איך בוחרים בוסטר התנעה לרכב

שתף את הפוסט

מה זה בוסטר למתחילים לרכב?

בוסטר מתנע לרכב הוא מכשיר המגביר את הכוח החשמלי של מצבר הרכב. ניתן להשתמש בו כדי להתניע מכונית שסוללה מתה. ייתכן שחלק מהאנשים לא יודעים מה זה בוסטר סטרטר לרכב וכיצד הוא עובד, אז מאמר זה יסביר כיצד הם פועלים ויספק טיפים לבחירת המתאים.

מה זה בוסטר סטרטר לרכב?

בוסטר מתנע לרכב או ג'אמפ סטארט הוא מכשיר חשמלי שמגביר את עוצמת הסוללה של המכונית שלך. מצבר מת במכונית שלך יכול לגרום לבעיות גדולות מכיוון שאינך יכול להתניע את הרכב שלך. בוסטר מתנע לרכב יכול לעזור לך בבעיה זו על ידי מתן דחיפה נוספת למצבר הרכב שלך כך שתוכל להפעיל אותו שוב, גם אם אין לו מספיק כוח להתהפך בעצמו.

איך עושים רכב

בוסטר מתנע לרכב הוא מכשיר המגביר את עוצמת המתנע של הרכב. הוא משמש בדרך כלל להתנעת מכונית שיש לה סוללה חלשה.

ישנם סוגים רבים של מאיצי סטרטר בשוק, אבל כולם עושים בעצם את אותו הדבר. הסוג שתבחר יהיה תלוי בצרכים וההעדפות הספציפיות שלך.

אנשים מסוימים עשויים להעדיף מאיץ מתנע אוטומטי, בעוד שאחרים עשויים לרצות ללכת עם מגבר ידני. חלקם עשויים לרצות לכלול מטען חירום ברכישתם, בעוד שלאחרים ייתכן שלא יהיה אכפת ממנו. אתה צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון לפני שאתה מחליט איזה מהם מתאים לך.

הקדמה: הצצה מהירה לסוגים השונים של בוסטרים למתחילים לרכב

בוסטר המתנע לרכב הוא מכשיר שמוכנס לשקע החשמל 12V של הרכב ולאחר מכן מחובר למצבר הרכב. מכשיר זה מסייע בהתנעת המכונית על ידי הגברת המתח שלה.

בחירת מאיץ למתחילים לרכב היא לא משימה קלה שכן קיימים סוגים רבים בשוק. עם זאת, לפני רכישת אחד, חשוב לדעת על הסוגים השונים שלהם.

1) מאיצי סוללה: מאיצים אלו פופולריים יותר מאחרים מכיוון שיש להם כוח תפוקה גבוה יותר מאשר מאיצים אחרים. הם גם עובדים עם כל סוג של סוללה ויש להם תוחלת חיים ארוכה. 2) מגפצי סוללה: אלה משמשים למכוניות מזנקות כשהן נגמרות או מתות על הכביש בגלל מתח נמוך. 3) Power Inver

בוסטר המתנע לרכב הוא מכשיר המשמש להתנעת רכב כאשר המצבר מת או המתנע אינו פועל. זה יכול לשמש כחלופה לכבלי זינוק ומספק חשמל למצבר הרכב מרכב אחר.

ישנם שני סוגים של בוסטרים למתחילים לרכב: ידני ואוטומטי. מאיצי המתנע האוטומטיים יקרים יותר, אך הם מציעים תכונות כגון התקנה קלה, חיזוק אוטומטי ושלט רחוק. בוסטרים למתחילים ידניים זולים יותר ממקביליהם האוטומטיים אך דורשים ממך לחבר אותם ידנית לשני הרכבים כדי שזה יעבוד.

כיצד להתקין את בוסטר המתנע לרכב?

בוסטר המתנע לרכב הוא מכשיר המשמש להתנעת מנוע של מכונית כאשר המצבר של הרכב התרוקן. את הבוסטר יכול להתקין כל מי שיש לו ידע בסיסי על מכוניות, וניתן לעשות זאת בדרכים שונות.

מנוע מתנע חשמלי מופעל על ידי סוללת 12 וולט אשר שולחת חשמל לסולנואיד המתנע. כאשר אתה מסובב את המפתח שלך בהצתה, הסולנואיד הזה ישלח כוח למנוע המתנע אשר יתניע את המנוע שלך.

בוסטר המתנע לרכב פועל על ידי שליחת חשמל מסולל 12 וולט חיצוני למערכת החשמל של הרכב, ולאחר מכן למנוע המתנע של המכונית. בדרך זו, אתה יכול להפעיל את המנוע שלך גם אם אין זרם חשמלי מסופק על ידי

תהליך ההתקנה פשוט מאוד והוראות ההתקנה מסופקות בחבילה.
עבור עוד מידע על בוסטר התנעה לרכב יש להעיף מבט ב- ira.org.il

1. הסר את מצבר הרכב, אם הוא עדיין לא הוסר

2. חבר את כבל הבוסטר למצבר הרכב

3. חבר את כבל הבוסטר למאיץ המתנע לרכב

4. החזירו את המצבר והפעילו את המנוע

פוסטים נוספים

כספות כבדות לקניה

10 כספות כבדות הטובות ביותר לקנייה בשנת 2019 – בחירות מובילות כספות כבדות נועדו לעמוד בנסיבות הקיצוניות ביותר. הם מושלמים לאחסון חפצי ערך ופריטים חשובים

דילוג לתוכן