E, אחת היצרניות המובילות בעולם של דיו מאכל לעוגיות ומוצרי מזון אחרים, הודיעה היום כי מדפסת הדיו למאכל הראשונה שלה, אדי, נשלחת כעת. אדי הוא מוסמך NSF והמדפסת הדיו הלא-רעילה היחידה והאיכותית היחידה שקיימת בארצות הברית ובקנדה. דיו אכיל, יצרנית מובילה של דיו למאכל ומזון, הודיעה היום כי מדפסות הדיו המאכל המאושרות הראשונות שלה, שניתן להדפיס על ביסקוויטים או מאכלים אחרים במגוון צורות, גדלים וצבעים, מגיעות כעת למשלוח.

מלבד הדפסת דיו אכיל, זה באמת תלוי בפנים הצילום. מדפסת האכילה של Canon, פשוט אחת ממדפסות הצילום הטובות ביותר שקיימות בארצות הברית ובקנדה, עומדת לבוא.

יותר ממספר משתמשי קצה הצטרפו לשחקנים המובילים ברכישת מדפסות למאכל בשוק הדיו ואביזרים למאכל

ישנו עניין רב בדיו למאכל ובכלל למאכל, וכל ההיבטים של הדפסת דיו למאכל מאפשרים לנו להגדיל את שוק הדיו והאביזרים למאכל ", נכתב בדו"ח.

זו הסיבה לכך שאדי הוא יותר מסתם חברת הדיו ואביזרי האכילה הראשונה והיחידה בענף הדפוס. מסיבות אלו ואחרות, אדי'ס היא היצרנית המובילה בעולם של מדפסות, דיו ואביזרי מאכל לשוק הצרכני למאכל.

כדי להתחיל את המסע שלך עם מדפסת עוגות למאכל, תוכלו להתחיל עם 50 גיליונות רקיק עמוסי דיו, החל מ- $ 50 עבור רקיקים וגיליונות דיו טעונים.

תוכלו לקבל מערך שלם במחיר סביר

כולל 5 שאריות מלאות בדיו למאכל, ואתה אפילו מקבל חמש מחסניות למילוי. במדפסת המאכל אינך צריך לשכוח את יריעות זכוכית הסוכר למאכל שלך, את כל מה שאתה צריך או את המחסניות שתצטרך למלא את המדפסת במזון ודיו אכיל. בחבילה זו אנו יש מילוי של 5 קטרידג 'תמורת 5 דולר לחתול רכס, מילוי של 2 מחסניות, מחסנית ניקוי XL (עבור גליונות ומחסניות קפואות שתוכלו להשתמש בהן אחר כך לניקוי) ומחסנית דיו בעובי של 1/4 אינץ 'למדפסת שלכם.

חבילת התחלה זו כוללת גם 5 מחסניות מלאות דיו למאכל תמורת 5 דולר למחסנית, מחסנית דיו בגודל 1/4 אינץ 'למדפסת שלך, ומחסנית לניקוי 2 מחסניות וניקוי XL.

מבחינה טכנית

אתה יכול להדפיס יצירות אמנות אכילות עם מחסניות אכילות באמצעות המדפסת הרגילה שלך, אך התוצאות לא יהיו מבריקות כמו עם מדפסת אכילה. מחסניות דיו אכילות תואמות גם למדפסות הזרקת דיו, ואנחנו מוכרים מחסניות דיו המתאימות למדפסות רגילות. כל הדיו והמחסניות שלנו הן מחסניות דיו למאכל המאושרות על ידי GMP, מיוצרות ומולאות במתקן מוסמך GMP בארצות הברית.

רק עם מדפסת אכילה תקבלו את המשטח והבהירות המושלמים הדרושים לעוגה יפה

עם זאת, אתה יכול להשתמש בנייר רגיל כדי להדפיס סיר לעוגה או לקאפקייק שלך, אך אתה מבזבז עליו דיו אכיל יקר וניתן להשליך אותו מאוחר יותר. אם אתה משתמש בניירות הרגילים שלך במדפסות המאכל שלך כדי להדפיס את העיצוב שלך ואז לשים אותו על העוגה, הוא עדיין יהיה אכיל.

אם תבחר מדפסת רגילה במקום מדפסת אכילה לעוגה שלך, היא צריכה להיות מדפסת חדשה. כמו כן, לא כדאי להשתמש במחסניות הרגילות שבהן השתמשו המדפסות הרגילות הישנות שלך לאמנות אכילה בעבר.

בנוסף למדפסת

תקבל מחסנית דיו אכילה (שהיא למעשה מאושרת על ידי ה- FDA) עבור אמנות המאכל שלך. מדפסת האכילה של Canon מגיעה עם מחסנית מלאה בעלים מקפיאים, ומכילה מחסנית XL מלאה בדיו אכיל. עם המדפסות למאכל תקבלו גם 6 עלי זיגוג ו -5 מחסניות, שכל אחת מהן מלאה בדיו אכיל.

אתה יכול להשתמש בכל סוג של נייר אכיל במדפסת שלך

החל מסדיני זכוכית סוכר וכלה בממרחי חלב, ואפילו תוכל להשתמש במדפסת עצמה. זה כולל נייר עם דיו אכיל, כמו גם מגוון נייר מאכל אחר. יש מתקן שבו אתה מקבל הכל, עם המדפסות למאכל שמגיעות עם סדין חלבית ומחסנית לניקוי אחריך. העלות הכוללת של מדפסת Canon (עם כל המחסניות) ומחסנית הדיו המאכלת מוסמכת היא 130 דולר ארה"ב.

אתה יכול ליצור כל מיני עיצובים ותמונות ותוכל להדפיס כל סוג של עיצוב או תמונה פשוטים או מסובכים כל עוד יש לך את מחסנית הצבע הנכונה בהישג יד

קבלת מדפסת דיו אכילה טובה בידכם בהחלט יכולה לעזור לכם ליצור עוגה שנראית מקצועית בהחלט.

דבר אחד שיש לשים לב אליו עם מדפסות הזרקת דיו למאכל

הדיו זורם לאט למדי לאורך זמן. הדיו מווסת על ידי ספוג והמחסנית מווסתת את הזרימה, ומובילה אותך להאמין שיש בעיה בראש ההדפסה. מה שאתה מוצא הוא שראשי ההדפסה בסדר, אך הספוגים לא מחזיקים את הדיו כמו שצריך מכיוון שדיו למאכל עבים יותר. הדובדבן שבקצפת אינו אחראי על רכישות דיו שגויות, אלא רק הזמנת דגם מדפסת הדיו הנכון. אנחנו עדיין מנסים לגרום לספוג שלנו – מחסניות בחינם לעבוד בדיו