הורדות

שתף את הפוסט

Pornhub מאפשר למשתמשים להעלות ולהוריד תוכן, ולהוסיף קושי חדש למתינות מבלי לקחת כלום. מפרץ פיראטים מונה למעלה מ- 25 מיליון משתמשים ונוצר על מנת לספק את המידע הדרוש להורדת קבצי סרטים ומוזיקה מצדדים שלישיים שהעתיקו את הקבצים ללא אישור. היא הודתה כי לא יצרה העתקים בעצמה, ובית המשפט לא ראה בעובדה זו עובדה דיספוזיטיבית. עם זאת, ניתן היה לבדוק שוב אם הקובץ היה משותף באתר אחר או שהוא נחשב כעותק של הקובץ המקורי.

תוכל לארגן את כל הקבצים במכשיר שלך באמצעות אפליקציית מנהל הקבצים

מה שמקל על מציאתם. אפליקציית Files מאפשרת גם לסנכרן את הקבצים שלכם עם מכשירים אחרים כמו ה- iPhone, iPad, iPod touch ומכשירים ניידים אחרים. הוא כולל גם תכונות כגון מחיקת מטמון האפליקציה, מחיקת קבצי זבל ושחזור שטח הדיסק במכשיר.

עקוב אחר כל ההורדות שלך ומצא את כל הקבצים שהורדת במחשב שלך בתיקיית ההורדות שמשמאל לאפליקציית מנהל הקבצים. טיפ בונוס יוצר קישור לתיקיית ההורדה כדי לקבל גישה מהירה משולחן העבודה.

במקרים מסוימים

כאשר אתה מוריד קובץ, תוצג לך תיבת דו-שיח מוקפצת שתשאל אותך אם ברצונך לשמור או לבצע את הקובץ. על ידי בחירה באפשרות שמור, תוכל לציין היכן ברצונך לשמור את הקבצים, כולל שולחן העבודה, תיקיית המסמך או מיקום אחר. אתה יכול גם ללחוץ על כפתור "פתח" כדי לפתוח את התיקיה במחשב שאליה הורדת הקובץ שלך.

אם זה לא המקרה

אנו ממליצים לדווח על באג להפצת שולחן העבודה שלך ולבקש תמיכה מתאימה ל- flatpak. אם אתה מפעיל את אחת המראות הקיימות שלנו או שאתה רוצה ליצור אחת חדשה, אנא פנה אלינו אם שכחת את אישורי ה- rsync שלך או אם ברצונך להוריד ישירות מהשרת, אם המראה שלך לא עובדת.

אם יש לך iPad או iPhone עם iOS 11 ומעלה ב- iPad וב- iPhone שלך, אתה יכול להתקין את אפליקציית Files כדי לארגן ולנהל את הקבצים שלך. אם אתה מוצא קובץ שהורדת ב- iPad או ב- iPhone, פתח אפליקציה תואמת והשתמש בה כדי להציג את הקובץ.

אפשרות נוספת

היא להתקין אפליקציית מנהל קבצים באייפד או באייפון שלך, כמו אפליקציית הדפדפן מנהל קבצים. אפליקציה זו מאפשרת לך גישה נוחה לקבצים שהורדת ועוזרת לך לארגן את הקבצים שלך בטלפון או טאבלט אנדרואיד. אם אינך אוהב את אפליקציית מנהל הקבצים המוגדרת כברירת מחדל, אפשרות אחרת היא להוריד ולהתקין אפליקציה עבור ה- iPhone או ה- iPad שלך שמריץ iOS 11 ומעלה או iOS 12 ומעלה.

פתח את תיקיית ההורדה על ידי לחיצה על מקש הפקודה (N) וניווט לתיקיה זו באמצעות קיצור הדרך בחלון השמאלי או על ידי לחיצה על כותרות אחרות

כגון התיקיה התכופה. אם שולחן העבודה שלך משמש להפעלת יישום ספציפי, אפליקציית מנהל הקבצים זמינה באמצעות קיצור דרך בחלון הימני.

הדרך הקלה ביותר להרכיב ולהתקין GIMP ותוכנות חינמיות נהדרות אחרות ב- Mac שלך

היא להשתמש ב- Macports. חבילות Unix רשמיות – כגון הפצות – זמינות כשיטות מומלצות להתקנת GimP. קוד המקור נכלל בחבילה (aka נוסחה) שיש לאסוף ולהתקין, אך הוא מכיל את כל קוד המקור והוא נערך על המערכת לפי הסדר לפני ההתקנה. Homebrew דומה ליציאות Mac בכך שהוא מספק מקור להתקנה, במקום להרכיב ולהתקין קבצים בינאריים מוגדרים מראש.

גרסה זו של קינדל עמידה למים

אידיאלית ליום בבריכה או בחוף והיא יכולה לשמש גם את ידידי להורדה ולהאזנה למוזיקה האהובה עליו, סרטים, ספרים, קליפים וכו '. התקנת GIMP קל כמו התקנת gimp והתקנת תוכנית ההתקנה של פינק. G IMP יכול לפעול ב- Linux, Windows, Mac OS X, Linux Mint, Ubuntu, Debian, Fedora, Red Hat Enterprise Linux (בתנאי שאתה מכיר את הפקודה apt – get (למשל למשתמשי Debian ו- Ubuntu). הוא זמין גם עבור Linux. הפצות כגון אובונטו ודביאן, כמו גם MacOS X (ואתה יכול אפילו להריץ אותו ב- Solaris אם תרצה).

אתרים המציעים מדיה זורמת ומדיה המוצגים בדפדפן מגבילים יותר ויותר משתמשים לאחסון חומרים

במחשבים שלהם לאחר הקליטה. זאת בניגוד לסטרימינג, שבו משתמשים בנתונים במהלך השידור ולא נשמרים לתקופות ארוכות. לדוגמה, ניתן להזרים קבצים שלמים לשימוש מאוחר יותר, אך לא את כל התוכן שלהם.

סטרימינג והורדה עלולים לגרום לעותקים של יצירות המפרות זכויות יוצרים או זכויות אחרות

וארגונים המפעילים אתרים כאלה עשויים להישא באחריות להפרת זכויות יוצרים על ידי עידוד אחרים לעשות זאת. חלקם הוכיחו הצלחה, כגון נאפסטר, אך פעולה משפטית נגד לא מורשה f טכנולוגיית שיתוף ile עדיין לא קיימת. בשנה האחרונה בערך, המחלקה קיבלה מענקים לפתיחת מרכז טכנולוגי, למשל, לשיפור היכולת להוריד ולקלוט עדויות וידאו וטלפון סלולרי.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן