מדפסות הזרקת דיו

שתף את הפוסט

אחת השאלות הפופולריות ביותר שאנו מקבלים מהקונים היא האם כדאי לקנות מדפסת לייזר צבעונית או מדפסת הזרקת דיו. אנשים רבים חושבים שמדפסות לייזר יקרות להפליא, וזה בגלל שהן כן. כשם שמדדי הזרקת דיו ולייזר נבדלים מאוד במחירם, כך גם מחסניות הדיו למדפסות הזרקת דיו ומדפסות דיו מבחינות רבות. ההבדל הגדול ביותר בין השניים הוא שמדפסות לייזר משתמשות באבקת טונר שהן נמסות לנייר כדי לייצר הדפסה, ואילו מדפסות הזרקת דיו משתמשות בדיו על ידי ריסוס טיפות צבע על הנייר. מחסניות טונר הן החומר האבקתי המשמש במדפסת לייזר, ואילו מחסניות דיו הן החומר הנוזלי המשמש במדפסת הזרקת דיו.

ידוע היטב שטשטוש נפוץ יותר במדפסות הזרקת דיו מאשר בלייזר, אך מדפסות לייזר מציעות יתרון רציני על פני מדפסות הזרקת דיו, בהן סירי דיו על סיבי הנייר עלולים לדמם ולהתייבש, מה שגורם לפסי נייר בזה אחר זה להיות מודפס.

כדאי להזכיר

עם זאת, שכמות גדולה של דיו במדפסת הזרקת דיו תהיה הגיונית רק אם תדפיסו באופן קבוע. אם אתה מדפיס באופן קבוע כמויות קטנות של מסמכים או תמונות צבעוניות, מדפסת הזרקת הדיו שלך תעשה את העבודה. מדפסות דיו יכולות ליהנות מנפח דיו רב במדפסות שלהן, כך שהן לא צריכות להחליף כל הזמן מחסניות. ראוי לציין כי מדפסות הזרקת דיו עולות כסף מכיוון שהן צריכות להיות מאוחסנות היטב עם מחסניות דיו, אך לא כמו מדפסות לייזר.

בהתחשב בעלות המטורפת של דיו במדפסות הזרקת דיו, אין פלא שחלק מהיצרנים פיתחו תוכניות מנוי ששולחות לכם דיו בעלות משתלמת יותר בעת הצורך, מה שמקטין את העלות הכוללת של המדפסת.

מדפסות הזרקת דיו חוללו מהפכה בעולם ההדפסה בכך שהן מאפשרות לכל אחד להדפיס מסמכים

גרפיקה ותמונות בקלות ובעלות חסכונית בבית או במשרד. כאשר אתה שוקל לקנות מדפסת הזרקת דיו, בדוק כיצד המדפסת עובדת וכיצד להשתמש בה. כדי להבין מדפסות הזרקת דיו, זה עוזר להבין כיצד עבדו מדפסות מחשב לפני שהגיעה טכנולוגיית הזרקת דיו.

ישנם כמה מדפסות הזרקת דיו המכונות מדפסות טנק-על המציעות קיבולת גבוהה בהרבה בהשוואה לעמיתיהם המקובלים

למדפסות הזרקת דיו חדשות לצרכן יש יכולת למלא ולהדפיס מחדש במהירות של עד 10,000 עמודים ליום. מכיוון שמדפסות הזרקת דיו הן אחד מסוגי המדפסות הנפוצים ביותר בזכות עלותם הנמוכה יחסית והרב-צדדיות בהשוואה לצורות הדפסה אחרות, כדאי להציץ ברשימת המדפסות הטובות ביותר שלנו.

אם אתה יודע איזה סוג מדפסת אתה מקבל ורוצה לראות את רשימת ההמלצות שלנו

קרא אותה כאן. הבחירה הבאה כוללת כמה ממדפסות הזרקת הדיו הטובות ביותר שתוכלו להכין בבית, כמו גם כמה ממדפסות המהדק האהובות עלינו. ישנם מספר מדפסות הזרקת דיו קטנות שנמצאות בשימוש נרחב, אך הן מיועדות רק לתמונות ולא למסמכים. הם קטנים מספיק כדי לשמש רק לצילומים ולא למסמכים, ובדרך כלל הם לא יקרים במיוחד.

מדפסות הזרקת דיו שייכות לקבוצה הכוללת את מדפסת הזרקת הדיו המתוארת במאמר זה

המשתמשת בסדרת חרירי לריסוס טיפות צבע ישירות על הנייר. מדפסות אלה פועלות על ידי החלת טיפות צבע על נייר, בניגוד למדפסות לייזר המשתמשות בטונר ומיועדות במידה רבה להדפסות בנפח גדול בסביבות משרדיות.

הדפסת מסמך עם כמה עמודים אורכת מעט יותר זמן ממדפסת לייזר. מצד שני, למדפסות הזרקת דיו יש סיכוי של 10 אחוז בלבד להשיג עבודה ולירוק את ההדפסה.

מדפסות לייזר נחשבות לאחת המדפסות המשרדיות הטובות ביותר והן מהירות יותר ממדפסות הזרקת דיו שכן הן מאפשרות למכשיר להדפיס כמויות גדולות על בסיס קבוע

מכיוון שהם מהירים, הם יכולים לייצר יותר מסמכים בפחות זמן מאשר מדפסות הזרקת דיו, ולכן הם בעלי נפח הדפסה חודשי גבוה יותר. טכנולוגיית ה- PageWide של HP הופכת אותה למהירה מאוד בהשוואה למדפסות הזרקת דיו על ידי כיווץ הדפסים בפחות אנרגיה מאשר מדפסת לייזר. מדפסות לייזר יכולות להדפיס עד פי 1000 יותר עמודים בשנייה מאשר מדפסת הזרקת דיו והן יכולות גם להדפיס במהירות הרבה יותר מהירה.

מדפסות לייזר L עולות בתחילה יותר ממדפסות הזרקת דיו

אך הן יכולות לחסוך לך כסף בטווח הארוך. מדפסות הזרקת דיו אינן זולות מכיוון שהשימוש בדיו במדפסות לייזר אינו יעיל כמו בטונרים. למרות שטונרים ומחסניות בודדות יקרים יותר ממחסניות דיו, הם מדפיסים מאות עמודים בשנייה, העולים בהרבה על ביצועי ההדפסה של מדפסות הזרקת דיו.

EcoTank ET-2760

היא מדפסת חזקה מאוד המספקת ביצועים אופטיים טובים מאוד. זה אולי לא בעל ביצועים זהים למדפסות הזרקת הדיו במחיר גבוה יותר או אפילו לדגמים דומים, אך זו אפשרות חסכונית יותר. ל- OfficeJet 200 יש מהירות של מדפסת הזרקת דיו, אך איכות הפלט המצוינת שלה לא תואמת את זו של מדפסת הזרקת דיו גדולה יותר. מדפסות לייזר L משתמשות במחסניות טונר יקרות יותר והן יקרות יותר מקדימה מאשר מדפסות הזרקת דיו, אך העלות הישירה של מדפסת הלייזר נמוכה יותר מזו של מדפסת הזרקת דיו, מה שיכול להוות גורם ממניע עבור משתמשים שאין להם מדפסת גדולה. עָקֵב.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן