דיו וטונרים

שתף את הפוסט

האם תהית אי פעם לגבי מחיר הרכישה של מחסניות דיו וטונר שקבעה הלשכה האמריקאית לאלכוהול, טבק, כלי ירייה ונפצים (ATF)? זו שאלה פופולרית שאני שואל לעתים קרובות כשמדובר במחיר הרכישה של דיו, טונר ומחסניות דיו בארצות הברית. אין גוף שקבע טווח מחירים לכל דגמי החיטוב, ואפילו לא טווח מחירים לדגם אחד. בואו נמצא את התשובה, שבסופו של דבר נובעת לדעת על המדפסת באותה מידה כמו שאנחנו עושים לגבי המוצר. בין אם אתה קונה דיו או טונר ובין אם לאו, מדפסות המבוססות על דיו זה תלויות בסופו של דבר באיכות הדיו, בכמות הדיו הזמינה ובמחיר מחסניות הדיו שלך. לא פחות חשוב, כשאתם קונים מדפסת, עליכם להתחייב לרכוש מספר מסוים של מחסניות, צבע דיו וצבע.

אם אתה קונה דיו וטונר במועדון של סם, עליך לשים לב לכמה טיפים. אם אתה ממחזר את מחסניות הדיו שלך ומבזבז לפחות 30 $ על דיו או טונר, אתה יכול להרוויח תגמול של 2 $.

אם תציין מספר דגם טונר

תקבל הצעת מחיר מפורטת יותר עבור אספקת הדיו שלך. עם זאת, אם ברצונך למכור מחסניות דיו במחיר רכישה חוזרת גבוה יותר, עליך לוודא שאתה משתמש בחברה בעלת נוכחות מוכחת בארה"ב ובמדינות אחרות. מכיוון שחברות אלו הן חברות ממוקדות בלייזר, הן יכולות להציע לכם את המחירים והמשלוחים הטובים ביותר במחירים נמוכים יותר.

מחסניות דיו קטנות ממחסניות טונר וגם זולות יותר מאלה

לכן מוטב שיהיה לכם פיתרון מושכל באזור המשרד שלכם. חסרון אחד של מחסניות דיו הוא שבניגוד למחסניות טונר, הן נוטות להדפיס על כמה גיליונות נייר, כלומר, סביר יותר שהצרכנים יצטרכו לקנות מחסניות חדשות מאשר טונרים ויצטרכו לקנות מחסניות קיימות בחזרה. ניתן להחליף מחסניות דיו בעלות נמוכה בהרבה לעומת עמיתיהן הצבועים, אך דאג להחליף אותן בתדירות האפשרית, במיוחד אם תצטרך. עדיף למצוא פיתרון כללי, מכיוון שאתה זקוק רק לטון שחור, ואילו עבור מדפסות צבע כמו הזרקת דיו ולייזר אתה זקוק למחסניות בודדות לכל מדפסת צבעונית, מדפסת הזרקת דיו או לייזר. דיו ומחסניות פועלות יחד בצורה מושלמת מכיוון שהן קלות יותר להצבה והן זולות יותר לכל דף נייר ממחסניות טונר.

זה רעיון שיהיה לכם מחסנית רזרבית מוכנה כך שלעולם לא תעכבו את העבודה בגלל מחסור בלתי צפוי בדיו או בטונר.

אם יש לך מדפסת הזרקת דיו, הימנע ממיצור מחסנית הדיו לפני מילוי מחדש. אם מחסנית הדיו שלך נותרה בשימוש זמן רב מדי, קיים סיכון שהדיו יתייבש.

דיו וטונר עדיין עשויים להיות טובים לאחר תאריך זה, אך עליכם לדעת במה מדובר, מכיוון שהם עדיין יכולים להיות טובים לאחר שנה ומעלה.

זה לוקח 1-2 שנים והוא יקר להחלפה

ובמקרים מסוימים זה עשוי אפילו להיות יקר יותר ממדפסת חדשה לקנות מחסניות דיו. להלן מספר טיפים לקבלת האיכות הטובה ביותר של דיו למדפסת, אך ברצונך לדעת כי בהכרח תבזבז יותר על מילוי חוזר. אם אתה רוצה להוציא כסף על טונר ומחסנית דיו, עליך לדעת במה מדובר. מחסניות טונר הן החלק היקר ביותר במדפסת שלך, כלומר בהכרח תבזבז יותר על מילוי חוזר.

עם זאת

יש לציין כי העלויות הנמוכות מראש מתקזזות על ידי תדירות החלפת מחסניות הדיו, כך שזה לא עניין גדול. הנה כמה טיפים לבחירת מחסניות דיו וטונר העונות על צרכי ההדפסה שלך ומקסימום עמידותן כדי להשיג את שווי הכסף שלך ולהפחית בזבוז. למעשה, ניתן למחזר 97 אחוזים ממרכיבי המחסניות, כך שאין צורך לתרום לפינוי פסולת המזבלה על ידי קניית מחסנית חדשה בכל פעם שנגמר לכם הדיו או הטונר. לאחר שקבעת למה אתה משתמש בדיו / טונר שלך, הגיע הזמן לבחור מחסנית תואמת מקורית או מיוצרת מחדש. התבונן באמזון וראה שם את דף מוצרי המדפסת, הדרך הקלה ביותר למצוא מחסניות טונר כלליות לפחות.

תגלה שכמה מחסניות דיו משופצות מציעות הדפסים הדומים מאוד למוצרי המקור החדשים

כך שתחסוך כסף כשאתה קונה. אם תחליט למכור את מחסניות הדיו והטונר שלך, אתה צריך לדעת שאתה צפוי לשלם הכי הרבה, אבל אם אתה לא קשוח מדי עם המדפסת שלך, אין לך ממה לחשוש. עם זאת, גם עלות הדיו להדפסה נמוכה וקיימות בשוק מספר אפשרויות עבור מחסנית דיו זולה.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן