איתור נזילה בבית

שתף את הפוסט

ראה כיצד מערכת לגילוי נזילות בבית יכולה לעזור לך להימנע מנזק, לחסוך כסף ולעשות את שלך למען הסביבה.
עבור עוד פרטים נוספים אודות איתור נזילה בבית יש לבקר ב- mghs.co.il
לעוד פרטים נוספים בתחום של בדק בית ואיתור נזילה בבית יש לבקר באתר mghs.co.il

למרות שחיישני מים כבר אינם המועדפים עלי

אני עדיין חושב שהם אפשרות קיימא להגן על ביתך מפני נזקי מים. גלאי דליפות מים מהבית של Honeywell הוא אחד מגלאי הנזילות החכמים הטובים ביותר שתוכלו לקנות, ולמרות שהוא עדיין לא נבדק, ניתן להתאים אותו עם כיבוי המים החכם Flo-Moen כך שכאשר מתגלה נזילה, המים ב ניתן לכבות את הבית באופן אוטומטי באמצעות אפליקציית פלו-מון. אתה יכול להפעיל מרחוק את שסתום הכיבוי ואז להתאים אותו ליצירת מערכת איתור נזילות מים חכמה לבית החכם שלך. גלאי נזילות והקפאה של Fi הוא החזק ביותר מסוגו ואינו דורש שבץ מוחי.

להגנה על בתים שלמים

חפשו מערכת לגילוי נזילות העוקבת אחר כל מערכת אספקת המים. מערכות למניעת נזילות מים משתנות בדרך כלל במחיר ובטווח בין גלאי מים חכמים שנועדו לפקח על הבית כולו, כמו גלאי נזילות הבית של Honeywell ומערכת השבתת מים חכמה Flo-Moen, וכלה במערכות גילוי נזילות מים.

אם אתה פשוט מחפש משהו שיידע אותך אם יש נזילה

גלאי דליפת המים הטוב ביותר הוא גלאי דליפות המים Flo – Moen. סוג שני של גלאי נזילות מים יכול לזהות נזילות ולסגור את כל המים הנכנסים לביתכם. גלאי המים החכמים היקרים יותר יכולים לפקח על מים הזורמים דרך הצינורות ולכבות אוטומטית מים כאשר מתגלים נזילות. אם אתה מחשיב את עלות רכזת האינסטאון ואת היעדר התכונות, מומלץ שתמליץ לרכוש את מערכת איתור נזילות הבית של Honeywell מאשר אחד משני הסוגים הללו.

אם אתם מחפשים חיישן דליפת מים של Barebones שמשמיע צליל מחוספס

גלאי הדליפות של זירקון WiFi הוא הימור בטוח. אם תסתכל על מערכת לגילוי נזילות פעילה כמו גלאי נזילות מים Flo-Moen, תהיה מרוצה מחיישן הדליפה של ווטרסטון. גלאי נזילה פעיל יעיל יכול לכבות את אספקת המים שלך ברגע שמתגלה נזילה. בהתאם, מערכות לגילוי דליפות אקטיביות מציעות הגנה טובה בהרבה ממערכות פסיביות.

יש לו גם יכולות מדידת טמפרטורה ולחות והוא יכול לזהות נזילות מים במגוון רחב של תנאים כגון חם

קר, רטוב ויבש. בסך הכל, הניסיון שלי עם גלאי דליפות זה היה חיובי מאוד ולא רק טוב לזיהוי נזילות, אלא שהוא גם הטוב ביותר שבדקתי אי פעם, ועולה על גלאי הדליפות WiFi של זירקון וחיישן ה- Flo-Moen Waterstone. בסך הכל מדובר בגלאי נזילות אמין מאוד, אמין ואמין לביתכם.

חיישן דליפת המים של אקארה

הנמדד רק 2 אינץ ', הוא גם אחד מגלאי דליפת המים הקטנים ביותר הקיימים בשוק כיום. הוא מודד רק 1.5 אינץ 'וקוטרו קצת יותר מ -2 אינץ'. עוזר המים החכם של Phyn Plus יכול להתריע בפניכם כאשר יש נזילה ולכבות את המים שנכנסים לביתכם כאשר הם נמצאים במרחק של יותר מ -2 מטרים ממקור מים, כגון ניקוז או דוד מים מיידי. מכיוון שגלאי דליפת מים זה כולל חיישן אזעקה וסירנה מקומית, כל נזילה יכולה להגיע מכל מקום שנמצא על ידי הגלאי או מופעלת על ידי צפירה. אם יש לך גלאי נזילות מים טוב, הוא יופעל באופן אוטומטי בסימן ראשון לדליפה אפשרית.

חיישן דליפת מים קונבנציונאלי פשוט מפעיל אזעקת ניקוב כאשר מתגלים מים

אך תבחין בדליפה רק אם אתה נמצא בטווח שמיעת ביתך. גלאי נזילות מים חכם חדש משתמש במוקד מרכזי כדי להתריע בפני נזילה, כלומר אינך צריך להיות בטווח של אזעקה כדי לאתר נזילה איפשהו. מערכת אזהרת הנזילה החכמה מראה לכם את אזור ביתכם בו התרחשו הדליפות והחיישן מפעיל את האזעקה המציינת היכן היא נמצאת והאם יש נזילות בבית. בעזרת חיישן דליפת המים של אקארה ועוזר המים החכם תוכלו לזהות את מקור הנזילות במהירות האפשרית. בבית שלי אין נזילה, אז אני לא נראה באופק ואני לא יודע איפה זה. אם יש לך נזילה במערכת הצנרת שלך שזקוקה לתיקון, או אם ברצונך להתקין גלאי נזילות מים בביתך באזור לואיסוויל, עליך לפנות למייזר עוד היום. אינטגרטורים יכולים להציע לך מכתב דומה, תוך שימוש בטכניקות מוכחות להגנה על בעלי בתים מפני נזילות מים. התקשר עוד היום ולמד עוד כיצד לזהות נזילות ולהתקין את חיישן דליפת המים של אקארה ועוזר מים חכם עוד היום!

צוות הבדיקה שלנו בקיא במניעה, והצוות שלנו פועל במקצועיות בכדי לספק זיהוי נזילות אלקטרוני מדויק ובזמן.

פוסטים נוספים

מוצרי חשמל

קטגוריית 'מכשירי חשמל' בבלוג המקצועי שלנו מוקדשת לספק לקוראים שלנו ידע מעמיק על מכשירי חשמל ביתיים ומסחריים שונים. זה לא רק מכסה את המגמות האחרונות,

דילוג לתוכן