כישורים מסוימים מבוקשים מאוד בשל מחסור באנשי מקצוע מוסמכים למשרות פנויות. כאשר התלמידים מקבלים את ההחלטה להצטרף לתכנית הדורשת תואר, עליהם להיות בטוחים שהתואר יהיה מבוקש.

לימודים אקדמיים דרושים

כישורים מסוימים נוטים לדרוש השכלה גבוהה יותר והשקעה ממושכת בחינוך. הרבה תוכניות דוקטורט ודוקטורט מכניסות מועמדות בעלות תואר שני, מה שהופך אותן לקרש קפיצה מתאים. נוסף על כך, לימודי תואר שני מבוקשים מכיוון שהם מציעים יתרונות רבים, חלקם משמעו הכנסה גבוהה יותר וביטחון תעסוקתי, בעוד שאחרים נובעים מביקוש מעסיקים, צמיחת תעסוקה וגורמים נוספים.

התארים המבוקשים ביותר

חשוב כיצד התקדמות הטכנולוגית שולטת בעבודה ובחיים הפרטיים שלנו. אולי לא תופתע לגלות שהתארים המבוקשים ביותר של העתיד יסתובבו סביב קריירות בתחום המדע, הטכנולוגיה והפיננסים. התארים הגבוהים ביותר משתנים בהתאם לתעשייה, אך יועצי קריירה ומומחי משאבי אנוש אומרים כי עשרת התארים הטובים ביותר הם עבודות בשוק כיום.

לימודי הקמת נכסים דיגיטליים עם WebSpot.

יתרונות של לימודי טכנולוגייה 

טכנולוגיית המידע יוצרת מקומות עבודה מהירים יותר מכל תחום אחר וצפויה לגדול ב- 12% עד שנת 2026. מדעי הבריאות וניהול הבריאות הן בחירות הקריירה המבטיחות ביותר בטכנולוגיה הרפואית, מכיוון שתוחלת החיים הממוצעת ממשיכה לעלות. המשמעות היא שאנשים חיים זמן רב יותר וזקוקים ליותר טיפול, מה שמעלה את הביקוש לעבודה.

מינהל עסקים מסובך היטב ומכין את הסטודנטים למספר תפקידים, ומי שיש לו תואר במנהל עסקים יכול להתחיל את חייו המקצועיים ככלכלן עסקים, אנליסט, בעלים, מנהל ועוד ועוד. בעקבות מגמה זו, מי שרוצה ללמוד מנהל עסקים צריך ללמוד תואר.

מספר אוניברסיטאות מקוונות מציעות תארים תחרותיים לתואר ראשון בטכנולוגיית מידע. כדי להכין את הסטודנטים להפוך לעובדים טכנולוגיים. עסקים מסתגלים לעולם המודרני, ומגזר טכנולוגיות המידע הוא, כביכול, תעשייה צומחת. זוהי סיבה מושלמת לשקול תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה.

האם כדאי לעשות תואר?

בהתאם לסוג הקריירה שאתה רוצה, אתה עשוי לקבל עבודה עם תואר חבר בתפקיד מכירות ברמת הכניסה או להצטיין במשהו גבוה יותר אם אתה לומד תואר ראשון או שני. כניסה לתכניות חינוך עם התארים המבוקשים ביותר מעמידה לסטודנטים עתיד מוצק בתפקיד שנבחר.

הם נעים בין 10 הקורסים המבוקשים ביותר למקצועות המדעים. התואר הראשון המבוקש למשרות מבוקשות, הקורסים הטובים ביותר לתארים התעסוקתיים הטובים בעולם, הקורסים המבוקשים ביותר, הכי הרבה קורסים מבוקשים לשנת 2021, הקורסים הפחות מבוקשים שמובילים למשרות נהדרות, ועוד רבים אחרים. בדוק את עשרת הקורסים המבוקשים ביותר המובילים למשרות נהדרות ולקריירה באוניברסיטה. התחל את חיפוש הקורס שלך בשנת 2019 עם רשימה זו של תארים מקוונים המבוקשים.

תואר שני בעיצוב והנדסה

אם אתה מחשיב את עצמך כאדם יצירתי עם חדה לפרטים, תואר שני בעיצוב עשוי להיות בדיוק הדבר עבורך. לחברות גלובליות ברחבי העולם יש ביקוש רב לגאוני מחשבים, ורוב האוניברסיטאות מציעות תואר שני במדעי המחשב עם מגוון רחב של התמחויות. קורסי הנדסה מובילים לקריירה בין -תחומית, והביקוש למהנדסים מקצועיים גדל מדי שנה.

תפקיד זה דורש ניסיון מקצועי ורישיון הנדסי מקצועי. אותם יכולים המועמדים לרכוש באמצעות קבלת תואר ראשון בהנדסה מוסמכת ובחינת הנדסה. רוב עבודות מנהל הבנייה דורשות תואר ראשון וניסיון עבודה. הביקוש ללימודי עסקים גדל, אך רק מעטים עושים תואר ראשון בעבודה סוציאלית (BSW).

הביקוש לתארים באוניברסיטה מניע אנשים להמשיך את לימודיהם ולחזור לבית הספר. מעסיקים נוטים לתגמל כישורים בחינוך והוראה מיוחדים, בפרט תוכניות מאסטר. הם דוחפים את הדרישה הזו בנכונות לשלם משכורות גבוהות יותר על ההבטחה לנתיב קריירה מוצק.

לימודי הנדסת מכונות

למרות שחשוב לבחור תואר שמעניין אותך ויכול לדמיין עבודה בתחום קשור. כדאי גם לדעת עד כמה קורסים מבוקשים, כך שהסיכוי שלך למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים משתפר. זה אופייני לסטודנטים לשנות מיקוד במהלך קריירת הרווקים, אך סיכויי הקריירה והאפשרות להתקדמות בקריירה בכלכלה העולמית קובעים איזה קורס עדיף להמשיך. עליך להעריך את היתרונות והחסרונות השונים של כל מחקר כדי להחליט מה הכי טוב עבורך.

הגבלנו את החיפוש אחר משרות עם שיעורי הצמיחה הממוצעים המהירים ביותר לרשימה של תואר ראשון עם דרישות הכניסה הנפוצות ביותר. שיטה זו הניבה רשימות של קריירות המבוקשות במגזרים כגון בריאות, הנדסת מכונות, עסקים וטכנולוגיה.

על פי BLS מהנדסי מכונות עובדים במגוון רחב של תעשיות, כולל אדריכלות, הנדסת מכונות, תעופה וחלל, תחבורה ומחקר מדעי. מאסטר טוב בהנדסת מכונות מכין את הסטודנטים לעבודה במגזרים שונים, עם קורסים בדינמיקת נוזלים, מתמטיקה, בקרת איכות ותחומי נושא אחרים עם יישומים רחבים.

לימודי רפואה בסיסית

האחריות נהנות מחשיבה ביקורתית חזקה, אמפטיה למטופלים שלהם והיכולת לתקשר ביעילות עם מטופלים ורופאים. במהלך מגיפת הקורונה, הביקוש לעובדי בריאות, במיוחד לאחיות, גדל. האוכלוסייה המזדקנת הפכה את הסיעוד לאחד המקצועות המבוקשים ביותר.

על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה בארצות הברית. משרות אחיות מוסמכות יגדלו בין 2018 ל -2028 ב -12%, מהר מהממוצע. על פי BLS, משרות מדעי המחשב הן פרויקט גדול שצפוי לגדול ב -21% בין 2018 ל -2028. הסיבות לצמיחה זו כוללות עלייה חדה בביקוש לתוכנות מחשב, יישומים חדשים לסמארטפונים וטאבלטים וביקוש גדל ל נהלי בריאות וביטוח בריאות יעילים יותר.

לימודים ללא צורך בידע קודם עם StudX.