אורטופטיסט מומלץ

שתף את הפוסט

אם אתם מגיעים לבית החולים לילדים בבוסטון לפגישה עם רופא עיניים, סביר מאוד שתפגשו אורטופד מוסמך במהלך ביקורכם. ההפצה הרחבה של הידע הרפואי הכללי הדרוש לתרגול מודרני באה לידי ביטוי בהטמעה של אורטופטים בסביבת בית החולים, בטיפול בחולים עם תחלואה מרובה ובמגוון רחב של מחלות כלליות ועיניים וכן באינטראקציה עם אנשי מקצוע רבים אחרים בתחום הרפואה. , כולם חלק מתחום הליבה שלהם אך אינם חורגים מהפרקטיקה. מנתח אורטופדי הוא לרוב רופא העיניים הראשון שחולה רואה במקרה חדש במרפאת העיניים, והוא מסוגל לזהות ולתעדף סיכונים ובמידת הצורך לבצע הפניות מתאימות למחלות עיניים וכלליות.

אורטופטיסט עובד עם רופא עיניים

כדי להעריך ולבדוק את הראייה של מטופליו. אורטופד יבדוק את ראיית העין של המטופל למחלות עיניים כמו גלאוקומה ומחלות אחרות המופיעות בעיניים, כמו סוכרת או טרשת נפוצה. ניתן גם לבדוק ניוון מקולרי הקשור לגיל ולבצע הערכת קטרקט וטיפול מתאים במחלה. בנוסף לבדיקת הראייה של חולים ואבחון הפרעות עיניים כמו גלאוקומה, אורטופטיסטים יכולים גם לבדוק ראייה כדי לזהות נוכחות של מחלות אחרות כמו סוכרת וטרשת נפוצה ולראות אם יש בעיות בעיניים. הם יכולים גם לערוך בדיקות קטרקט, לבצע בדיקות לניוון מקולרי הקשור לגיל, לסייע לילדי בית הספר לחפש ראייה ולעזור בשיקום חולים הסובלים מבעיות ראייה לאחר אירוע מוחי או פגיעת ראש. אורטופטיסטים משמשים לעיתים קרובות בבתי חולים, במרכזי מחקר ובמרפאות עיניים פרטיות.

אורטופטיסט עוקב אחר תרגילי עיניים מתקנים ומערך תוכנית טיפול ללקויות בעין. אתה חלק מצוות טיפוח העיניים ועובד כצוות.

אורטופטיסט

הוא מומחה לבני ברית, המתפקד בתחום הילד, הנוירו ורפואת העיניים כמציע בגודל בינוני. יש אורטופטיסטים שעובדים כחלק מצוות מחקר, בעוד שאחרים מוטלים על המשימה לעזור להכשיר אנשים שעוברים את המלגות שלהם. ההתמודדות עם מטופלים היא חלק מהתפקיד, ולמנתחים האורטופדים יש מגוון שלם של כישורים.

הושגה הסכמה בין רופא העיניים לאורטופטיסט על תסמיני המטופל

האבחנה ותוכנית הטיפול הטובה ביותר. ברוב המקרים הטיפול המדויק נתון לשיקולו של המנתח האורטופדי. בדיקות אורתופטיות ותרגילים אורתופטיים מבוצעות על ידי אורטופטיסטים מוסמכים.

תרגילי עיניים יכולים להועיל לחולים, בתנאי שהמצב בו הם סובלים יוכר ויאובחן כבעיית עיניים דו-עינית. אופטומטריסטים הדוגלים באימון חזותי אינם רואים בתרגילי עיניים אימונים אורתופדיים, אם כי לעתים משתמשים בהגדרה זו.

מטופלים מופנים על ידי רופא העיניים לאורתופטיסט לטיפול בגבס

לטיפול בפריזמה או אם הם זקוקים למדידות פזילה בכדי להעריך את ראייתם המשקפת. האורטופדים רואים חולים באותו מקום ומפקחים על רופא העיניים מסניף. חולים נראים אם לא ניתן לראות אותם על ידי אורטופד באותו יום כמו האורתופד.

המטופלים מופנים לאורתופטיסט לצורך הערכה וטיפול מוטורי של אמבליופיה, כישלון התכנסות, איזוטרופיה מתאימה והפרעות אחרות שאינן כירורגיות בתנועת העין וראייה דו-עינית על ידי רופא עיניים מפקח הנוהג גם בקהילה הרפואית.

אורטופטיסט מתמחה בהערכת תפקוד הראייה במומים עצביים-שריריים בעין. הם עורכים בדיקות חושיות מדוקדקות כדי להעריך יכולות היתוך ודפוסי דיכוי כדי לקבוע אם טיפול אורתופדי הוא אפשרות טיפול בת קיימא או לא.

האורטופטיסט ידון עם המטופל באפשרויות וינסה אסטרטגיות שונות

לאחר שנקבע כי המטופל מועמד טוב לתרגילי עיניים, הרופא יחליט אילו תרגילים מתאימים ויודיע למטופל לעקוב, ובמידת הצורך יתקן את תגובתו לטיפול. אם הרופא קובע כי המטופל זקוק לסתימה אטומה כדי להשיג ראייה אחת, אפשרות מקובלת היא להדביק את נייר כסף של באנגרר על חלק מעדשת משקפי המטופל. ברוכים הבאים לאיגוד האמריקאי של אורטופטיסטים מוסמכים 2020 בשנת 80, אורתופטיקה היא התחום המבוסס ביותר מחוץ לרפואת עיניים. זהו מקצוע בריאותי הקשור, המתמחה בהערכה וטיפול בהפרעות בתפקוד הראייה (תנועת עיניים, יישור עיניים וראייה דו-עינית) אצל ילדים ומבוגרים. אורטופטיסט מסייע בזיהוי וניהול מחלות כמו אמביופיה ודיפלופיה, והוא יכול גם לבצע תרגילים אורטופדיים.

אורטופטיסט מבצע סדרה של בדיקות אבחון ומדידות בחולים עם הידרדרות ראייה

כולל אמבליופיה, עין עצלה, פזילה, עיניים עקומות, דיפלופיה וראייה כפולה, ומשתתף בתכנון ויישום תוכנית טיפול אצל רופא העיניים. במצבים מסוימים האורטופטים מבצעים את הטיפול, בעוד שחולים אחרים מטופלים על ידי רופא העיניים, והם אחראים על מעקב אחר מצבם והתקדמותם של החולים. ההחלטה להיות אורטופטיסט מציידת אדם במגוון כישורים מיוחדים הנדרשים באופן מתמיד. תפקידו של כירורג אורטופדי דורש אינטליגנציה, שיקול דעת יציב, כנות אינטלקטואלית ויכולת התייחסות לחולים בכל הגילאים, מתינוקות וילדים ועד קשישים. ההחלטה להיות אורטופטיסט מקצועי יכולה לעזור להנחות אדם לקראת קריירה מתגמלת הכוללת שכר תחרותי והטבות בריאותיות.

Orthoptics

הוא תחום עיניים להערכה וטיפול בחולים עם הפרעות במערכת הראייה עם דגש על ראייה דו-עינית ותנועת עיניים. אורטופטיסטים מוסמכים מאוד בטכניקות אבחון, פרשנות קלינית ואופנים טיפוליים. הם חברים מכובדים בקהילת בריאות ורפואת העיניים של בעלות הברית במשך יותר מחמישים שנה.
בכדי לבדוק מידע אודות אורטופטיסט מומלץ באפשרותך לבדוק כאן: orthoptics.co.il

הדוח של האורטופטיסט אולי נראה כמו חתיכת שודו יפנית

אבל הוא מכיל מידע שימושי. יצירה זו מסבירה את משיכות המכחול הנפוצות ביותר שנראו בדוחות. מומלץ לשנות את המאמר האורתופטיסטי על ייצוגים דיאגרמטיים של תנועות עיניים על ידי האגודה האורתופטית הבריטית והאירית.

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן