מדפסת תווית עם מקלדת ותצוגה מובנית מכונה לעתים קרובות מדפסת תווית, אך אינה מחשב נפרד. כשרוב האנשים חושבים על מה שיצרן מכנה את הסחורה שלו, עולה בראשו דימוי של מחשב עם תצוגה עצמאית מובנית, ובזה הוא משתמש.

יוצא מן הכלל הוא מדפסת תווית עם מקלדת ותצוגה, כמו במקרה זה. ההתקנה היא משחק ילדים ובניגוד לרוב מדפסות התוויות האחרות, יישור שגוי של התווית אינו בעיה שאתה צפוי להיתקל בה.

מדפסות תווית של זברה יעבדו עם Pirate Ship

אך הן ידרשו עבודה רבה כדי להשיג את ההגדרות הנכונות. DYMO LabelWriter 4xL הוא המדפסת המדויקת ביותר להגדרת מדפסת תוויות, אך היא מגבילה הרבה יותר מבחינת התוויות הנתמכות, דבר שיכול להוות שינוי עבור חלק מהקונים. שים לב כי מדפסות לשימוש כללי יכולות גם להדפיס גיליונות תוויות ומהוות חלופה מעשית מאוד אם הדפסת תוויות נעשית רק מדי פעם. במילים אחרות, בחר במדפסת שלך להדפיס תוויות משלוח רק אם יש לך כמה ימים ורק לזמן מוגבל.

אם אתה מעוניין בעסק הקטן שלך, אתה כנראה מחפש מדפסת תווית שמפורסמת במיוחד להדפסת בולים – חברות הובלה מאושרות. חפש יצרני תוויות שקוראים במיוחד לשירות דואר שאושר על ידי ספק, כגון US Postal Service (USPS) או USPS Express.

אם בכוונתך להשתמש במדפסת תוויות לשליחת מגוון סוגי תוויות שונים

כגון כרטיסי ביקור, מעטפות ופריטים אחרים, תמצא מכונה התומכת בתצורות שונות. מדפסות אלו יכולות להתמודד עם נפחים גבוהים במהירות, אך ישנן גם אפשרויות סוף גבוהות יותר. הקפד ליצור תוויות במהירות עבור כמויות גדולות, או שיש אפשרות עבורך.

תוכלו להפוך את הבית או המשרד לתחנת משלוח מיני או לשלב את מדפסות התווית הטובות ביותר המפורטות לעיל עם שירות משלוחים מקוון

אם יש מחשב בקרבת מקום, אתה יכול להתקין מדפסת תווית תעשייתית בסלון שלך. אם תחליט שאין מדפסות טובות המדפיסות תוויות משלוח, ייתכן שתמצא דרך לעבוד עם סוכן משלוחים אחת ולתמיד.

מדפסות תוויות רבות תומכות ביותר מסוג חיבורים אחד, אך רק אחת תומכת בכולן, כאשר ה- USB הוא הנפוץ ביותר. קישוריות USB מאפשרת גם למדפסת התווית שלך להתחבר לסוגי מחשב שונים, כולל Windows, Linux, MAC ואחרים.

למשלוח תוויות יעיל ביותר

ברצונך שמדפסת התוויות שלך תתחבר למחשב, מבטל את הצורך במקלדת. הקטגוריה הבאה של תכונות שיש לקחת בחשבון היא כיצד מדפסת התווית מחוברת למחשבים או להתקנים אחרים השולחים עבודות הדפסה אליה. הוציאו מדפסות תווית ניידות לרצפת החנות שלכם או לכל מקום שתזדקקו להדפסת תוויות בהתאמה אישית.

תואמים למחשבים

מדפסות העברה תרמית רבות בשוק תואמות גם למחשבים המאפשרים לייבא במהירות תמונות וטקסט מהמחשב למדפסת התווית. ייתכן גם שמדפסת לייזר מדפיסה תוויות משלוח, שזה הרבה יותר מהיר מאשר לעבוד עם מדפסות הזרקת דיו. היכולת המדויקת של מדפסות לייזר מאפשרת גם להדפיס תוויות קטנות יותר ממה שהיה אפשרי.

אם DYMO זקוק לגליל תוויות ספציפי

תוכל להגיש ל- Rollo תיבה של 4 תוויות ולהדפיס אותם. אתה יכול להשתמש בנייר מדפסת רגיל או פשוט להדביק אותו לקופסה ולמלא אותו במדפסת התווית. אם אתה משתמש במדפסת שולחנית, זה עובד בסדר, אבל אם אתה משתמש במדפסת הזרקת דיו, תצטרך לקבל גליל גדול בהרבה מאשר עם קופסת נייר רגילה.

למעשה, יש מדפסות תווית שמציעות אפשרויות צבע מונוכרום, כולל לבן, ירוק כהה, צהוב וורוד. מדפסות תווית מסוימות, כמו Brother, מציעות גם מגוון אפשרויות צבע, משחור לבן לאדום, כחול, ירוק וצהוב.

ויש את מדפסות התווית המסחריות, החורגות מתחום הסבב. ניתן למצוא סוגים רבים ושכבות של מדפסות תוויות, עם יכולת תווית בכל הצורות, הגדלים והצבע המלא.

לא משנה מה הטכנולוגיה

להלן רשימה של מה שאני חושב שמדפסות תוויות עם ברקודים הן, ללא קשר לטכנולוגיה שלהן. אם אתם מחפשים את מדפסת הזרקת הדיו או הלייזר הטובה ביותר שתוכלו לקנות עכשיו, בדקו את מבחר המדפסות המובחר עבור כולם וראו מה יוצר והדגמים מוצעים למכירה.

SendPro מציעה גם מגוון מדפסות תווית ומכשירי דיוור המגיעים כסטנדרט עם המנוי המקוון שלהם. אתה נושא מגוון רחב של מדפסות הזרקת דיו ולייזר, כמו גם מגוון מוצרים אחרים העונים כמעט על כל צרכי התיוג שלך.

מצד שני, משלוח תרמי ומדפסות תוויות הם היקרים ביותר. לקבלת השקעה מראש, מדפסות תוויות תרמיות חוסכות לך את רוב הזמן והכסף שלך.