פסטיבל האוכל באדינבורו יהיה גדול יותר ויותר מתמיד השנה – הפסטיבל יציג מבחר מנות בינלאומיות בעוד שמפיקים ומפעילי דוכני אוכל רחוב יגישו כמה מהאוכל והמשקאות העכשוויים הטובים ביותר בסקוטלנד. האירוע כולל מגוון דוכני אוכל, מקומיים ועד בינלאומיים, כמו גם אוכל מרחבי העולם והשנה הוא בחינם.

למידע נוסף על דוכני מזון לאירועים ניתן לבקר באתר yami.co.il

כל מי שמעוניין למכור אוכל בפסטיבל יכול ליידע את עצמו לגבי עלויות דוכני האוכל אצל המארגנים. לדוגמא, אם אתם משתמשים בבשר רב, זו הזדמנות טובה לומר לא לטייק אווי טבעוני.

קשה לציין עלויות קבועות להשתתפות באירועים רבים

מכיוון שסוחרי דוכני המזון נוסעים לחלקים שונים של הארץ. כמכולת אתה צריך להעביר הרבה דברים לפסטיבל וממנו. בעלי מסעדות ולפעמים חובבי פסטיבלים זקוקים לפחות לטנדר עבודה גדול אחד להובלת אוכל, שתייה ושילוט.

אם אתה מפעיל מכונות אוטומטיות לממכר מזון, מומלץ גם משאית קייטרינג לאוכל המצוידת במטבח. ברגע ששוק האוכל או האירוע הוקם וארוז, אתה צריך הובלה, טנדר.

באחריותכם גם לגבות דמי חניה, חניה, אוכל ומשלוח. וודא שכל מחזיקי הדוכנים NP מספקים ומחזירים את כל העמלות עבור המזון שלהם ומצרכים אחרים.

אני # Ve כתבתי מדריך מהיר לשולחנות מתקפלים, כיסאות מתקפלים ומזונות אחרים שאתה מקווה שיהיו שימושיים. אם אינך מבין דבר, אנא פנה אלינו ונשמח לתת לך הוראות. קרא את ההנחיות באתר NP למידע נוסף על דוכני מזון, חניה ותשלומי חניה.

אם אתה רק מתחיל

הקמת דוכן אוכל באירוע יכולה להיות דרך טובה לבדוק את המים לפני שתפתח פעולה קבועה יותר. אם זה הניסיון הראשון שלכם להקים דוכני אוכל, מומלץ להעביר את המגרש לפסטיבל קטן בהרבה. פתיחת דוכן אוכל בקנה מידה קטן (בניגוד לרכישת משאית אוכל או נגרר) היא דרך טובה "לבדוק את הרעיונות שלכם" מבלי להסתכן בכסף רב.

עליהם לספק רשימה של כל דוכני המזון, כולל ספקי ניידים ומגייסי כספים, לבריאות הסביבה לפני האירוע. על הדוכנים להעביר את שמות כל הספקים האחרים למפעילי האורוות לפני ובמהלך הפסטיבל, כמו גם את שמות כל הספקים האחרים.

כל דוכני המזון חייבים לבצע ולרשום בקרות טמפרטורה קבועות ביומן טמפרטורות אירועים מוצהר לצורך הובלה

אחסון והנפקת מזון. כל דוכני המזון חייבים להיות מקוררים ונמכרים במיכל אטום המורכב לחלוטין או חלקי מיותר מ -1.5 ליטר מים ביום. דרישות אלה נחוצות על מנת להבטיח את בטיחות המזון הנמכר לציבור בדוכנים זמניים. האישור להפעלת שוק מזון תלוי בעמידה בעקרונות ובנהלים חשובים בבטיחות המזון.

דוכני מזון המשתמשים בגז חייבים לציין את הכמות הכוללת של בלוני הגז שיש להם באתר בכל עת ולסמן את המיקום במפה שלהם בעזרת בלוני הגז

מוגדלים. ההרשאה קובעת כי ניתן יהיה לבדוק את הדוכנים ביום האירוע. מתנדבים, אך גם יחידים בדוכני האוכל, מתכוננים לפגישה במקום שנראה לנוח במבט ראשון. מכיוון שרוב המטבחים כבר מטופלים, עליכם לוודא שהמעמד שלכם רחוק מתחרות ישירה. אם אתה כבר דוכן שמוכר את אותו המטבח ומקבל הרבה פחות תשומת לב, כדאי לך לפספס את הפסטיבל הזה. הפסטיבל תכנן את תוכניתו כך שהדוכנים יוכלו להיות מושפעים מהרעש הבוקע מהדוכנים.

למידע נוסף על עמידה, התקשר לשירות הבריאות בטלפון 089411 3444 או ל- HealthTeam Cockburns בטלפון 089411 4444 או בטלפון 020 715 567 5555.

אם ברצונך להקים דוכן אוכל זמני

דוכן אוכל או משאית מזון באירוע או בשוק מאושרים, נדרש אישור צוות שירותי הבריאות הסביבתיים לאחר השלמת הבקשה הזמנית לחנות מזון. על המארגנים להבטיח שלכל דוכן לממכר אוכל יש את האישורים הנדרשים. זכור כי אתה זקוק לצוות המועצה כדי לאשר את בקשתך לדוכני מזון. אנא זכור שאם אתה מתקבל לאירוע, יש למכור את המוצר שלך בהתאם לכללים והתקנות של דוכן מזון לאירועים. כמה גובים המכולת כדי להיות בפסטיבל, היכן הם ממוקמים וכמה עולה המוצר למכור, אם בכלל?

לאירועים בחיק הטבע כמו פסטיבלים

על המארגנים להבין כמה צריך לשלם את החטיף. אין עלות קבועה אחת בתעריף קבוע בכל מה שקשור לדוכני מזון או משאיות אוכל בפסטיבל, ולכן העלויות מושפעות ממספר גורמים שונים ויש לקחת בחשבון ממה שיש לצוות, המחסנים והנסיעות האלה. עלות דוכני אוכל בפסטיבלים יכולה לנוע בין מחיר בסיס קבוע של כ -1,000 ליש"ט ל -2,500 ליש"ט, תלוי מה נהדר בשבילכם.