יש לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתעזוב להחליף את המחשב הנייד שלך, אבל יש מעט מאוד כאלה. האם אתה מעז להחליף מסכי מחשב נייד ואם כן, מהם כמה הדברים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה מעז לעשות זאת?

ישנם הרבה דברים שעלולים להסתיים על גבי מסך מחשב נייד שהוא סדוק, אך ראשית יש לוודא כי המסך אכן זקוק לתיקון. לפני שתנסה להחליף את המסך של המחשב הנייד שלך, עליך לבדוק תחילה אם יש נזק.

עליכם לדעת כי תיקון מסך מחשב נייד אינו תמיד קל וכי ישנם דברים רבים שיכולים להחמיר את הבעיה מבלי לאבד את אחריות היצרן

אם המחשב הנייד שלך יקר או חדש, אנו ממליצים לשלוח אותו למרכז תיקונים אם יש סיכוי שהאחריות תפוג. עם זאת, תמיד כדאי לקחת את המחשב הנייד השבור שלך למרכז השירות של כיתת החנון כדי להעריך חלקים ועומס עבודה. לאחר שקיבלתם את הצעת המחיר וחלקים מהעבודה, עליכם לשלוח אותה למרכז השירות שלהם או שתוכלו למחזר אותה.
כדי לקרוא עוד בנושא של תיקון מחשבים ניידים יש לבקר באתר laptoplab.co.il

החלקים זולים יותר, אך אי אפשר לומר את אותו הדבר בשכר של טכנאי המחשבים הניידים, והחלקים חייבים להיות זולים יותר.

אם תמצא את מומחה התיקונים המתאים למחשב ולמחשב הנייד שלך

אתה תימשך זמן רב. יש מומחה מנוסה ומוסמך מאוד שיכול לפתור בעיות בתיקון מחשבים ניידים. מומחה טוב לתיקון מחשבים ניידים יכול לסמוך עליך על נתונים מהימנים ולהחזיר את המחשב אליך במהירות. אתה הבעלים של המותג שלך ויש לך שירות תיקונים באיכות גבוהה עם מומחים מנוסים ובעלי יכולות שיכולים לפתור כל בעיה בתיקון מחשבים ניידים ומסכים.

זה לא משנה אם למחשב הנייד שלך יש סוללה שהתבלה או מסך שבור

כל עוד מקלדת המקלדת שלמה. גם אם אינך יכול לתקן את המחשב הנייד ולא רוצה לשלוף אותו מכל החלקים, ישנם מספר פרויקטים של DIY העשויים לעזור לך להבטיח שהחומרה עדיין תפקודית. באפשרותך לשחזר חלקים מחלקים אחרים במחשב שלך, כגון מקלדת, עכבר או אפילו לוח אם.

אם אתה צריך לפרק את המחשב הנייד

כדי לתקן אותו, ונראה שקשה מאוד לעשות זאת, אנו מציעים להזמין טכנאי. ל- CPR תיקון טלפון סלולרי ניסיון של 16 שנים בעסקי התיקונים והחליט לבקש עזרה ממלאכות תיקוני מחשבים. אנו מבינים את הבעיות הנפוצות ביותר המשפיעות על מחשבים ניידים וכיצד לתקן אותן. כך שאם לא תוכלו למצוא פיתרון על ידי ניסיון כל מה שמוצג כאן, תוכלו ליצור איתנו קשר כדי לעזור לכם לאבחן ולפתור את הבעיה. אם אתה רוצה מידע נוסף על אופן ביצוע תיקוני המחשבים הניידים אצל Nerds on Call, עיין בטיפים, טיפים וטריקים שלנו לתיקון מחשבים ניידים, כמו גם ברשימה המקיפה של כלי התיקון הטובים ביותר.

אם יציאת הטעינה של המחשב הנייד שלך מקולקלת, מדריך זה יראה לך כיצד לתקן אותה. האם ידעת שאפשר לתקן מטענים ואקורדים שבורים בבית, כמו שאנחנו יכולים לתקן מטענים שבורים, יציאות, אקורדים וכו '? שנכנסים לביתך די בקלות?

כמו כן מומלץ לבדוק פה עוד לגבי תיקון מחשבים ניידים

עם כמה מחברות מיינסטרים ישנות וחבוטות

אני אראה לך כיצד לתקן כבל טעינה מרופט, מסך שרוט ועוד כמה בעיות קלות. עם MacBook Pro בן שנתיים, מחשב נייד ישן או מחברת מיינסטרים מכות, נראה לך כיצד לתקן כבל טעינה מרופט, מסך שרוט ועוד כמה בעיות. עם כמה מחשבים ניידים ישנים, חבוטים ו"חבוטים ", אראה לך כיצד לתקן כבל נתיך, לגרד מסכים ולפתור קומץ בעיות קלות.

אם מסך המחשב הנייד שלך נשבר בטעות, התקשר למוקד השירות שלך מייד מכיוון שהוא מכוסה על ידי אחריות היצרן. אם תבחר בערכת תיקון מסך המחשב הנייד המומלצת ותחליט לתקן את המסך של מחשב נייד סדוק, המשך בזהירות.

אם אתה לוקח את המחשב הנייד שלך לסדנה, ייתכן שהוא יוצא משירות במשך ימים ואפילו שבועות. הוויתור על תיקון מסוג זה הוא תהליך מסוכן, מכיוון שלא ניתן לסמוך על כל בתי התיקון.

בעוד שמספר חברות מציעות ערכות לתיקון מסך למחשב נייד שיכולות להקל על התהליך הזה

יתכן שלא תוכל לבצע את התיקון אם תזמין מסך שגוי. אם אתה בעל תקציב הדוק ורוצה לפתור בעיה זו, הנה כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לבעיית המסך של המחשב הנייד שאולי תוכל לתקן, כמו גם כמה טיפים וטריקים לתיקון.

אני מקווה שהצלחת לפתור את הבעיה ולהשיג את התמונות מהמחשב הנייד השבור שלך

אם ענית "איך אוכל להשיג את התמונות שלי מהמחשבים הנשברים שלי עכשיו?", ייתכן שתוכל לפתור את המצב הזה. רציתי לכסות את היסודות, אז אם אתה תוהה כיצד אוכל להשיג את הקבצים שלי במחשב נייד מקולקל או לשכוח אותם, כנראה שתשיב גם: "איך אתה יכול להשיג את הקבצים שלך ממחשב נייד סדוק?"