הדפסת תמונות אכילות

שתף את הפוסט

לעתים קרובות אנו מתבקשים להזמין תמונות אכילות ולהזמין עוגות, אך הדרך הקלה ביותר היא להתקשר למאפייה או לקונדיטוריה שלכם ולראות אם הם מדפיסים עבורכם תמונות אכילות. הדרך הקלה ביותר לשים עין – לצלם את העוגה שלך באמצעות מדפסת אכילה לא מזיקה.

פשוט בחר קטגוריה

העלה תמונה של הלוגו שלך ואנחנו נדפיס את התמונה שלך על דף זכוכית ונעביר אותה לדלת הכניסה שלך. הדפיסו עכשיו את עוגת יום ההולדת, הקאפקייק או הפרס בעזרת מדפסת הדיו למאכל שלנו. העלה את המאכלים המודפסים שלך ושלח לנו תמונה של העוגה / עוגיה / פריט אכיל אחר בו אתה משתמש.

אם יש לך מדפסת שיכולה לצלם תמונות וראשי דיו אכילים, בקר באתר האינטרנט שלנו והדפס את התמונה למאכל שלך. אם אין לך מדפסת, פשוט בחר את העוגה שלך מהמדפסת האכילה ובחר מה הכי מתאים לתמונת האכילה האישית שלך או לעוגיה.

התבונן בתמונות למטה

כדי לקבל מושג כיצד אנשים משתמשים בתמונות אכילות של העוגות והעוגות שלהם. דפדף באוסף עוגות ההדפסה למאכל באתרנו ותמצא מגוון עוגות למאכל, ביסקוויטים ופריטים אכילים אחרים שבהחלט יסנוור את עיני הזוג והאורחים שלך.

התמונות למאכל מודפסות על סדיני כפור שניתן להדביק לעוגות

עוגות ועוגיות כדי להעלות את החגיגה לשלב הבא. התמונה למאכל מודפסת באמצעות מדפסת מיוחדת, שתוכננה במיוחד להדפסת תמונות על עוגות. תמונה אכילה לפי מידה של העוגה שלך ממוקמת במדויק ומודבקת לעוגה, ומעבירה את החגיגות לשלב הבא!

מדפסת הדיו חייבת להיות מסוגלת להתמודד גם עם נייר דיו למאכל

שביר מנייר רגיל. מדפסת העוגה למאכל מדפיסה את העלים הקפואים על הזיגוג ואת התמונות למאכל על העוגה. במקום להשתמש בדיו רגיל, המדפסת משתמשת בדיו מיוחד להדפסת דיו תמונות אכילות כמו דיו הזרקת דיו או דיו איכותי.

תוכלו להוסיף את מדפסת התמונות למאכל לעוגה המוכנה שלכם ולהדפיס את התמונות הרצויות בביתכם

או להוסיף אותן לעוגה מוכנה. מדפסות אכילות BundleView באמזון אתה מקבל את כל מה שאתה צריך כדי להדפיס תמונות שבהן אתה יכול להשתמש על העוגה שלך. שם, אם אתם מעוניינים, יש לנו יריעת פרוסטינג, יריעות פרוסטינג ודף עוגה שתוכלו להדפיס.

מדפסת תמונת העוגה באריזה

היא יריעת פרוסטינג בגודל 24 אינץ 'x 24 אינץ' עם יריעות זיגוג ניתנות לאכילה. ציפוי ייבוש מהיר שניתן להשתמש בו ל -24 יריעות מקוררות קרח בנוסף לנייר הכסף הקפוא ולמוצרי חלב שאושרו על ידי ה- FDA – מדפסות מאכל ללא תשלום, לא חלביות, טבעוניות וטבעוניות. בקיצור, המפתח הוא תמונה אכילה של העוגה שיכולה למשוך את תשומת ליבכם תוך מתן רושם נכון. זה אמור לתת לך מושג טוב מה אתה יכול לעשות עם סוג התמונות שאתה יכול להחיל על זיגוג למאכל (מקסימום 8.5 x 14 אינץ ').

תמונה של עוגות אכילות יכולה לומר עליך הרבה, אבל אתה יכול להוסיף הודעה תואמת אם התמונה מתאימה לאירוע.

לאנשים שמחפשים עוגה בתקציב מינימלי מומלץ שיהיו תמונות עוגות אכילות

וזו אחת האפשרויות הטובות ביותר שלהם. בחירה בעוגות אכילות יכולה לעזור אך אם אינך מעוניין להתמכר לקישוט עוגות מקונן, אתה יכול לסמוך עליהם שיציעו הדפסי עוגות אכילים. עם תמונות אכילות של עוגות נוכל להדפיס תמונות או פשוט ליצור קולאז 'ולהדפיס אותו עבורך ועבור יקיריכם.

ניתן להשתמש בהדפסים למאכל אלקטרוני על גבי גיליונות זכוכית

כדי ליצור תמונות נהדרות שניתן להניח על כל עוגה שתוציא. תמונות אכילות של עוגות, עוגות ועוגיות מודפסות על מדפסות מיוחדות באמצעות דיו אכיל. – — מדפסות Canon הן הטובות ביותר שתוכלו להשתמש בהן עבור מדפסות אכילות, אם כי הן נוטות להיסתם עם צבע פחות טוב וטוב יותר זה. מדפסות תמונה אכילות הן גם מדפסות רגילות, אך כמו לבחור במדפסת רגילה זה לבחור בהן.

אם אתה מנהל חנות עוגות או שאתה דיירני שרוצה להדפיס עיצובים יפים על עוגות בבית

מדפסת תמונה טובה ויעילה למאכל היא משהו שאתה רוצה. אם ברצונך לקנות את המדפסת הטובה ביותר לתמונות אכילות, עליך להכיר את הנקודות והמפרט שלך. מדריך זה אינו מדריך לבחירת מדפסת תמונה אכילה מתאימה אלא אם כן יש לך גורם "רעיון טוב".

כשמחפשים מדפסת אכילה

כדאי להשיג אחת המכילה מחסנית ומחסנית נייר במקום מחסנית דיו רגילה. במקום מחסניות קונבנציונליות, אתה זקוק לכמות קטנה של נייר (1 – 2 מ"מ) ודיו של 1.5 מ"מ. האם אתה יודע גם מה תצטרך עבור דפי ההעברה שלך, יריעות הדובדבן, יריעות זכוכית הסוכר וסוגים אחרים של צלחות? במקום זאת, אנו זקוקים למחסניות נייר של 2 – 3 מ"מ, 3 – 4 מ"מ ו -4 – 5 מ"מ עבור נייר רגיל.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן