אם אתה ממחזר את מחסניות הדיו שלך ומבזבז לפחות 30 $ על דיו וטונר, אתה מרוויח תגמולים של 2 $. יצרנים רבים של מדפסות, טונרים ודיו, כולל HP, מספקים מחסניות ללא תשלום, כך שתוכל למחזר אותן ולמזער עוד יותר את ההשפעה הסביבתית של תוכנית ההדפסה שלך.

אם החלטתם למכור מחסניות דיו וטונר

עליכם לדעת מי מוכן לשלם עבורם הכי הרבה. חברות מסוימות מציעות את המחירים והמשלוחים הטובים ביותר מכיוון שהם חברות הממוקדות בלייזר. עם זאת, אם ברצונך למכור מחסניות דיו במחיר קנייה גבוה יותר, עליך לוודא שאתה משתמש בחברה בעלת נוכחות מוכחת בענף הדפוס כגון HP או Canon. חשוב לא פחות, קניית מדפסת טומנת בחובה גם התחייבות שאתה מתחייב בעצמך. בואו נגלה כי בסופו של דבר התשובה היא שאנחנו יודעים על מוצר המדפסת באותה מידה כמו שאנחנו יודעים על עצמנו.

ראשית, עליך לוודא שמחסנית דיו מסוימת תואמת למדפסת שלך. אם ברשותך מדפסת הזרקת דיו, הימנע מכך שדיו מהמחסנית נגמר לחלוטין לפני מילוי מחדש.

זה רעיון טוב שיהיה איתך מחסנית רזרבית

כך שלעולם לא תעכב את עבודתך בגלל מחסור בלתי צפוי בדיו או בטונר. הנה כמה טיפים לשמירה על איכות דיו אופטימלית, כמו גם כמה ממחסניות הטונר הטובות ביותר שיש. מחסניות טונר נמכרות לרוב למשך 1-2 שנים, שהן ארוכות יותר ממחסניות דיו, למרות שעדיין אנו ממליצים להשתמש בהן למשך שנה לאחר הרכישה. הם יקרים להחלפה וחיי המדף שלהם לרוב קצרים מזו של מחסניות דיו, מה שאומר בהכרח שתוציא יותר על מילוי חוזר. כשאתה מוציא כסף על טונרים ומחסניות דיו, אתה רוצה לדעת כמה זמן הם נמשכים וכמה הם עולים.

אם אתה קונה מדפסת נחותה

תסבול גם ממילוי מחסניות דיו, המהווה הוצאה נוספת עבורך. עם זאת, גם עלות הדיו להדפסה נמוכה, כך שאינך צריך לדאוג לכך כל עוד אינך מפעיל לחץ רב מדי על המדפסת שלך. אם אינך מכבד את ניסוח הצבעים, מחסניות צד שלישי עלולות לפגוע או לפגוע במדפסות שלך.

יצרני המדפסות ממקמים את מחסניותיהם כך שהם מתקשרים עם המדפסת

כדי למנוע פעולה ברמות דיו נמוכות ומחסניות ממולאות מחדש. המחסניות מכילות דיו רב, שעלול לגרום נזק בעת טעינת המדפסת. אם המחסניות מסתיימות בפסולת, הן עלולות להזיק לסביבה, במיוחד אם תכולת הצבע נמוכה. מדריך זה ממחיש את ההשפעה הסביבתית והפיננסית של מחסניות הדיו, כך שתוכלו להבין כיצד העסק שלכם יכול להפיק תועלת מהמיחזור שלהם ולעשות שינוי. תוכנית מיחזור מחסניות הדיו של Canon מציעה ללקוחותיה המוערכים אפשרות להחזיר מחסניות הזרקת דיו משומשות ללא עלות. על פי החברה, 97 אחוזים ממרכיבי המחסניות ניתנים למיחזור, כך שיש פחות סיכוי שתתרום לפסולת הטמנה אם תקנה מחסנית חדשה בכל פעם שנגמר הדיו והטונר. לפניך מדריך שלב אחר שלב לבחירת מחסנית דיו וטונר העונה על צרכי ההדפסה שלך וממקסמת את עמידותה כדי להשיג את שווי הכסף שלך ולהפחית בזבוז.

אם אתה רוצה להיות קונה מושכל של דיו וטונרים, יהיה מועיל לדעת אילו חלקים במדפסת שלך הם הרלוונטיים ביותר לתהליך ההדפסה שלך. עם זאת, לפני שתחליט למכור עודפי דיו או מחסניות טונר, יש לקחת בחשבון כמה דברים.

עם הידע הנכון, עולם הטונרים ומחסניות הדיו הוא הזדמנות בלתי צפויה שיכולה לחסוך לעסק שלך הרבה זמן וכסף. אם אתה רוצה לחסוך כסף על דיו למדפסת שלך, הנה כמה מהמקומות הזולים ביותר לרכוש דיו למדפסת באופן מקוון.

למועדון של סם (r) יש מגוון רחב של מחסניות דיו וטונר המיועדות למילוי קל של ציוד הדפסה שונה

אלה ציוד הדיו שמלווה את המדפסת שלך בכל הקשור לרכישה, והם מחסניות חלופיות המיוצרות על ידי אותה חברה. שלישית – מחסניות צד שלישי הן טונרים ומחסניות דיו ולייזר של חברות שונות או יצרני מדפסות שונים (מידע נדרש). דיו ומחסניות דיו ממוחזרות אלה מהווים חלק גדול מהעלות הכוללת של מחסנית מדפסת והן מחסניות ממוחזרות שפורקו, נוקו ונבדקו לאיכות.

מדפסות מסוימות כוללות דיו מבוסס צבע או פיגמנט, ואחרות נמכרות במגוון צבעים, כולל שחור, לבן, אדום, כחול, ירוק, צהוב, כתום, ורוד, סגול, חום, שחור וכחול.

מחסניות דיו קטנות ממחסניות טונר

כך שהן קלות יותר להחלפה וזולות יותר מאלה. חסרון אחד במחסניות הדיו הוא שהן נוטות להדפיס על פחות גיליונות נייר בעמוד מאשר מחסנית טונר, כלומר, סביר יותר כי הצרכנים יצטרכו לקנות מחסניות חדשות מאשר טונרים. ניתן להחליף מחסניות דיו במחסנית חלופית רגילה או במחסנית בעלת תפוקה גבוהה יותר (המכונה גם מחסנית XL) שיכולה למלא יותר דיו ממחסניות חלופיות רגילות, כך שהן יכולות להדפיס יותר בעלות נמוכה יותר עבור כל עמוד. דיו ומחסניות הוצעו במגוון צבעים וגדלים כגון שחור, לבן, אדום, כחול, ירוק, צהוב, כתום, ורוד, סגול, חום, שחור וכחול – מה שהופך אותן להרבה יותר משתלמות וקלות יותר למקומות ממחסניות.