קבוצה זו של פעילויות מדעיות מגנטיות פשוטות מושלמת לילדים קטנים וניתן להשתמש בה עם משאבים שכבר יש לך, כגון מגנטים ומגנטים. אמנם מגנטים קלים לשימוש, מהנים וידועים, אבל משחק מגנטי הוא הפעילות המדעית הפשוטה הראשונה שילדים יכולים לחוות. לפני שנשתמש בספר זה כדי להוביל לידים לעסק שלנו, אני רוצה להסביר מה רוב האנשים לא מבינים לגבי מגנטים, השימוש בהם במדע ותפקידם ביקום.

אתה עדיין עלול להיות מבולבל לגבי מה זה מגנט עופרת וכיצד להביא לייצור עופרת

האם יש לך רעיון ליישם מגנטים של לידים באתר שלך או אסטרטגיית לידים-לידיים טובה במיוחד שמתאימה לך? אם עדיין אין לך מגנט עופרת נהדר, אתה יכול להציץ ברעיונות המגנט להוביל שלי כאן.

מדוע לא לתת לילדיכם להסתובב עם מוט מגנטים ברחבי הבית או בכיתה ולראות מה הם יכולים לתפוס כמגנטיים? אתה יכול אפילו להוסיף כמה שאינם מגנטיים לחלוטין

אך יש להם חלקים מגנטיים לקידום מיומנויות תצפית ופתרון בעיות. הקפד להכין רשימה של מה חסר במאמר המגנטים להוביל שלך ומה אתה יכול להוסיף למאמר שלך. אני ממליץ לערוך חשבון על סיר הבלוג שלך – א – (כבר כתבתי על זה) ולברר היכן הגיוני לכלול אזכור או קישור למגנט עופרת.

קישור "משאבים בחינם" בסרגל הניווט באתר שלך יכול באמת להגדיל את מספר האנשים שצופים בחינם במגנטים המובילים שלך

אתה יכול פשוט לגרום לאנשים שהיו באתר שלך אך טרם ביטלו את הרישום לרשימה להירשם לאחד ממגנטים הלידים הללו. הוסף קישור לדף נחיתה מגנטי בסבב הפרסום שלך ברשתות החברתיות בפייסבוק, בטוויטר ובפינטרסט, או שתוכל להקים מודעת פייסבוק לאנשים שנמצאים באתר אך טרם נרשמו לרשימות.

לגרום לאנשים אחרים לדבר על מגנטים להוביל שלך ולהראות לאנשים את דרכך תקל על עבודתך

בכל פעם שמישהו מבקש מהמותג שלך להצטרף לפורום או לקבוצת פייסבוק, לא משנה כמה היית מועיל או נדיב עם מגנט ליד, זה יהיה משאב עליון למשאבים – שים לב. אם אתה מתכנן לכלול את כל הלידים והמגנטים שלך בספר שלך, זה יקל על הקוראים שלך לגלות את המותג ולהצטרף לקהילה המשגשגת שלך.

לגרום למישהו למסור לך את המידע האישי שלו מחייב אותך להיות יצירתי עם העיצוב והמגנט המוביל שלך. כשאתה יוצר דף נחיתה לקידום הלידים והמגנטים שלך, ספריית תבניות ועיצובים יכולה להקל מאוד על התהליך.

אם אינך הבעלים של Adobe Creative Suite או שיש לך מעצב גרפי ייעודי בצוות שלך, תוכל להשתמש באתרים כמו PosterMyWall כדי לעצב את מגנט ההובלה שלך. יש לכם מגנטים מובילים ועיצובי דפי נחיתה שניתן להתאים אישית למיתוג החזותי ולתוכן שלכם.

לפני שנתחיל עם שבעה רעיונות למגנט עופרת

עלינו להגדיר מהו מגנט עופרת ירוק עד ומה הוא. לפני שאסביר מהו מגנט עופרת וכיצד תוכל ליצור כזה לאתר שלך, ברצוני להראות לך כמה מהתוצאות שניתן להשיג באמצעותו. אני אפילו נותן לך כמה טיפים כיצד לבחור את נושא מגנט העופרת המושלם ולספק לך 21 רעיונות ל- LeadMagnet להשראה.

יריעה מגנטית היא שכבה דקה של פלסטיק המוקפת במיליוני חלקיקי פלדה ממוגנטים שפועלים כמו מגנטים זעירים. נייר מגנטי הוא שכבת הנייר שמולה נצמד החומר המגנטי של שכבת הפלסטיק (מגנט העופרת).

אם אתה מנסה ליצור דף נחיתה טוב יותר ולקבל יותר משיכה עם מגנטים להוביל

אתה צריך את הכלים הנכונים כדי להתחיל. אתה יכול להשתמש במערכת משלוחי המגנטים המובילים שלנו להעלאת קובץ מגנט לידים ולקשר אותו לטופס ביטול ההסכמה שלך. תדפיסים יכולים לשמש גם כתבניות ומכונים גם "פרינטבלס" מכיוון שהמוליכים והמגנטים להורדה זמינים בצורה להדפסה. אל תשכח אם ברצונך ליצור דף נחיתה גבוה עבור ה- mags הראשי שלך – המיר דפים אלה, עיין בתבניות דף הנחיתה שלנו.

ב- Sleeknote אנו משתמשים ב- Airtable לניהול כל נכסי התוכן שלנו

כולל מגנטים להוביל. עם זאת, אני ממליץ לך ליצור מגנט לידים שמרכז סביב תיבת הלידים שלך – טופס ביטול הסכמה וקישור לדף הנחיתה שלך. היו יצירתיים: תוכלו ליצור פוסטים רלוונטיים רבים בבלוג בנושא זה, אך אל תעצרו שם. זה דבר אחד ליצור אותם ישירות עם mags lead, ואז לכתוב עליהם פוסט, זה לגמרי אחר לעשות את זה.