איך נאתר נזילה מחוץ לבית

שתף את הפוסט

במדריך זה אנו נותנים לך את כל מה שאתה צריך לדעת על נזילות מים תת קרקעיות בביתך וכיצד למצוא אותן. בואו נראה איך אפשר לדעת אם יש נזילת מים מתחת לאדמה, מדוע צריך לתקן אותה ואילו צלילים אתם יכולים לשמוע. בדוק את מד המים שלך: אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא אם אנו דולפים לחלק מהצנרת שלנו באמצעות בדיקת מדי המים שלנו. אם למונה שלכם אין עדות לדליפת מים, עליכם להתקשר לחברת המים כדי לוודא שהמונה עובד כמו שצריך. עם זאת, אם יש נזילה רצינית, אז כבה את כל המים דרך המונים והתקשר לחברת גלאי דליפות חירום שתוכל למצוא את המיקום המדויק של נזילה ותייעץ לך בנושאים טובים.

אם אינך צריך לחפש כל הזמן סימני נזילה

תוכל גם לשקול להשתמש בגלאי נזילה. אם אתה מתקשר לאינסטלטור כדי למצוא את מקור הנזילות הנסתרות, הם קודם יטיילו בבית שלך בחיפוש אחר שלטים או רמזים לדליפות אפשריות. במקרים מסוימים אינסטלטורים יוכלו לזהות נזילות ונזילות באמצעות בדיקה חזותית. אם אתה מגלה שהדליפה קיימת, התקשר לאינסטלטור שלך שיעזור לו לתקן אותה.

כפי שאתה יכול לראות, גלאי נזילות מים בבית שלך הוא הבחירה החכמה גם ללא בית חכם. זה הכי טוב אם הוא משולב בבית החכם שלך, מכיוון שהוא נותן לך את האפשרות לגלות דליפות גם כשאתה בתנועה.

אם אתה חושב שיש לך נזילה בצינור הביוב

תצטרך שהאינסטלטור שלך יבצע בדיקת מצלמה כדי למצוא את מקור הנזילה. כדי לקבוע אם מתרחשת דליפה בביתך, הליכה בחיפוש אחר רמזים לסיבה היא צעד ראשון טוב. אם תנועותיך מוקלטות, כנראה שלא יהיו לך נזילות, אך אם כן, שים לב שהמטר שלך לא יוכל לזהות נזילות במערכת ההשקיה או בבריכה שלך. עם זאת, כדי לבדוק את מד המים שלך, ודא תחילה שאתה משתמש במים מחוץ לבית שלך.

אם אינך מוצא סימנים גלויים לנזילת מים מחוץ לבית שלך

בדוק את מד המים שלך כדי לבדוק האם הוא נבדק. אם שמתם לב שהנזילה בחוץ, פשוט כבו את שסתום המים הראשי ובדקו את המונה. בדוק אם החוגה עדיין זזה ואם כן, אילו חיוגים מופעלים, אז הדליפות בקווי החשמל הן מחוץ לבית.
כדי לשמוע עוד מידע אודות איתור נזילות בגז ניתן לגלוש לאתר no-leak.co.il

עליך לאתר ולכבות את שסתום המים הראשי

כדי לברר אם הנזילה נמצאת מחוץ לבית שלך או בתוך הבית. כדי לקבוע אם נזילת מים מתרחשת רק בתוך הבית או מחוץ לבית, כשהמונה ברחוב, הפעל את מד המים שלך. אם תגלה שהדליפות הן מחוץ לבית, תמצא שסתום כיבוי ראשי מחוץ לבית או לבניין.

אם ניסוי מד המים מציע דליפה על הנכס שלך, סביר מאוד להניח שהדליפה קיימת. המשמעות היא שאולי יש לך שסתום כיבוי ראשי מחוץ לבית או לבניין, אך לא בתוך הבית. אם הדליפות הן בבית שלך, כדאי לך לנסות לברר בדיוק מה מקורן.

כיצד נוכל לדעת האם מדובר בנזילת מים מתחת לאדמה, ולא רק במיקום האדמה? כיצד נוכל לקבוע אם יש לנו נזילות באספקת המים או שיש בעיה במד המים?
על מנת לראות פרטים מורחבים בתחום של נו ליק איתור נזילות עליך לבדוק כאן: no-leak.co.il

מד המים הוא אולי אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר לקבוע אם בביתכם יש נזילת מים. כיצד תוכלו לקבוע בצורה הטובה ביותר האם אכן דולפים מים מהנכס שלכם?

מד המים משמש לאיתור נזילות על ידי בדיקה כל שעתיים למשך שעתיים בה משתמשים במים

אם גלאי הדליפה אינו בתנועה והדלפק אינו משתנה, יש לך נזילה. לאחר שקבענו שיש נזילה, השלב הבא הוא לקבוע אם יש נזילות בבית. לאחר שקבענו אם יש לנו נזילה, הצעדים הבאים שלנו הם לקבוע אם חלו שינויים בקריאות המונים שלנו, ואם כן, האם היו בהם דליפות.

אם הקריאות לא השתנו

לא תהיה לך נזילה ותצטרך לנסות לבקש מאינסטלטור עזרה נוספת. אם אתה חושד שמים דולפים מצינור מקולקל או שמתאימים למקום כלשהו מתחת לאדמה, בהחלט תדע על כך על ידי ביצוע הבדיקות הפשוטות האלה. יש צעדים שתוכל לנקוט כדי לאתר את הנזילה אם אתה עדיין זז או אם המים דולפים על ידי התקשרות לאינסטלטור.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן