הנישום היה זכאי לזיכוי מס בר-החזר שיכול להפחית את סכום המס לאפס גם אם אחרת לא היה ניתן לשלם את המס. כאשר הסכום הכולל שנמשך מהשכר במהלך השנה עולה על הסכום המגיע בפועל, החזר מס הוא החזר לנישומים ששילמו מיסים ביתר, לא פעם בגלל שהמעסיקים מנכים יותר מדי ממשכורתם. החזר מס הוא החזר של כל פיצוי עודף ששולם לממשלה הפדרלית או המדינה.

החזרי מס יכולים להתבצע בצורה של צ'קים אישיים

אג"ח חיסכון בארה"ב או הפקדות ישירות לחשבון הבנק של משלם המסים, בין שיטות אחרות. מסים אלקטרוניים נשלחים בדרך כלל פחות מ-21 ימים לאחר ש-IRS מקבל את המידע שלך, אם כי זה יכול לקחת עד 12 שבועות. החזרות אלקטרוניות הדורשות החזרה מעובדות תוך 6-8 שבועות.

מס הכנסה מדווח כי 9 מתוך 10 החזרים מבוצעים תוך 21 ימים מהגשה אלקטרונית ותוך 6 שבועות עבור דוחות שנשלחו בדואר נייר למשלמי המס… מס הכנסה שולח יותר מ-9 מתוך 10 החזרים בפחות משלושה שבועות לנישומים התובעים זיכוי מס בר-החזר אלו.

ככל שהממשלה תקבל את החזר המס שלך ומעבדת את המידע שלך

היא תאשר לך רשמית את ההחזר לפני שליחת הכסף. לפי מס הכנסה, הדרך המהירה ביותר לקבל החזר היא לשלב שיטת הגשה ישירה עם החזר מס המוגש אלקטרונית. אם הגשת טופס מס מתוקן, ייתכן שיחלפו יותר מ-20 שבועות עד לקבלת ההחזר שלך עקב עיכובים בעיבוד הקשורים למגפה.

מס הכנסה הוציא את הניחוש מההמתנה להחזר שלך על ידי יצירת אפליקציית IRS2Go

המאפשרת לך לעקוב אחר מצב ההחזר שלך באמצעות התכונה Find Refund באתר האינטרנט של IRS או באפליקציית IRS2Go. אם פרטי ההחזרה שלך אינם תואמים למידע הזמין מהמחלקה, ייתכן שהחזרתך תתעכב. אם אתה צריך לבקש קבלה חוזרת, אנא המתן מספיק זמן לעיבודה לפני שתתקשר למחלקה.

אם הם מקבלים החזר כדי לשלם חוב, תקבל הודעה מ-BFS שמספרת לך מדוע ההחזר נמוך ממה שציפית.

אם ההחזר שלך עובד

הם אומרים לך מתי יש להחזיר את הפיקדון אך אינם מספקים מידע מדוע ההחזר עדיין בעיבוד או אם נדרש מידע נוסף, מה שעורר לאחרונה ביקורת מצד חלק שירות עורך דין משלם המסים. לדוגמה, אם ההחזר שלך נשלח לחשבון בנק שסגרת מאז הסגירה, בסופו של דבר מס הכנסה יקצץ את המחאת הנייר שלך מסיבה לעיבודו, אך זה יגדיל את זמן ההמתנה. אם מישהו מגיש במרמה החזר מס על שמך ל—- משלמי מס המבקשים EITC או Supplemental Child Tax Credit (ACTC) עלולים לעמוד בפני עיכובים נוספים עקב תקנות מיוחדות המחייבות את מס הכנסה לעכב החזרים עד ה-27 בפברואר (בדרך כלל תחילת עד סוף ינואר). עיכוב זה גורם לכך שמפקידים מוקדמים ומבקשים הלוואת החזר צריכים להמתין זמן רב יותר כדי לקבל החזרי מס ותשלומי עידוד.

הוראה זו מאפשרת לנישומים לזכות באותן הקלות מס בהתבסס על הכנסה משנת 2019 ולא על הכנסה של 2020 אם יתברר כי

היא מועילה יותר עבורם, אך מחשבה שנייה זו מחייבת את צוות מס הכנסה לבדוק את הכנסות משלם המסים. ומי שזכאי לזיכוי מס הכנסה לאחר חישוב הפטור עשוי להצטרך להגיש החזר מס מתוקן כדי להגיש בקשה להטבות חדשות. הנישום שכח לעדכן טופס זה כדי לשקף נסיבות משתנות כגון לידת ילד ולכן הזיכוי הנוסף לילד.

כדי לבקש החזר של ניכוי מס במקור של ורמונט או תשלומי מס משוערים עליך למלא טופס IN-111, החזר מס הכנסה של ורמונט. אם אתם מגישים דו"ח משותף תזדקקו לטפסי מס של שנה קודמת ולמשכורת נוכחית מהמעסיק שלכם ומהמעביד של בן הזוג.

השמאי יבין גם כמה עצר אותך אם תרצה לקבל את כספך בחזרה בשנה הקרובה

במקום לצפות להחזר, על משלמי המסים להתאים את סכום ניכוי המסים כך שישקף במדויק את המסים שהם חייבים, ובמקום זאת להשקיע בחיסכון או בחשבונות השקעה נושאי ריבית כמו 401 (k).

למידע נוסף בנושא של החזר מס שבח בדיקה באפשרותך לגלוש לאתר co.ihttps