הגיע הזמן לשבור את ארגז הכבלים ולחתוך את הכבל כדי לפתוח בפני חלופות טובות יותר, ואין זמן טוב יותר מאשר עכשיו לחתוך את הכבל מאשר עכשיו. בין אם אתה בטלפון עם חבר או בן משפחה, מוכן לבטל מנוי לכבלים ולקחת כמה כבלים – חותכים – הנה הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון. אתה לא צריך את כל ערוצי הטלוויזיה בכבלים המועדפים עליך, כולל ספורט, אבל אתה צריך שיהיו לך כמה מהם. אין זמן כמו ההווה לחפש אלטרנטיבה טובה יותר, נכון?

עם מיטב האנטנות לטלוויזיה

תוכלו לצפות ברשתות ובערוצי הטלוויזיה המועדפים עליכם בשידור חי ובאיכות גבוהה עם אנטנה אחת ללא עלות. אתה לא צריך ערוצים מקומיים, אבל אתה יכול להוסיף אותם דרך האנטנה, ואפילו לא צריך לשלם עבור שירות אינטרנט אם תקבל אנטנה שתקליט רק את אותם ערוצים. בעוד קלע טלוויזיה מתחיל ב 30 $ לחודש, תוסיף ערוצים נוספים כמו Epix, HBO ו- Univision. זה הרבה יותר זול, כיוון שאינך זקוק לכל הרשתות המקומיות ואינך יכול להוסיף את כולן באמצעות אנטנה – אתה מקבל רק את הערוצים היחידים שהאנטנה בוחרת.

עם זאת

הקבלה משתנה מאוד בהתאם למקום מגוריך, ואתה יכול לקנות אנטנת OTA בריח במחיר של 10 עד 15 דולר לחודש או אנטנת טלוויזיה קלע תמורת 30 דולר לחודש. עם Bolt oTA, אתה מוגבל לשידורים חיים – רק צופה, אבל יש לך גישה לכל התחנות המקומיות כגון ABC, CBS, NBC, Fox, ABC ו- NBCSN.

לטלוויזיה בכבלים יש עדיין כמה תוכניות נהדרות

אבל אתה לא צריך לשלם דרך האף כדי להשיג אותן. על ידי חיתוך החוט, אתה גם מאבד גישה לערוצי פרימיום, שלעתים קרובות יש בהם כמה מהתכנים הנועזים ביותר בטלוויזיה. אז למה לשלם עבור כבלים כאשר Bolt oTA יכולה לחתוך את הכבלים ולהפיק את המיטב משני העולמות?

אתה יכול להשהות לעיתים קרובות ואפילו לדלג על פרסומות

ותוכל לבטל בכל עת כדי שלא תצטרך להישאר ב -50 דולר לחודש. בנוסף להזרמת טלוויזיה בשידור חי, ייתכן שתוכל להירשם כמנוי לשירות סטרימינג לפי דרישה כגון Netflix, Hulu או Amazon Prime Video. אלה מציעים הרבה מופעים לפי דרישה, אך ניתן להזרים אותם לזמן מוגבל רק לפני שתחתום על חוזה.

יש לנו מדריך נפרד לתוכניות וההצעות הטובות ביותר עבור fuboTV

אבל העצה שלנו היא להשתמש בתוכניות הבדיקה שהם מציעים בחינם ולנסות אותן בעצמך. כפי שאתה כבר יודע, אתה רוצה להזרים טלוויזיה קלע בזמן שאתה עדיין משלם עבור טלוויזיה בכבלים או בלוויין. זהו מסלול חיסכון נהדר עבור אנשים שאוהבים את שירות הכבלים והלוויין הקיים שלהם.

תמורת 25 עד 50 דולר לחודש

חוסכים גדולים יכולים לצפות בתחנות מקומיות עם אנטנה ולהתבדר. כאשר התוכניות המועדפות עליך מופעלות, תוכל להזרים אותן מבלי שתצטרך להשתמש בתיבת הטלוויזיה בכבלים או בלוויין. יישומים המובנים בטלוויזיה החכמה שלך או פועלים בטלפון, בטאבלט או במכשירים חכמים אחרים כמו Roku או Apple TV יכולים להציע לך תוכניות נהדרות יותר מאשר תיבת כבלים בפחות כסף. לאחר שתספק את תיבת הכבלים שלך חזרה למפקדי מכיה-ווליאן שלה, אתה צריך דרך לשדר תוכן ישירות לטלוויזיה שלך. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך לחבר את המכשיר לטלוויזיה המחוברת כעת דרך תיבות הכבלים. שקע הכבלים על הקיר מחובר לתיבת כניסה, ופלט תיבת הטלוויזיה בכבלים לטלוויזיה. אלא אם מתאם הטלוויזיה הדיגיטלית מסופק על ידי חברת הכבלים או שהמנוי רכש טלוויזיה דיגיטלית, הוא נדרש לקבל ערוצי כבלים דיגיטליים.

מערכות כבלים נועדו להגן על האות המועבר בכבל מפני הפרעות חיצוניות

אך הפרעות עדיין יכולות לחדור למערכת, במיוחד דרך מחברים. טלוויזיות נועדו רק לקבל אותות בנקודת החיבור באמצעות אנטנת כבלים. כבל קואקסיאלי הנושא אותות לבנייני הלקוחות כאשר קווי תקורה או כבלים תת קרקעיים צונחים בביצועים. כדי ליהנות מטלוויזיה בכבלים במעונות שלך, פשוט חבר כבל קואקסיאלי לקיר הטלוויזיה שלך.

אם אתה רוצה לקבל את הערוצים מ ImOn TV Everywhere

אתה זקוק לחבילת כבלים עם מינימום כבל בגודל 2.5 אינץ '. אם יש לך גישה לכל ערוצי הטלוויזיה של ארה"ב בכל מקום, יש לך ערוצי גישה ב- OnTV בכל מקום. עם זאת, כדי שיהיה לך את כל הערוצים בחבילות הכבלים שלך, אתה צריך כדי להירשם לערוצים בארה"ב.

בנוסף

בדרך כלל יש בכבלים ערוץ במעלה הזרם ששולח נתונים לראש הכבל כדי לגשת לכל הערוצים של ImOn TV בכל מקום כמו גם לערוצים בארה"ב. —- – קבוצות ספורט וערים משתנות מאוד בסיקור, ורוב אירועי הספורט החיים עדיין לא עברו לשירותים כמו ESPN ו- Peacock. שירות הזרמת טלוויזיה, אך הכיסוי של קבוצות ספורט בעיר שלך משתנה מאוד בהתאם לקבוצת הספורט והעיר. שירותים בדרך כלל כוללים ערוצי גישה עירוניים המוקדשים לערוצי השלטון המקומי (PEG). אם יש דרך אחת לצפות בחדשות בלי צרור גדול, זה זה. זה גורם לי לתהות האם הטלוויזיה בכבלים כבר הפכה לערוץ למצוא את חדר המלון שלך, או לולאה – פרסום ההצעה.