אפל שלטה במשך שנים בעסקי הטאבלטים עם קו האייפד שלה, אבל זה לא הטאבלט המהיר או החזק ביותר שאתה יכול לקנות. זהו טאבלט האנדרואיד הראשון ברשימה זו, וככל הנראה הוא יגיע לראש רשימת הטאבלטים שלנו ב- 2020. זה טאבלט מכובד, במיוחד אם אתה כולל את ה- S Pen Stylus של סמסונג, שמגיע עם המכשיר (יש לו גם תמיכה בעיפרון של Apple, אם כי רק כ- Styluus מהדור הראשון). אבל זה לא הטאבלט הטוב ביותר שסמסונג הכינה אי פעם, וגם לא טאבלט מספיק טוב כדי להפוך אותו לרשימת הטאבלטים המובילה שלנו בשנת 2020. כפי שקראת לעיל, לתת לילדים שלך טאבלט חדש להירגע על הספה או לעשות כמעט כל דבר אתה רוצה לעשות עם הטאבלט שלך זה לא דבר רע.

למרבה הצער, כרטיסיית S5e אינה תומכת בחרט ה- S Pen הפופולרי של סמסונג, ואם אתה מתכנן לצייר ולקחת הערות בכתב יד על הטבלט שלך באופן קבוע, אין זו קורבן גדול בהתחשב בעובדה שאתה יכול לחסוך כסף באמצעות S 5e מעל לשוניות גלקסי אחרות.

אם התקציב מגיע ראשון

אם תבחר טאבלט, זו אפשרות שכדאי לשקול. ה- Intuos Pro Small הוא גם לוח נהדר לשרטוט, אך הוא יקר, במיוחד אם אתה זקוק לאחסון רב ואין שקע אוזניות. אם אתה רוצה טאבלט טוב לרישום, כתיבה או פעילויות יצירה אחרות, iPad Pro בגודל 12.9 אינץ 'הוא הבחירה המושלמת. ישנן גם כמה אפשרויות נהדרות עבור עטים לטאבלטים – למעלה – עטים לטאבלטים בשוק, כמו iPad Mini 4 ו- iPad mini 3, אולם הם יקרים וזקוקים לביצועים נוספים, כך שאם התקציב שלך אינו קרוב או קרוב בראש הרשימה כשבוחרים טאבלט, ואז ה- Galaxy Tab S6 Lite הוא הטאבלט עם הטאבלטים ועט על הדרך. אם אתה רוצה iPad גדול יותר עם שטח אחסון גדול יותר מכרטיסיית S5e או S7, הדרך הטובה ביותר להחליף את המחשב הנייד שלך היא עם טאבלט אחר, ה- iPad Air 2. 11 אינץ '.

אם אתה זקוק לטאבלט מכפיל כמחשב נייד

ה- iPad Air 2 הוא האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שניתן להתאים אותו למקלדת ותומך בכניסה למשטח העקיבה והעכבר. ישנם כמה טאבלטים שעליך להשתמש בהם לצורך עבודתם, כמו iPad Mini 4 ו- iPad mini 3 בגודל 12.5 אינץ ', אך אם אתה כמונו, יש סיכוי טוב שהם ישתמשו גם במקלדת מחברים חכמה שמטמיעה חכם יציאות למקלדות.

אנחנו חושבים שהאייפד 2020 של אפל הוא הטאבלט הכי טוב שאתה יכול לקנות, אבל יש כאן כמה פגמים בולטים. אייפד אייר 4 2020 תומך גם במקלדת חכמה ובעפרון אפל, כך שתצטרכו להוציא הרבה יותר אם אתם חושבים שזה הולך להיות טאבלט טוב בשבילכם.

אבל אם אתם מחפשים מכשיר של אפל

עליכם לבלוע את המחיר הגבוה ולזכור שזה לא תחליף אמיתי למחשב נייד. אם אתה מתעקש על טאבלט אנדרואיד, Samsung Galaxy Tab S6 הוא הטוב ביותר שאתה יכול להשיג, ואם אתה רוצה לעשות משהו למעןו ומוכן להוציא את הכסף, אין לאן אחר ללכת. יש לו את כל התכונות של אייפד, אך מבלי להיות מחויב ל- 100% ל- Android למרות פגמיו כטאבלט. אתה רוצה את המסך הטוב – גם חוויית עט שיכולה רק להפוך חוויית טאבלט טובה עבורך, כך שלא אכפת לך לשלם הרבה יותר מתג המחיר של 1,499 $ של האייפד אייר 4.

יצרנים רבים

כמו Wacom ו- Huion, מייצרים טאבלטים מיוחדים שתוכננו במיוחד עבור אמנים, בעוד שישנם טאבלטים כלליים יותר, כמו iPad של אפל, שעדיין יכולים להתהדר בכישורי רישום רציניים. אם אתה רוצה טאבלט במיוחד לילדים, עיין בסיפור שלנו על הכנת טאבלט לאנדרואיד. טאבלטים אלה אינם מציעים את ביצועי השיא שמספקים מכשירים כמו אייפד אייר 4 או סמסונג גלקסי טאב S6, אך אם ברצונכם להיכנס לעולם הטאבלטים מבלי לשבור את הכסף, הטאבלטים הללו הם בחירה טובה. טאבלטים של אנדרואיד לעיתים נדירות מתחרים באייפדים כשמדובר על צדדיות וביצועים.

עם זאת, זה בצד התקציבי שהם באמת זורחים, שכן סדרת הטאבלטים של קינדל פייר של אמזון ראתה את חלקה של הטאבלטים מוזמנים בהמוניהם. אם תקציב הטאבלט שלך אינו מאפשר זאת, הטאבלט של Amazon Fire 10 HD יכול להיות המכשיר שאתה מחפש.

זה לא הטאבלט הטוב ביותר עבור אמנים, אבל זה עדיין טאבלט שימושי להפליא, ויש בו מגוון רחב של אפליקציות לכל דבר, החל ממוסיקה ומשחקי וידאו ועד משחקים וקליפים. זה לא חזק כמו כמה מהטאבלטים היקרים יותר בשוק, כמו Samsung Galaxy Tab 10.