בתים למכירה ביד אליהו

שתף את הפוסט

לאזור משפחתי, צעיר וסואן, רשימת הבתים הבאה למכירה ביד אליהו, אחת השכונות הפופולריות בעיר.

למידע נוסף אודות בתים למכירה ביד אליהו כדאי להעיף מבט ב- https://israhouse.co.il/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%93-%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94%D7%95/

האזור המתפתח הזה במזרח תל אביב מושלם למשקיעים ולקונים, והביקוש לשכירות גבוה מאוד. אם אתה רוצה לקנות נדל"ן בישראל, השאלה היא היכן להשקיע הכי חם השנה. זו הזדמנות נהדרת להשקיע בנכסים בעיר בה המחירים עולים.

אם אתה מבצע השקעה בנדל"ן בישראל

עליך להרחיב את החיפוש ולשקול אזורים אחרים במדינה. אם אתה רוצה לקנות נכס מחוץ לישראל למגורים או ליהנות בחופשה, אז יש לך מושג טוב לגבי תחום העניין שלך. ברכישת נכס בישראל, חיוני לעבוד עם איש מקצוע שמבין גורמים חשובים ומכיר היטב את השוק בו אתה מעוניין.

תהליך שיווק הנכס שלך אינו עניין של מה בכך ודורש הליכה מ מקום למקום ועזרה לאנשי מקצוע כגון סוכני נדל"ן ומוכרים למכור אותו במהירות האפשרית

כדי להגיע לפרסומת יש צורך להכין את הנכס למכירה, לתקן ליקויים וללבוש, לנקות את הדירה באופן מקצועי בחברת ניקיון, לפרסם, למצוא קונים רלוונטיים ולהראות להם את המשא ומתן על הנדל"ן. נראה שהרשימה עוד ארוכה, אך זו התחלה טובה לשלב הראשון של התהליך.

המכונה לעתים קרובות "העיר הלבנה" או "העיר שלא ישנה לעולם"

תל אביב מציעה לתושביה ולמשקיעים את הטוב ביותר שיש למדינה להציע. ישראל היא מדינה קטנה, ויש מעט ערים מרכזיות כמו ירושלים, תל אביב וירושלים. אזורים שונים בעיר מציעים אופי ומחיר שונה, כאשר יד אליהו נחשבת לאחת הערים היקרות ביותר בישראל. מישהו עם תקציב של 4 מיליון שקל יכול לשקול לקנות כמה דירות בפריפריה כדי להרוויח מספיק כסף כדי להשקיע בדירה במרכז ישראל, אך לא בדירה אחת בידא אליהו.

השקעות בדירות ישנות בשכונת יד אליהו הן אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר בתל אביב

שכן הן אמורות להיות משופצות במסגרת תוכנית התחדשות עירונית שתשפר משמעותית את איכות חייהן. תוכנית האב של העיר היא להפוך את מרכז העיר העתיק של ידא אליהו, אזור תעשייה לשעבר, למרכז למסחר ובידור. ההשקעה בדירה בסגנון ישן באזור זה תשתלם מכיוון שפרויקט השיפוצים ייתן יותר מקום ליחידות הקיימות וייצור אווירה מודרנית ותוססת שתמשוך תושבים חדשים ותעלה את ערכי הנכסים.

עיריית תל אביב-יפו משקיעה גם בתשתית אגף הנמל שלה וכבר משכה אליה מספר רב של עסקים חדשים, מסעדות, בתי מלון ועסקים אחרים. באזור נבנים גם בנייני מגורים חדשים, בהם דירות דיור של זוגות צעירים שרוצים להישאר בתל אביב.

למרות שהשכונה מאופיינת בבניינים בני 2 ו -3 קומות

יותר ממחצית היחידות כוללות שני חדרי שינה, שנמכרים בפחות מהמחיר הממוצע של 1,500 דולר למ"ר באזור. דירות אחרות בנווה חוף מוצעות למכירה: אחת תמורת 2,000 דולר למ"ר ואחת תמורת 3,300 דולר למ"ר. שטח הבתים הוא כולל של 330 מ"ר, עם 10 חדרים שנבנו, עם שטח מגורים ממוצע של 2.5 מ"ר.

הרווח מהמכירה יכול להיות עד 1,000 שקל למ"ר

או עד 200,000. הדוגמה הבאה: אם היית משקיע 4 מיליון שקל בדירה בתל אביב בשנה שעברה, היית יכול למכור אותה ברווח של 5%, להרוויח 200 אלף שקל ולהשיב תשואה טובה יותר בשיעור 6% על שכר הדירה מאשר אם היית שילם 400 אלף שקל בטבריה. דירות ישנות וזולות יותר מתאימות היטב להשקעות גדולות, במיוחד אם הן מאושרות לשחזור על פי תמ"א 38 ולכן הן תקינות מבנית.

ישנם כמה מחוזות בתל אביב שחווים פריחה בהתפתחות ובהם רואים תשואות גבוהות

זה עדיין זול יחסית לשכונות אחרות, אך המחירים עדיין עולים בתל אביב. אחזקה בנכסים באזורים אלה במשך כמה שנים עשויה להיות תשואה גבוהה יותר מכיוון שאנשים ממשיכים לשלם את יוקר המחייה באחת השכונות הטרנדיות ביותר בתל אביב ואת יוקר המחיה בטבריה.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן