העברת נתונים היא הרחבה של MediaWiki המאפשרת לך לייצא בפורמט XML. בפוסט זה אני אראה לך כיצד להעביר תוכן מבלוג אחד לשני ולהיפך.

ניתן לייבא דפים שיוצאו מאותו דף MediaWiki למרחב שמות ספציפי לבחירתכם

או לייצא ולייבא מדף אחר. אם אתה מייצא כעת דף מהאתר שלך ולא רוצה להחליף אותו, שנה את שם קובץ הדף. ניתן לייבא ולייצא דפים מעמוד אחד לעמוד אחר, ולהיפך, אך לא את כל העמוד.

למרבה הצער

לא יהיה לך קל לסדר מחדש דפים באופן שבו תוכל לסדר מחדש שקופיות ב- PowerPoint, אך אראה לך שלוש שיטות פשוטות. תוכל לעשות זאת על ידי העברה או סידור מחדש של דפים ב- Microsoft Word כך שיעברו מדף אחד לאחר, או להיפך. ניתן לסדר עמוד ב- Word מחדש על ידי גזירה והדבקה של גוש טקסט גדול מהמסמך ומאפשר לתוכנית להסעיר את הדף שוב בעת גזירה והדבקה.

ראשית

עליך להעלות את הדף שברצונך לייבא ולהעלותו לספריית התחזוקה של MediaWiki. לשם כך עליך להעלות מחשבון האירוח שבו מותקן MediaWikis זה. יש גם קטע בנושא ייצוא דפים באמצעות SSH, שם נמצא הסקריפט לייבוא דפים. כפי שהוסבר בסעיף לייצוא דפים באמצעות SSH, באפשרותך לשנות את ספריית העבודה הנוכחית שלך כדי לייצא את הדפים.

בהתאם לשיטת הייבוא בה אתה משתמש

ניתן להוריד או להעביר את קבצי ה- XML של הדפים למחשב המקומי שלך מהתקנת MediaWiki. לחץ על כפתור העיון והשתמש בחלון שצץ כדי למצוא את קובץ ה- XML עבור הדף המיוצא שלך במחשב המקומי שלך, ואז תוכל לייבא אותו להתקנה שלך.

משתמשים מתקדמים מבחינה טכנית צריכים להיות מסוגלים להעביר דפים קיימים באתר באמצעות תוכנת ה- wget המותקנת בשרת

אם ברצונך לנסות להעביר דף אינטרנט, אנא פנה אלינו וסיפר לנו אם קראת דף זה והבנת את מגבלות האמור לעיל וברצונך לנסות להעביר קבצים מדף זה.

הדרך בה לקוח HostKnox עושה זאת נמצא במקטע Files של לוח הבקרה של Pixie

אך ניתן לעשות זאת גם באמצעות SSH. אופן הפעולה שלה נמצא תחת הקטע "קבצים" בלוחות הבקרה של Pixie, וזהה לזה בשרת המארח, אם כי ניתן לעשות זאת גם דרך ssh על ssh. אם יש לך גיבוי מיוצא של הדף במחשב שלך, אתה יכול להשתמש בתוסף HTML Import 2.0 כדי לגשת לדף. התוסף הנ"ל מייבא את קבצי המדיה המשויכים, מייבא את דף ה- HTML ומייבא אותם לדף ה- Weebly. אם אתה מקבל קובץ HTML לדף בדף WeeBee, עליך לייצא גם את כל הדף. אתה לא צריך לנסות להעתיק דף אינטרנט ציבורי אם לא ניתן לגשת לדף הישן באמצעות FTP, מכיוון שזה לא ייתן לך את קוד המקור של התסריט.

אם יש לך קובץ מצורף לפוסט ישן, לחץ על תיבת הסימון תחת "ייבא קובץ מצורף" ובחר "ייבא".

אם אתה נהיה עצבני כשחותכים את הטקסט מהמסמך

אתה יכול להשתמש בשיטת ההעתקה, ההדבקה והמחיקה, אך עליך לערוך אותו בעורך טקסט (למשל פנקס רשימות). אם אתה כבר בדף ומפרסם תמונה, זה הגיוני להעלות את התמונה בזמן שאתה שם, במקום להוסיף טקסט ולהעלות אותו מאוחר יותר. אפשרות נוספת היא העלאת התמונה מבלי להחליף את הקובץ הישן ואז לחזור לתמונה שהועלתה. אם התמונה שלך עוברת היטב, העלה אותה לספריית המדיה של WordPress שלך, שמור אותה במחשב שלך או הורד אותה באמצעות לקוח FTP (למשל FileZilla).

אם ברצונך להעביר את שם הדומיין שלך לאחד הרשמים המוסמכים על ידי icann

תוכל להתחיל את תהליך ההעברה על ידי פנייה לרשם שאיתו ברצונך להעביר את שמך. אם ברצונך לכלול את שם הפרויקט המקורי שלך (למשל WordPress, WordPress.com וכו ') בהתחייבות שלך, עליך להעביר אותו לפרויקטים המקוריים. באפשרותך לאשר את כוונתך להעביר באמצעות טופס האישור על העברת הרשם.

העתיקו את שם הדף שברצונכם לייצא וצרו אופציה רשימת שמות דפים (תוכלו להשתמש בכותרות העמודים משם

כדי ליצור את הרשימה עבור העמודים שברצונכם לייצא). למרות שאין צורך בייבוא, ייתכן ומומלץ לחדש את הרשימות כדי להציג את השינויים האחרונים לפני שתייבא דפים לאתר שלך.

פשוט היכנס לדפי אתר Weebly שלך והוסף "חדש" ללוח המחוונים של וורדפרס ועבור לדפים

קבצי XML לכל עמוד שניתן לייבא באמצעות הפעלת סקריפט importdump -php. התקנת MediaWiki מכילה ספריית תחזוקה ממנה אנו רוצים לייבא את הדפים. יוצר עמוד פוסט בתפזורת מהירה ליצירת דפי פוסט (קרא מאמר זה אודות יצירת עמודי בתפזורת או מאמר זה אודות יצירתם).