זה כולל מחקר על מספר מוכרי המוצר שלך ומוצרים דומים. אם אינך יודע מה שולי הרווח הפוטנציאליים שלך לפני שתתחיל ליצור קשר עם ספקים, תוכל לקבל מושג על ידי חיפוש באתרים כגון Alibaba ו- AliExpress אחר מוצרים דומים – באתרים אלה יש ספקים סינים רבים המפרטים את מוצריה.

אם יש לך רעיון למוצר משלוחים שיעבור את כל התהליכים שלעיל ונראה כמנצח

אתה יכול לרקוד קצת ובחמישים את האדם הקרוב אליך ולחשוב על השלב הבא. תרצה לאסוף את רעיון המוצר הנהדר שלך למשלוח טיפות ולחפש ספק שיספק דוגמאות כדי שתוכל לבדוק את האיכות, התאמת המוצר, היעילות והאמינות של הספק. לאחר שזיהית את המוצר המנצח, המושלם למשלוח דרופ, אתה מקדים את המתחרים שלך ומוכן להתחיל למכור.

אנו מאמינים שכדי להקל על היזמים

פירסנו את הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר אנו מחפשים את מוצרי ההובלה הטובים ביותר שאתה יכול להוסיף לעסק שלך. מוצרים אופנתיים כרגע מהווים אופציות מצוינות למלאי העסק שלך למשלוח דרוש.

שב עם הצוות שלך ורשום את סוגי המוצרים שאתה רוצה למכור. אם אינך יכול להבין אילו מוצרים נמכרים הכי טוב, חפש מוצרים אופנתיים. אתה יכול למצוא מוצרים משתלמים על ידי ניתוח מה שקמעונאים מקוונים אחרים מוכרים, במיוחד הגדולים.

מציאת נישות מצוינות לייצור דרופשיפינג עם מוצרים שונים יכולה להיות מאתגרת

בחירת הפריטים העכשוויים הפופולריים ביותר נראית כאסטרטגיה מנצחת אך בשוק הומה אדם שולי המוצרים נלחצים לקמעונאים קטנים והתחרות גבוהה. אתה צריך לבחור מוצרים שנמכרים בפרמיה בריאה ויש להם מעט תחרות.

ישנם רעיונות מוצרים שונים לאנשים שהם טירונים או בעלי עסק מקוון במשך זמן רב

אם אתה מנהל עסק מסחר אלקטרוני שהוקם לאחרונה ומחפש מוצרי dropshipping, או שאתה ותיק של חנויות מקוונות המתעדכן את רשימת המוצרים הקיימים שלהן, יש לנו מה להציע.

למד כיצד לגלות רעיונות למוצרים

למצוא נישות מוצרים, למצוא ספקים ולזהות הזדמנויות סימון מתאימות. מאמר זה מתאר מדריך צעד אחר צעד שיעזור לך למצוא מוצרים שנמכרים היטב. במאמר זה נדון באחת השיטות הקלאסיות הטובות ביותר למצוא מוצרי מכירה חמים לדרופשיפינג באמצעות רבי מכר של אמזון.

מאותה סיבה, נפרט את המוצרים הנמכרים ביותר בכל נישה בחנות ההובלה שלנו. כשהתחלתי למצוא מוצרי משלוח של dropsh באמזון, החנויות הנמכרות ביותר של אמזון והמוצרים הנמכרים ביותר התגלו כמנצחים.

למרות שאתה יכול לערוך מחקר משלך על ידי חיפוש אחר השראה ומידע מועיל אודות מוצרים הנמכרים ביותר באתרי מסחר אלקטרוני פופולריים כמו Shopify ואליאקספרס

תוכל גם להשתמש בכלי מחקר מוצרים כמו נישה מגרד, המנתח אלפי מוצרים מדי יום כדי להראות את הפוטנציאל של dropshipping. תוכנה מסוג זה משתמשת בפונקציית חיפוש פשוטה לניתוח מיליוני מוצרים ממקומות שונים ברשת. חיפוש מקוון אחר עשרת המוצרים הפופולריים ביותר ב- drop-ship בשנת 2020 מניב תוצאות מעורבות.

נדריך אותך במספר ערוצי ניתוח ביקוש

כך שתוכל ללמוד כיצד למצוא מוצרים מספקי דרופשיפינג שונים ובעתיד להזמין מהם ספינות כדי לענות על הביקוש שתמצא. שיטה זו מורכבת ממציאת המוצרים החמים ביותר ב- Dropship שהם הפופולריים והנדונים ביותר. ניתן לחפש מוצרים אלה באמצעות מנועי חיפוש כגון גוגל, בינג, יאהו ומדיה חברתית.

בחירת המוצרים החמים ביותר שעליך לבחור עבור חנות eBay או Shopify שלך דורשת זמן ומאמץ

עם זאת, אם אתה מצליח להשיג את מוצרי ההובלה הטרנדיים ביותר לחנות שלך לפני שאחרים יגלו אותם, תוכל להרוויח מדמי שיווק נמוכים יותר ולבסס את המותג שלך כמוביל בשוק בתחום זה. מוצרים טרנדיים קלים וקשים לעלות על dropship בו זמנית.

מכירת מוצרים שקשה למצוא מגדילה את סיכויי ההצלחה שלך

גם אם הם לא ספציפיים. מוצרים פופולריים באמזון, eBay או Etsy, למשל, לא משווקים בקלות לקמעונאים קטנים יותר כפי שהם עשויים להיות. אפילו למוצרים הפופולריים ביותר יהיו מוכרים מתחרים רבים, מה שנותן לכם שולי רווח קטנים.

הטריק

הוא למצוא מוצרים פופולריים שיכולים להפוך אותך כל כך ייחודי בחנות שלך עד שתמצא דרך להתחרות עם קמעונאים אחרים על בסיס מחיר, בחירה, בחירה וזמינות. אם יש לך גישה לשוק נישה, מוצרים מסוג זה טובים מכיוון שהם נמכרים היטב. לדוגמא, חולצות טריקו, צעצועי ילדים ומוצרי אופנה הם מוצרים פופולריים שנמכרים היטב וקשים להתחרות בהם אם אין לכם יתרון תחרותי.

מוצרי הדרופשיפינג שלך הם הסיבה שהלקוחות שלך עושים קניות ועושים איתך קניות. ללא המוצרים הטובים ביותר עבור dropships, לא תמשוך לקוחות ותהיה רווחי בעסקי המשלוחים שלך ב- dropsh.

מדריך זה ינחה אותך לאתרים וכלים מועילים לביצוע מחקר מוצרים ולמצוא מוצרים מצוינים למכירה מקוונת

גם אם תשקיעו עשרות שעות בחיפוש אחר המוצרים הרווחיים שלכם בעזרת הכלים והטכניקות המתאימים למחקר המוצרים, עדיין תיפול. אתה בטח מכיר דרך אחרת למצוא מוצרי משלוח רווחיים של dropsh, שיטת הצלפים.

כדי שהעסק שלנו יצליח, עלינו רק לרשום את המוצרים הטובים ביותר שאנו יודעים שהם נמכרים. הפריטים שאנו אוספים ישאו את עצמם, אך הנושרים יקבלו מוצרים רבים נוספים ממלאי המוכרים.

עבור מידע על איך למצוא מוצרים לדרופשיפינג? עליך לגלוש לאתר fillva.com