חדרי ישיבות

שתף את הפוסט

שוחחנו עם מומחים בכדי לזהות את שלוש הטרנדים המרכזיים השומרים על פרודוקטיביות של חדרי ישיבות, והתארנו את 10 הסיבות מדוע הם אוהבים אותם ומדוע הם עשויים להישאר. גולת הכותרת היא שקירות חדר הישיבות מכוסים בחומרים שונים כמו עץ, זכוכית, מתכת, פלדה וזכוכית. חדרי הישיבות מצוידים לרוב בקירות בטון, המעניקים נופך מודרניסטי לאלו המפורסמים בשימוש בבטון, בין אם בצורה של קיר בטון, רצפת בטון ואפילו רצפת בטון.

ברוח שיתוף הפעולה והזריזות העוקפים את מקום העבודה

קל לראות שאין דרך טובה יותר להשתמש בחדר ישיבות. חדר זה לא יתפוס מקום רב יותר מחדר הישיבות הממוצע, והעובדה שהחדר מזמין ונוח עוזרת לשמור על בריאות העובדים. החדר מוקף על ידי מדפי ספרים מהרצפה עד התקרה, ומעניקים רושם של ספרייה או סלון מסבירי פנים. פגישות קטנות יותר מובילות להחלטות מהירות יותר – עובדה שביחד עם יותר עובדים העובדים מרחוק, פירושה שחדרי הישיבות הולכים וקטנים.

חדרים משותפים וחדרי ישיבות מוצעים ללא תשלום וניתן להזמין אותם עד שלושה חודשים מראש. עמותות וקבוצות ללא כוונת רווח יכולים לשכור חדרי ישיבות עד שיהיו זמינים לפעילויות הקשורות לבריאות הציבור בהתאם למשימה חזון.

התשלומים עבור מרכז הכנסים תלויים בגודל ובחלל של חדר הישיבות

שנמצא כ- 30 מ"ר בסן פרנסיסקו. לדוגמא, אם חדר ישיבות היה 800 מ"ר ויכול להכיל 12 אנשים, העלות תהיה כ- 24,000 $. עורך דין מורשה בג'ורג'יה שומר את חדרי הכנסים של מרכז בר לאירועים מיוחדים, כגון הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין וכנס השירות. כאשר נקבל בקשה לחדר ישיבות, אנו נספק לקבוצה דמי שכירות של 1,000 דולר עבור חדר הישיבות ו -150 דולר עבור תחזוקה. עלויות השטח המאושר ושירותי השרת לאחר האירוע כלולים בדמי ההתקנה. מחוץ לארגונים המקבלים דמי שכירות, ויתורים או הנחות, גובים דמי אחזקה של 150 דולר. המרחב האידיאלי לפגישה אחת יכול לעבוד יחד, כאשר צוותים בחדר הישיבות מבצעים מגוון פעילויות, החל מסיעור מוחות קבוצתי וכלה בפגישה אחת על אחת. החדר בסגנון הכיתה מושלם לפגישות המופיעות בצורה של הרצאות או מצגות. קבוצה יכולה לקבוע פגישה בחדר זה כחלק מאירוע גדול יותר, כמו כנס עסקי או כנס לפיתוח מקצועי.

אם אתה מרגיש שחדר הישיבות שלך זקוק לשיפוץ, התייעץ עם מעצב פנים המתמחה בשטחי משרדים. על המעצב להיזהר שלא לכבוש את החדר עם יותר מדי אנשים או מעט מדי, וגם לא עם מעט מדי.

כדי להכיל קבוצות גדולות, חדר עם שולחן או שולחן גדול, עם כמה שולחנות המסודרים בצורה סימטרית (למשל סידור של שולחן וכיסאות), מתאים לצרכים שלכם. לחברה צופה פני עתיד יש שולחנות בצורת קימורים או טיפות, אך לא באותו חדר כמו חדר ישיבות.

כפי שציין JLL

הרהיטים הניידים והקלילים מקלים על מקום העבודה להגדיר את החדר כך שיתאים למטרת הפגישה. לא כל חדרי הישיבות זקוקים לשולחנות, אך לא כל חדר צריך להיות מוקף בקירות זכוכית. החללים הטובים ביותר לשיתוף פעולה, לעומת זאת, הם אלה הסוגרים את כל ארבעת הקירות עם קיר זכוכית, כגון חדר ישיבות או חדר ישיבות עם שולחן וכיסאות גדולים. המקום הטוב ביותר לפגוש בו כדי לעבוד על בעיות עסקיות הוא חדר ישיבות מאובזר היטב, אך השימוש במערכות מאובזרות טכנולוגית חייב להיות חסרון לצוות שמארגן פגישות. כלים אלה יכולים להיות פשוטים כמו הטכנולוגיה המקלה על הזמנת חדרים, או מורכבים כמו שולחן ועידה וכיסאות. במרחב לעבודה, הצורך בשולחן או בכיסא עשוי להיראות לא רלוונטי בהשוואה לחשיבותו של חדר הישיבות.

זה הגיוני כשאתה מסתכל על המגמות הכלליות במקום העבודה

ככל שמעסיקים ועובדים מתמקדים יותר בחוויית שיתוף הפעולה והיצירתיות במקום העבודה, חדרי ישיבות נוטים לקבוע את הכיוון אליו הולכים עיצוב משרדים דינמי. חדרי ישיבות וחדרי ישיבות של הצוות הם בדרך כלל לא חדרים רב-תכליתיים ולעתים קרובות אנשים כלואים בהם לתקופות זמן ארוכות. נראה שכשמספר גדול של עובדים מרגיש שיש צורך בספר, הצורך בחדר ישיבות עולה, אך זה לא תמיד הכרחי.

אף אחד לא רוצה ללכת לכנס מסיבה זו, אך הצוות עדיין מוצא צורך להזמין חדר מעת לעת. מצא דרך לדלג על ההזמנה כדי שתמנע מביקור מאוחר יותר בחדר הישיבות ותראה בעצמך.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן