת עבור החברה.

גם בשנות ה -60 נשכרו בעוגיות לוטוס פורצ'ן בסן פרנסיסקו להכנת עוגיות

כדי לאסוף רעיונות למשחת שיניים חדשה של פפסודנט. המכונה אפשרה ייצור המוני של עוגיות מזל, מה שהוביל לאחר מכן לירידה בפופולריות שלהן והפך לאחד המותגים הפופולריים ביותר הידועים לאמריקאים רבים.

עוגיות הון פרסום עשויות להכיל מידע אודות מוצר או שירות המוצגים או מופעלים על ידי פרסום או מדיה

להלן נדון בכמה דוגמאות שבהן ניתן להשתמש ביעילות של עוגיית הון בכדי לתת רושם מושך ביותר של מותג, מוצר, שירות או אפילו החברה עצמה.
לעוד פרטים מורחבים בנושא של מהם עוגיות מזל ממותגות וסוויט לוגו עליך לבקר ב- sweetlogo.co.il

עוגיה ממותקת זו מגיעה עם פיסת נייר (המכונה גם הון) המכילה למעשה נבואה מעורפלת

מאפייה זו בקיוטו, יפן, הופכת את מה שנראה כמו עוגיית מזל גדולה וכהה יותר עם מסר על קיפולה. זה לא מוגבל למה שנמצא באופן מסורתי בעוגיות המזל הרגילות, אלא במגוון צבעים וצורות שונות.

באשר לפרשנות על הפתק

מחבר עוגיות המזל דונלד לאו רק מקווה שזה יעשה אותך מאושר. ספר לנו אם למדת משהו מההון שלך וזכור לא להתייחס לעוגיות הון ברצינות רבה מדי. עכשיו שאתה יודע למה לצפות מעוגיות Fortune, הרשה לנו לשתף כמה מהאפשרויות שמצאנו באופן מקוון.

למרות שרוב העוגיות של פורצ'ן טבעוניות מבחינה טכנית

ישנם כמה מרכיבים פוטנציאליים שיכולים להבריח טבעונים קפדניים. בעוד שרוב קסמי המזל השונים שמצאנו מתאימים לטבעונים, חלקם אינם מתאימים לטבעונים בגלל אחוז הסוכר, המלח והשומן הגבוה בהם. שלא כמו כמה מותגי עוגיות אחרים, עם זאת, עוגיות הון בטוחות למדי בהשוואה לעוגיות צד שלישי המשמשות באינטרנט.

על פי הרישום, עוגיית המזל של גולדן בול זמינה באמזון תמורת $ 1.99 לעוגיה, $ 2.00 לקופסה ו -3.50 $ לחבילה. על פי אמזון, היא מוכרת בכ -4.49 דולר לחבילה, או 7.95 דולר לקילו, במחיר כולל של 5.29 דולר.

זה מגיע ב 100 עוגיות מזל עטופות בנפרד

וחבל מכיוון שלמען האמת, יש בו הרבה פלסטיק. לאחר שהזפתם את הביסקוויטים באותה מברשת דבק, תוכלו להדגיש את מספר ה" E "הנסתר, אך הדרך היחידה לקלף את הנייר היא לפצח את הביסקוויט בפועל. לאחר מכן נאפה את העוגיה עד שהיא צצה כך שהיא מתקררת ואז תהליך הקירור מקשה על עוגיית ההון.

מעניין שעוגיות מזל הן מאוד פופולריות במסעדות סיניות בארצות הברית

אך יתכן שהן לא פופולריות כמו שאתה חושב. אין שם סיני מקובל אחד לעוגיות אלה, שכן מגוון תרגומים שימשו לתיאור העוגיות בסינית, וההודעות הכלולות בהן הן גם חדשות מזויפות. יש גם סיכוי טוב שיהיו עוגיות מזל סיניות אמיתיות, אם כי סביר להניח שהן לא יהיו זמינות. סביר להניח שההודעה בפנים מזויפת – חדשות, מכיוון שהיא כנראה רק מזויפת.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן