דלין הוא חלקלק, ולכן אנו יכולים להניח שחלקים מחליקים אם הם לא מאובטחים כראוי. בתמונה למעלה, המסילות הליניאריות נלחצות כך שהן משתלבות בדלרין, אך אין סדקים. אם אנו מחפשים מעט יותר אחיזה על פני השטח שלנו, הצלחתי עם צלחת דקה של גומי סנטופרן, שאותה חתכתי בלייזר כדי להניח את דלין על משטח ההזדווגות שלה. התוצאה היא כריך גומי שיש בו חיכוך יותר מכפי שמספיק לכוח הרגיל המופעל על הברגים.

הרעיון העומד מאחורי טכניקה זו הוא כריך שלוש צלחות דלרין באמצע קוטר קטן יותר, כמו טבעת O, עם חריצים בשאר.

לאחר שחרוט ה- CNC אטום

הגיע הזמן לחיתוך לייזר תעשייתי לחתוך את החותם כך שניתן יהיה להסיר אותו מלוחית דלרין, וכאן נכנס חותם הדלרין המקצועי הגדול והמלבני. 

אחד היישומים החשובים ביותר לכרסום

הוא השימוש ברכיבים שחוקים ואלמנטים מתכתיים בברכיים מלאכותיות. כוח החיתוך בעת הטחינה עם שרפים אלה הוא מינימלי בהשוואה לחיתוך המתכת של רכיבי ברכיים בצורות תלת מימד מורכבות.

כדי להגביר את האטימות. החיתוך עשה עבודה מדהימה בנסיגה לגובה שבו הדברים נמתחו, אבל הוא היה רחוק מלהיות נקי. זה נשבר כשעברתי לחיתוך ישר וזה לא עשה עבודה טובה ולא הצליח להוציא את השבב.

אם אני עובר יעד לעבור בטיפוס, החיתוך ייתן לי גימור טוב יותר מכיוון שהמכונה הקשיחה קצת קשה יותר להשיג.

מוצרים אלה בטוחים במזון ובטוחים לייצור מזון. כאשר מנסים לאבטח דלרין בחיתוך לייזר, על הקונים להתמקד באמצעי בטיחות. מוצרים אלה הם מאפייני מפעל מקוריים ובטוחים הניתנים להחלפה במקרה של קריסה.

הם עשויים להיות מוגדרים כתגובה לפעולות שאתה מבצע המגיעות לבקשה לשירותים

כגון הצבת הגדרות הפרטיות שלך, כניסה או מילוי טפסים. תנאי שימוש אלה קובעים את התנהלותך ביחס לביקורות, דירוגים ושירותים של לקוחות המוצעים על ידי שירותי CRR פלסטיים מקצועיים.

בכדי לשמוע עוד פרטים נוספים בנושא של א. סוסתיאל בע"מ יש לבקר באתר asustiel.com