עם למעלה מ -2,500 רבנים שמזמינים את הטיסה, המלון והפגישה שלכם, בניין העירייה של לרנקה, העיר השנייה בגודלה במדינות האי, מורכב בכדי לעשות את כל הניירת בשבילכם, לשכור נהג או רכב שייקח אתכם משדה התעופה. לעיר, או להחליט לדלג על ההיטל ולעשות הכל לבד.

חתונה בניקוסיה איזה מסמכים צריך?

קפריסין – שני הזוגות מעולם לא נפגשו ולא היו. זנסור ושר ארגנו את החתונה באמצעות סוכנות נסיעות בתל אביב המתמחה בעסקי חתונות בקפריסין. בני הזוג בילו אחר הצהריים על החוף בלגימת קוקטיילים המשקיפים על החול הקפריסאי הלבן. שבועיים לאחר שובם לקפריסין, הם ערכו את החתונה השוויונית עליה תמיד חלמו: גייב וסנזור חתמו על כתובה, חוזה נישואין שמעיד לא רק על שני גברים ושתי נשים, אלא גם על השפה בה הם מתיימרים אחד את השני.

זוגות רבים בוחרים בחתונות חוץ בקפריסין בגלל מזג האוויר ונוף החוף היפהפה. במזרח התיכון, בו אין נישואים אזרחיים, אין סמכות דתית לערוך חתונות בין-דתיות.

ישנם סוכנויות ומתכנני חתונה שיכולים לעזור לך עם הניירת הנדרשת והסדרים אחרים

במהלך השנים ערכנו הכנות וטקסים לחתונה עבור זוגות רבים, ביתיים ובריטים. בין אם כנסיה, וילה או בית עירייה: לאחר שתסיים את הפורמליות שלך, תוכל להתחתן איפה שתרצה.

ראוי גם להזכיר כי זוגות קתולים יכולים לבחור בטקס כנסייתי מסורתי או בנישואין אזרחיים במקום בטקס כנסייתי. הנישואין האזרחיים יכולים להתקיים בעירייה או בכל מקום מאושר שיש לו היתר.

אם לזוג יש סיבה מיוחדת להתחתן, עליהם לנקוט בהליך מיוחד. אם ברצונך לערוך נישואין אזרחיים, עליך לפנות באופן אישי ליועץ הנישואין שבחרת בעירייה.

אם אתה אוהב את יעד החתונה, כדאי לשקול להתחתן עם המאהב שלך בקפריסין. נישואין בקפריסין רלוונטיים גם לזוגות המתכננים לעבור תהליך שלב אחר שלב להכשיר בן זוג זר בישראל.

מה עוד ניתן בחתונה בקפריסין

נוף יפה ואוכל טעים יש לכם את כל המרכיבים לחתונה חלומית. במאמר זה נדבר על כל מה שצריך בכדי לאפשר חתונה קפריסאית: החל מהדרישות החוקיות והניירת וכלה במיקומים הפופולאריים ביותר ובמנהגי חתונה קפריסאים. בקפריסין נהוג להתחתן על חוף הים או בווילה, שמנקזת את חסכונות החיים שלך. המידע הבא מופיע לאזרחי ארה"ב המעוניינים להתחתן בקפריסין על ידי שגרירות ארה"ב בניקוסיה. על מנת להתחתן בקפריסין, אזרחי ארה"ב וזרים אחרים חייבים להגיש בקשה להיתר נישואין בעירייה או בעירייה שבה הם מתכוונים להתחתן. בישראל נישואים הם נושא שיש קווים פוליטיים המאיימים על ממשלה שתלויה במפלגות דתיות וברובן הפרלמנטרי.

מרבית מדינות העולם, כולל ישראל, מכירות בלגיטימיות של האיגודים המקצועיים שהוקמו בקפריסין. זוגות מעורבים בנישואין מקובלים קיבלו סעד בפסק הדין של בית המשפט העליון משנת 2002, שנתן להם את אותן הזכויות, ההטבות והעונשים על מגורים משותפים, שהם לא היו רשאים להינשא בישראל אם היו נכנסים לנישואין אזרחיים.

זה יום נהדר. החתונה שלך היא עליך ועל השותפים שלך, האנשים שגידלו ותמכו בך, ויש להם מטרה בשבילך, שהיא יום אחד להמשיך ולתמוך זה בזה, והמטרה הזו עשויה להיות בחודש מאי, אבל היא עשויה להיות אחת יום בלי שההכנסות תומכות זו בזו.

מה הם הנהלים לחתונה בקפריסין

היא המשימה החשובה ביותר בחתונה שלך בקפריסין. אנו יכולים לעזור לכם בחלק זה של התכנון על ידי לימודכם רבות על מלונות ומיקומי חתונה ברובע לרנקה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על המיקומים המובילים, המיקומים היפים, הנהלים ודברים חשובים אחרים שאתה צריך לדעת.

מצאתי שהטקס האזרחי מהיר, יעיל, מגיב ונחמד והאינטראקציה עם המשרד אישית. הטקס היה יפה וחימם את ליבי, הוא היה רגשי מכיוון שהתייחסנו לנדרים שנדרנו, ובזכות קצין הנישואין האדיב, הטקס נערך בצורה נעימה וידידותית.

פקיד הנישואין בא ודקלם את השורה שלו באנגלית כשהזוג מחליף נדרים. בני הזוג צילמו כמה תמונות כאשר הם מיהרו לעזוב את בית העירייה כדי לבצע את הניירת שלהם.

אם אתה מחפש משהו אחר להפתיע את האורחים שלך

אני בספק אם תחשוב פעמיים לפני שתעשה חתונה בקפריסין. אנשים נחמדים, אוכל והרגשת חופש מוחלט עם האורחים שלכם לעולם לא תשכחו. המשמעות היא שאורחי החתונה יבלו ערב קיץ נעים ורומנטי באי האהבה, למרות חום היום.

אי האהבה בקצה הדרום-מזרחי של קפריסין מארח כמה מחופי הדגלים הכחולים היפים ביותר, כולל יאנתה וקסטלה, עם הזדמנויות רבות לתרגל מגוון של פעילויות ספורט ימי.

 

למידע נוסף אודות חתונה בעיר בלרנקה קפריסין באפשרותך לגשת לאתר free-wedding.info