מדפסות, סורקים ומכשירי פקס הם כבר מזמן סוסי העבודה של עולם העסקים. מדפסות צילום ייעודיות מתמחות בהפקת תמונות באיכות גבוהה, קטעי וידאו ותמונות דיגיטליות אחרות. מדפסות איכותיות אלה עובדות עם מגוון רחב של חומרים, כולל נייר, דיו, דיו ללא נייר ודיו דיו.

סורקים דיגיטליים ומדפסות חד פעמיות מגיעים במגוון רחב של גדלים, מהקטנים לגדולים ביותר, ומכמה מאות דולרים ועד לעשרות אלפים.

אם תבחר להתקין מדפסת הזרקת דיו

תצטרך להתחשב בעלויות התחזוקה השוטפות גבוהות ממדפסות הלייזר המתאימות. אמנם החלפת מחסניות דיו תהיה יקרה (אלא אם כן תבחרו במנוי דיו של HP), עלות המדפסת הראשונית היא ערך רב אם אתם מוכנים להוציא קצת יותר כסף. גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שיש לך מספיק דיו כדי להדפיס את כל מה שאתה צריך, וכי לדיו של המדפסת יש מספיק קיבולת לתמונה בגודל מלא ורזולוציה גבוהה. ככל הנראה יש לך אפשרות לקנות מדפסת עם סורק מובנה כדי שלא תצטרך לשבור את הבנק.

אלה לא קלים למצוא, ושימוש בהתקן חלופי נחות יכול לגרום לבעיות באופן בו הסורק עובד עם המדפסת.

HP OfficeJet Pro 8025 מטפל בבעיה זו על ידי עיבוד מסמכים

תמונות והדפסות הרבה יותר מהיר ויעיל מקודמו. תוכלו לראות את אותם ביצועים מהירים ואיכותיים שהופכים אותה למדפסת הרב-תכליתית הכוללת את כל התכונות שלכם במשרד. אם אין לך עותקי סורק או שאתה מחפש דרך קלה להדפיס מסמך כזה או אחר, זו המדפסת עבורך.

אם יש לכם צורך דחוף במדפסת

כדאי לזהות מודל מדפסת אחד או שניים שיעבדו אתכם, לפקוח עין על הצעות המדפסת ואפשרויות ההנחה ולקפוץ למחירים הטובים ביותר כשרואים אותם. בחר את המאפיין שיש בו את התכונות היחידות הדרושות לשימוש בשולחן העבודה (למשל מדפסת, סורק או מכונת צילום). עבור משרדים קטנים ובינוניים, מדפסות עם סורקים ומכונות צילום הן אפשרות טובה. היו מוכנים לפרויקט הבא שלכם וחפשו אחר המדפסת המתאימה לכם ביותר, כמו HP OfficeJet Pro 8025.

עבור מדפסת ביתית

מדפסת הזרקת דיו רגילה מספיקה כל עוד תוכלו להתמודד עם עבודות הדפסה. אם אתה מודע לתקציב וחושב שתדפיס הרבה, כנראה שתתקין כמה מדפסות של Epson EcoTank מכיוון שהן יקטינו את עלויות התפעול הכוללות שלך. מדפסות טנק אקו של סימפסון אקו הולכות בדרך ההפוכה, ומגבירות את המגמה של יצרני מדפסות למכור חומרה זולה ולהרוויח כסף ממחסניות דיו.

מדפסת מסוג זה מדפיסה שורה אחת בכל פעם ואין אפשרות לסרוק או להעתיק

אך ניתן גם להדפיס תמונות. מדפסות לייזר צבעוניות מודפסות על נייר לבן או מדפסת צבעונית, ומדפסות אלו אידיאליות עבור חברות גרפיקה הזקוקות לצבע אמיתי במחיר של מדפסות לייזר צבעוניות נמוכות יותר. כל אלה – במדפסת אחת – מציעים פונקציות סריקה והעתקה וכן פונקציות פקס ולפעמים פקס. לא תמיד הם יציעו את אותן יכולות הדפסה כמו מדפסת הזרקת דיו מסחרית או אפילו מדפסת לייזר צבעונית.

מדפסות הזרקת דיו עשויות להיראות זולות יותר בהתחלה

אך שקול כמה יותר מכמה סנטים לעמוד יעזרו למדפסת הזרקת דיו או מדפסת AIO בטווח הארוך, במיוחד אם אינך מדפיס מדי יום. כדאי לשקול גם את העובדה שמדפסות לייזר משתמשות בטונר במקום בדיו נוזלי וטונר לא מתייבש במהירות לאחר השימוש. בעיה זו מתרחשת רק במחסניות דיו ובמדפסות, כך שתוכל לחסוך כסף בהשוואה לעלות החלפת הדיו במחסניות הדיו, במיוחד אם המדפסת שלך מתכננת להשתמש בכמויות גדולות של מסמכים בשחור-לבן בתדירות נמוכה יותר. החיסרון של מדפסות הזרקת דיו הוא כמובן שהן מדפיסות בקצב צבעים גבוה בהרבה ממדפסת לייזר.

אם לעתים קרובות אתה מריץ הדפסות דו-צדדיות

סריקות או עותקים, עליך לבדוק את התכונות של המדפסת שלך. לצייד את הסורק במדפסת הוא החסכוני ביותר – יעיל כאשר הסורק זקוק ליכולות העתקה והעלאה בסיסיות. בעוד שרוב הסריקות הביתיות אינן דורשות יותר מסורק אחד במדפסת אחת, אם ברצונך לסרוק אובייקטים רגישים כגון ספרים או תמונות מאוגדים, שקול סורק שטוח.

למרות ש- Brother INKvestment MFC J995DW

הוא מדפסת נהדרת, היא לא המדפסת הטובה ביותר בסך הכל, שכן כולנו בדקנו אותה במדפסת אחת. מדפסות ברמת כניסה מציעות למשתמש הממוצע את הגמישות בהדפסת צבע, סריקה והדפסת תמונות, אך בעלות תפעול גבוהה יותר ועלויות תפעול נמוכות יותר מסורקי לייזר.

אם אתה רוצה לייעל את זרימת העבודה שלך

המשך לקרוא כדי לקבל רשימה של המדפסות והסורקים הטובים ביותר לשימוש עסקי וביתי. קל לשימוש ולהגדרה, 500 לקוחות ומעלה דורשים מדפסות לייזר שיכולות להעתיק ולסרוק באופן אלחוטי. לדברי אחד הסוקרים, אפילו Alexa מופעלת וזמינה במגוון רחב של צבעים, גדלים, צורות, צבעים ופורמטים.