מדפסות

שתף את הפוסט

אחת הדרכים להחליט אם לקנות מדפסת לייזר או הזרקת דיו היא לבדוק מה אתם רוצים לעשות איתה. אם ברצונך לענות על ביקוש הולך וגדל, ייתכן שתרצה מדפסת עם קיבולת גבוהה, מהירות גבוהה, עלות נמוכה ואיכותית. לחלופין, אם ברצונך מדפסת שלא קנית לאחרונה או שאינך זקוקה לה כעת, אך כן, ייתכן שתרצה אחת מהמדפסות הללו.

למרות שלכל סוג מדפסת יש את נקודות החוזק והחולשה שלה

כדאי גם לשקול את הפונקציונליות של כל מדפסת. קחו לדוגמא מדפסות Epson EcoTank ו- SuperTank, שעובדות עם דיו מבקבוקים שנמזג בקפידה למיכל פנימי. מדפסות טנק INKvestment של Brother דומות בכך שהן פורקות דיו ממאגר הדיו של המדפסת. מדפסת ה- MegaTank של Canon מסופקת גם עם דיו בבקבוקים, אך היא יקרה בהרבה.

המדפסות הזולות בדרך כלל משתמשות בשתי מחסניות דיו, האחת עם דיו ציאן, מגנטה וצהובה והשנייה עם דיו כחול. חלק ממדפסות הזרקת הדיו הזולות ביותר, כמו EcoTank ו- Canon MegaTank, מציעות מגוון רחב של צבעי דיו ומגוון רחב של צבעי מיכל דיו.

קשה למצוא מדפסות זולות שיש להן כל כך הרבה כוח

אבל אם אתה זקוק לקיבולת הגבוהה והביצועים של מדפסת עסקית, מדפסות מבוססות דיו יכולות לחסוך לך מקום ולהספיק מספיק כדי לענות על כל צרכי ההדפסה שלך. Brother הוא מותג אמין מאוד לבחירת העסק שלך, ואחד היתרונות הגדולים ביותר של המדפסות שלו הוא המחיר. מדפסות אלה עולות יותר מראש, אך אתה חוסך כסף רב בטווח הארוך – אם אתה עובד איתן לעתים קרובות. הם מציעים גם מגוון רחב של צבעי דיו וכן מגוון אפשרויות דיו למיכל הדיו. בין אם המדפסת הביתית שלך ובין אם המדפסת העסקית שלך מיועדת למשרד שלך, המדפסות הטובות ביותר בעמוד זה עוזרות לך להדפיס מסמכים במהירות ובקלות באיכות מושלמת תוך שמירה על עלויות התפעול שלך נמוכות. אם אתה זקוק למסמכים באיכות גבוהה ולא נרתע ממחיר הטונר, תוכל לקבל את המסמך האיכותי ביותר שאולי תוכל להשיג בבית. HP מסייעת לך למצוא את המוצרים והפתרונות המתאימים לצרכים המדויקים שלך, ואם אתה מקבל מדפסת לייזר, כדאי לבדוק את ההצעות שלנו. אתה יכול לשכוח שהזכויות זולות, אז בדוק אותן כאן.

מדפסות לייזר עולות בתחילה יותר ממדפסות הזרקת דיו

אך הן יכולות לחסוך כסף בטווח הארוך. בהשוואה לעלות החלפת הדיו במכונות הזרקת דיו, מדפסות לייזר חוסכות כסף אם אתה מתכוון להשתמש במדפסת בתדירות נמוכה יותר עבור כמויות גדולות של מסמכים בשחור-לבן. מדפסות הזרקת דיו אולי נראות זולות בהתחלה, אך הן לא, ולמרות שנראה שאתה צריך לקנות דיו חדש כל הזמן כדי להדפיס, אולי עדיף להדפיס רק כמה פעמים בשנה. זכור כי מדפסות אינן יקרות לרכישה, אך חלקן יכולות להיות יקרות לתחזוקה, במיוחד דגמי הזרקת דיו.

אם אתה זקוק למדפסת וסורק העתקות כדי לכסות את כל המסמכים שלך, שקול מדפסת המכסה הכל.

אם אתה מעדיף דיו על פני לייזר

אך עדיין רוצה מודל עסקי מוכן לכל דבר, בין תמונות למסמכים ועד שעות חתימה, מדפסת 4-in-1 של Epson היא אפשרות טובה. אם אתם מחפשים מדפסת לייזר חזקה באותה מידה שיש לה גם יכולות הדפסה צבעונית, עליכם להציץ במדפסת הצבעים של HP LaserJet בגודל 3.5 אינץ '. מדפסות לייזר מונוכרום הן בחירה טובה יותר ממדפסות הזרקת דיו אם אתה מדפיס בעיקר מסמכים בשחור-לבן – ואין טעם להוציא יותר רק בגלל שאתה זקוק להם.

מדפסות רבות מתאימות ל- HP Instant Ink, מה שאומר שנגמר לך הדיו בזמן הגרוע ביותר. ללא ספק, ההוצאה הגדולה ביותר של מדפסת כלשהי אינה דיו, אלא עלות המדפסת עצמה ותהליך ההדפסה.

קניית מדפסת משודרגת פירושה שדיו וטונר עברו את דרכם במדפסת

מה שאומר שאין לך מושג עד כמה ראש ההדפסה יהיה נקי. הראש אחראי על כמות הדיו שמשתמשות בהן מדפסות הזרקת דיו להדפסת דף, ומשמעות הדבר היא שיש להם מושג טוב מה מודפס באופן קבוע בכמויות גדולות ומה לא.

ישנם כמה מדפסות הזרקת דיו המכונות מדפסות טנק סופר בעלות מיכלים למילוי חוזרים המציעים אספקת דיו גבוהה בהרבה מזו של עמיתיהם הרגילים

אתה יכול לשלם תוספת עבור המדפסת מראש, אך אתה יכול לקנות מחסניות נוספות במחיר נמוך יותר, וציוד הדיו שלך יחזיק מעמד זמן רב. אתה רוצה מדפסת שתוכל להזמין דיו מקורי של HP כשהוא נגמר, אז אתה לא צריך לדאוג לחדש אותו? הדגם של אחי הדיו של אחי מגיע עם מגוון שלם של מחסניות דיו מקוריות של HP, כמו גם מגוון של דיו וטונרים אחרים.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן