אין גודל אחד שמתאים לכולם בכל הנוגע לייצור נייר, ולמרות שישנם כמה סוגים שונים של נייר שפרויקט יכול להשתמש בהם, יש נייר אחד מסוים שעליכם להשתמש בו רק לייצור.

אני אוהב להכין נייר כי זה מהיר וקל ומכיוון שיש מבחר מרשים של נייר דקורטיבי. אני רוצה להראות לך כמה מהפרויקטים השונים שאתה יכול לעשות איתו, החל מהפיכת אטבי כביסה רגילים וקישוטים לרעיונות על כל נייר יפהפה.

סוג זה של נייר טישו

הוא לרוב נייר דקורטיבי איכותי שמזוגג, לא מזוגג או מושחל. דוגמאות נוספות לנייר מטפחת הן אלה המשמשות לעתים קרובות לאריזת מתנה וקישוטים. רבים יכולים גם להכין עם נייר ממוחזר או שימוש חוזר כגון מגבות נייר, מפיות ומוצרי נייר אחרים. אלה כוללים נייר עטיפה לחג המולד, ימי הולדת, כרטיסי חג המולד, מתנות ואפילו עצי חג המולד וקישוטים.

המכונה גם מוצרי צריכה

טקסטיל לבית הוא מוצרים ארוגים שניתן לרכוש בחנויות ביתיות, חנויות מכולת וחנויות קמעונאיות אחרות. אלה כוללים מגבות, מפיות, מוצרי טיפוח, מצעים, מצעים ומוצרי נוי. נייר זה משמש לאריזת ואריזת שקיות דואר מרובות קירות המשמשות למשלוח מזון, ביגוד, חפצי בית, רהיטים, צעצועים ואפילו מוצרי טיפוח אישיים כגון מברשות שיניים, משחת שיניים ומשחת שיניים. המכונה גם מוצרי צריכה, אלה הם מוצרי בד שתוכלו לקנות בבית או במכולת בארה"ב ובקנדה וכלולים בחפצי בית כמו חיתולים, מגבונים לתינוקות, שקיות חיתולים, חיתולים ומוצרי טיפוח.

נייר בעיצוב מעוצב ניתן למצוא במגוון צורות, החל מהדפסת מכתבים, הצעות מחיר, רשימות ועוד ועד רישום הערות. קרטוני שקיות נייר בעבודת יד שתוכלו להתאים אישית ולהדפיס בכל סוג של עיצוב.

מותגים המשתמשים במושגי עיצוב מינימליסטיים משתמשים לעיתים קרובות במרקם פשוט של נייר קראפט כדי להתמקד ברעיון של "פחות זה יותר". מאפיינים ניטרליים אלו מקלים על העיצוב וזוהי בחירה מצוינת לשימוש יומיומי.

כשמדובר במתנות, אנשים לעתים קרובות פונים או אפילו נעלבים כאשר הם בוחרים במוצרי נייר בעבודת יד, בגלל העלות הגבוהה והזמינות המוגבלת של נייר.

כיום

נייר מיוצר בעיקר מעיסת עיניים (ראה מידע נוסף על "איך הוא מיוצר"), אך הנה הסיבה: בעוד שרוב הנייר היה עשוי מעצים, נייר הקלף היה עשוי מעץ, אבל היום עיסת משמש לייצור נייר ומוצרים אחרים הדורשים חוזק, כמו מגבות נייר, נייר טואלט ונייר אטבים. בעוד שנייר כותנה הופק כחומר ראשוני באמצעות מוסיף כותנה (כותנה המשמשת לבד), הוא שימש גם כחלופה לנייר עץ להדפסת מסמכים. כותנה אמנם לא מיוצרת באותו אופן כמו עץ או מוצרי נייר אחרים, אך היא מיוצרת באזורים רבים בעולם כתחליף לעץ.

עיסה חותכת את שרשראות התאית ומביאה לנייר חזק יחסית שעדיין אינו עמיד כמו נייר גוש

נייר עיסה מכונה "נייר נטול עץ" (אסור להתבלבל עם נייר "נטול עצים"). הסיבה לכך היא שהוא אינו מכיל ליגנין, שמתכלה לאורך זמן ועלול לגרום לסרטן ולמחלות אחרות.

סוג נייר זה עשוי ממאמרי נייר שנזרקים לפח המיחזור

כמו עיתונים ישנים ונייר פסולת. זהו נייר המשמש לשימוש הקצה המיועד לו, כולל פסולת משרדית, נייר מגזין ונייר עיתון. נייר פסולת ישן משמש לעיתון ישן עם מעט מאוד עידון ונמשך שנים רבות.

בשל המאפיינים הפיזיים של העיסה

הוא מתאים למגוון רחב של יישומים, כגון אריזות מזון, אריזות וחומרי אריזה. עבור מותגים המעוניינים להשתמש במרקם הטבעי של נייר קראפט ולבנות חווית unboxing, נייר קצבים מודפס הוא תפירה בהתאמה אישית. לילדים יש היסטוריה ארוכה של שימוש בגיליונות נייר מודפסים לעבודת המלאכה שלהם.

אנו רוצים לעבוד עם ספקים המבטיחים את שלמות שרשרת האספקה שלנו בכל הנוגע לאספקת מוצרי נייר ירוק

אנו מבינים כי ניתן לייצר את הנייר ואת המוצרים הדרושים לנו באופן אחראי ואחראי. בנוסף לשימוש כנייר עטיפה, אנו מעבדים גם נייר דבק ומציעים נייר עטיפה מותאם אישית, כולל נייר טישו ונייר קראפט מודפס בהתאמה אישית.

כמה דוגמאות לסוגים שונים של נייר טישו הם מגבות נייר, מגבות נייר ומפיות נייר ושקיות נייר. אנו משתמשים בו לאריזת רקמות פנים, אם כי במקור הוא שימש למוצרים אחרים כגון מוצרי טיפוח לשיער, קוסמטיקה ומוצרי יופי.

הוא מאופיין במחסור בתבואה לכל הכיוונים והוא קריא היטב ונמצא בשימוש במגזינים ובאריזה. לעתים קרובות מוסיפים חומרים כמו חרסינה או חרסית, אך ניתן גם לתייג אותם. נייר בכבישה חמה שכיח יותר מנייר בכבישה קרה, אם כי נייר חלק יותר רצוי יותר. נייר בעבודת יד כולל נייר בעבודת יד, נייר מרכיבים ושקיות נייר, כמו גם מגבות נייר, מפיות נייר ונייר טישו.

למידע נוסף על מוצרי נייר מעוצבים עליך לגלוש לאתר myheartshop.co.il
למידע מורחב על חישוקי רקמה ומהם מוצרי נייר מעוצבים? נא לבקר באתר myheartshop.co.il