כספות כבדות לקניה

שתף את הפוסט

10 כספות כבדות הטובות ביותר לקנייה בשנת 2019 – בחירות מובילות

כספות כבדות נועדו לעמוד בנסיבות הקיצוניות ביותר. הם מושלמים לאחסון חפצי ערך ופריטים חשובים אחרים.

הרשימה הבאה כוללת את 10 הכספות הכבדות הטובות ביותר לקנייה בשנת 2019, שנבדקו על ידי מומחים והוכחו כטובות ביותר בקטגוריה שלהן.

1) Fort Knox FTK-PD22-C 22 Cu Ft עמיד למים אש כספת עם מנעול משולב

2) GunVault GVB1000 Mini Vault אבטחת בית כספת

3) SentrySafe SFW123DSB 2300 16-Gauge פלדה עמיד אש כספת ביתית עם מנעול משולב

4) ארון אבטחה פלדה 22 Cu Ft המקורי Stack-On SS-22-MB עם מנעול מפתח

5) ליברטי 12 ארון אקדח כספת – שחור

6) Amsec BF3224 32x24x24 אינץ' קופסה גדולה במיוחד אקדח כספת

7) SentrySafe LSC2116E מד 16

הכספות הכבדות הטובות ביותר מתחת ל-$1000 – בטוחות ומאובטחות או לא?

רכישת כספת אינה משימה קלה. יש כל כך הרבה סוגים שונים של כספות, וזה יכול להיות קשה לדעת איזו מהן מתאימה לך ביותר. במאמר זה, נדון בסוגים השונים של כספות כבדות מתחת ל-$1000 שתוכלו לקנות ואילו מהן הכי בטוחות.

הסוג הראשון של כספת שנבחן הוא הכספת חסינת האש. כספת מסוג זה נועדה לעמוד בפני נזקי שריפה, אך הן אינן עמידות למים. הסוג השני של כספת הוא כספת עמידה במים, שיכולה להגן על החפצים שלך מפני נזקי מים, אך הם לא יכולים להגן מפני נזקי שריפה. הסוג השלישי של כספות כבדות שנבחן הן כספות חסינות פיצוץ, שיכולות לעמוד לפיצוצים מהתקפות גזים או כימיות, כמו גם שריפות ונזקי מים.

כספות חסינות אש – הבחירות המובילות לשנת 2019

כספות חסינות אש הן פריט חובה לכל עסק או בית. הם מציעים הגנה מפני שריפה, גניבה וונדליזם.

אין פתרון אחד שמתאים לכולם בכל הנוגע לקניית כספת. הכל תלוי בכמות הכסף שאתה מוכן להוציא ובהתאם לצרכים שלך. אז לפני שאתם יוצאים לקנות כספת, ודא שעשית מספיק מחקר על מה שיש בשוק.

להלן כמה מהכספות הטובות ביותר הזמינות לרכישה בשנת 2019:

1) כספת אש SentrySafe SFW123DSB עם נעילת שילוב

2) Liberty Safe דגם LF2400XTSR 24"x 24"x 60" כספת פלדה אבטחה

3) ארון עמיד באש SentrySafe SS1206E 12 אקדח

המנעולים הדיגיטליים הטובים ביותר לכספת הכבדה שלך (המנעולים הטובים ביותר לכספת כבדה)

כיום, ישנם מספר מנעולים דיגיטליים הזמינים עבור כספות כבדות. מנעולים אלו מגיעים בסגנונות שונים ומתאימים לסוגים שונים של כספות כבדות.

ישנם שני סוגים עיקריים של מנעולים דיגיטליים- אלקטרוני וביומטרי. ניתן להשתמש במנעולים אלקטרוניים עם כל סוג של כספת כבדה, אך יש להשתמש במנעולים ביומטריים עם סוג מסוים כדי לעבוד בצורה נכונה. למנעולים ביומטריים יש חיישנים הקוראים את טביעות האצבע של האדם שמנסה להיכנס לכספת, בעוד שלמנעולים האלקטרוניים משתמשים בכפתורים או מקלדות.

כספות כבדות משמשות בדרך כלל עסקים ובתים שיש להם הרבה כסף וחפצי ערך להגן עליהם. הם בנויים לעמוד בחום עז, קור קיצוני, נזקי מים והתקפות כוח גסות.

בחירת המנעול המתאים לכספת הכבדה שלך היא החלטה חשובה. זה יכול לעשות את כל ההבדל בשמירה על אבטחת חפצי הערך שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים שתוכלו לבחור ביניהם כגון מנעול דיגיטלי או מנעול קומבינציה.

מנעולים דיגיטליים מועדפים לרוב מכיוון שהם קלים יותר לשימוש מאשר מנעול משולב, הם אינם דורשים מפתחות או כרטיסים פיזיים, מה שאומר פחות סיכוי לשכוח אותם בבית, והם מציעים יותר אבטחה עם התכונות המתקדמות שלהם כמו זיהוי ביומטרי וטביעת אצבע. סורקים.

10 המנעולים הדיגיטליים האלקטרוניים הטובים ביותר עבור כספת כבדה בביקורות של 2019

כספת כבדה היא סוג של כספת שיכולה לעמוד בהתעללות רבה. הם עשויים בדרך כלל עם פלדה עבה וחומרים אחרים. כספות אלו מושלמות לאחסון פריטים יקרי ערך כגון תכשיטים, כסף, מסמכים וחפצי ערך אחרים.

כספות כבדות נקראות גם כספות חסינות אש. הם יכולים לעמוד בחום מאש ועשן. יש להם גם רמה גבוהה יותר של הגנה מפני פורצים וגנבים מכיוון שקשה להיכנס אליהם ללא הכלים הנכונים או הידע כיצד לפרוץ.

נושא המדור: המנעולנים הטובים ביותר ביוסטון
למידע מורחב אודות כספות כבדות לקניה וכספות כבדות מכל הסוגים מומלץ לבדוק ב- safe4u.co.il

מילות מפתח במדור: מנעולנים יוסטון, המנעולנים הטובים ביותר ביוסטון, מנעולן בקרבתי, תיקון מנעולים בקרבתי

מבוא:
לעוד מידע על כספות כבדות לקניה וכספות למכירה במבצע עליך לבדוק כאן: safe4u.co.il

מנעולן הוא מי שמתמחה בייצור מפתחות לסוגים שונים של מנעולים ותיקונם בעת התקלות או תקלה. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים שצריכים מערכי כישורים שונים כדי לעבוד עליהם ולכן זה חשוב

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן